Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PoProstuWojtek

Edytowano - 9 stycznia 2018, 21:37

Trochę jak w mojej szkole integracyjnej, na codzień spotykam się z ludźmi którzy liżą dupy nauczycielom, mają tak niskie IQ że jeden nie wie ile to jest 2500:2, dzieciak z downem który uważa że jest sławnym youtuberowym TFUrcą, i niektórzy są tak Poje**ni że puszczają petardy na szkolnej dyskotece, jeden się nie uczy bo chce zostać farmerem, jeden ma kanał na youtube o temacie dzwonów w Mielcu i chce zostać dzwonnikiem i kuć dzwony, drugi chce być śmieciarzem, mógłbym debili z mojej szkoły wymieniać więcej ale mi się nie chce.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (35)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (35)
Avatar PoProstuWojtek

2 lutego 2020, 11:55

@Dcktun: Na szczęście to już przeszłość bo byłem na skraju załamania nerwowego, teraz typowe technikum...

Avatar Dcktun

2 lutego 2020, 12:40

@PoProstuWojtek: To już trochę lepiej

Avatar Tosterchlebowy

9 stycznia 2018, 20:05

Masz, wybierz sobie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar Tosterchlebowy

17 stycznia 2018, 22:08

@yodowymiszcz: Dobra bierz go pan spi***alaj, nie będzie mi trup w mieszkaniu gnił.

Avatar Tosterchlebowy

17 stycznia 2018, 22:11

Avatar Koperkowyy

11 stycznia 2018, 16:21

czekam na wincyj ........

Avatar NuQQetS

10 stycznia 2018, 23:13

idę się powiesić 8( K I L L ME

Avatar BylSobieMotyl

11 stycznia 2018, 00:10

@NuQQetS: nie rob tego

Avatar Agario

11 stycznia 2018, 06:18

@NuQQetS: do it

Avatar Amy666

11 stycznia 2018, 09:58

@NuQQetS: Przynajmniej średnia IQ w Polsce się zwiększy.

Avatar FORK_AND_SPOON

11 stycznia 2018, 06:47

Ja spotkałem się z określeniem: "A ty masz raka mordy" xD

Avatar RadzieckiPiesel

10 stycznia 2018, 22:32

Ja raz sobie szedłem ulicą i przechodzę koło podstawówki i jakieś dzieci się wzywają. Niby spoko ale jeden nagle :A twoja stara... poszła szczać!!1! Normalnie aż musiałem zobaczyć co za debil to powiedział.

Avatar RadzieckiPiesel

10 stycznia 2018, 22:32

@RadzieckiPiesel: Taki pocisk że on już nie ma po co żyć.

Avatar BylSobieMotyl

9 stycznia 2018, 22:59

Ten obrazek jest na głównej czy w poczekalni?

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 20:54

@BylSobieMotyl: t na główne

Avatar
TheHackerGames

9 stycznia 2018, 21:38

Czemu ja się z tego śmieję xD

Avatar PospolityPrzegryw

9 stycznia 2018, 21:05

To trochę jak Polak który obraża wszystkich Polaków od Polaczków itp. lub jak Jejak który mówi jaka ta społeczność na Jeja nie jest.
Nawet jak są baiterami to i tak mi się wydaje że Australopitek potrafił więc pomyśleć nad tym co zamierza zrobić.

Avatar Szortek

9 stycznia 2018, 20:12

XDD

Avatar DankMeme

9 stycznia 2018, 20:08

Ja też skisłam.

Avatar polandball1

9 stycznia 2018, 20:03

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie idź!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Phi!

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka