Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy sami, a ściana między nami
Ikony
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2022, 13:44
Ninja ognia
Odpisz
18 stycznia 2018, 23:25
Fire wall
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:12
opłaca się kupić skyrima na Xbox 360? (nigdy nie grałem w żadne elder scrollsy)
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:13
Jak chcesz grać tylko dla fabuły to tak jeśli lubisz mody to lepsza wersja na kompa
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:15
@absol: a fabuła bardzo skomplikowana? bo na xboxie jest tylko po angielsku (bez napisów)
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:16
Troche ale jest dużo side-questów
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2018, 19:17
@absol: dzięki za poradę użytkowniku strony rozrywkowej Jeja.pl o nicku pokemona zwanego absol
Odpisz
18 stycznia 2018, 22:11
kupuj na PC ponieważ największą przyjemnością skyrima są mody w połączeniu z fabułą, a jak skończysz fabułę to i na samych modach możesz jechać, a niestety najlepsze mody, jeśli nie prawie wszystkie, są na pc
Odpisz
18 stycznia 2018, 20:23
Zawsze jak to słyszę, słyszę "Po piwku kocham to"
Odpisz
18 stycznia 2018, 19:32
Czemu usłyszałem Dragon Ball w 2 sekundzie?
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2018, 19:07
skyrim 4evr
Odpisz
16 stycznia 2018, 21:47
Raczej Yol Tor Shul czy jakoś tak
Odpisz
16 stycznia 2018, 20:32
Mam flashbacki z Wietnamu.
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:53
stul dziób.
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:58
@FanNinjaKiwi222: wypluj te słowa
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:59
a czemu?
Odpisz
16 stycznia 2018, 20:00
@FanNinjaKiwi222: bo to nieładnie
Odpisz
16 stycznia 2018, 20:01
lol gg odpowiedziałeś mi na komentarz i nie usune.
Odpisz
17 stycznia 2018, 00:05
@FanNinjaKiwi222: Ten też nie usuniesz >:]
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:24
było
Odpisz