Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2018, 14:23

...pieprzonym razem

Avatar Slenderowiec2012

22 stycznia 2018, 07:56

Dlatego twórcy podają coś takiego jak "minimalne wymagania sprzętowe".

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2018, 13:37

@Slenderowiec2012: nie wszystkie są dokładne

Avatar XStuntManiac1

22 stycznia 2018, 20:28

@Slenderowiec2012: Ekhm. Te minimalne wymagania to czasem ch*jnia jest.
Kupiłem sobie CMS2018 na premierze, dokładnie kilka razy sprawdzając, czy mi pójdzie, wychodziło mi, że mam na spokojnie jeszcze leciutki zapas mocy, żeby grać na najniższych.
Taki ch*j.
Jak go odpaliłem, to mimo rozdzielczości 1280x720, najniższych ustawień jakie się da i lekkiego boosta karty graficznej gra nie miała nawet 20fps

Avatar norek00

24 stycznia 2018, 22:29

@XStuntManiac1: Minimalne ustawienia są poto by użytkownik mógł wiedzieć czy gra mu w ogóle odpali (np. by zagrać w 1 misję),twórców nie interesuje na ilu to będzie fps'ach

Avatar WelcomeBack_

9 sierpnia 2018, 17:59

@Slenderowiec2012: Powiedz to Hangar 13 i ich zaj*bistej mafii xD

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2018, 18:36

Miałem tak z WoWem

Avatar
arbuziec

24 stycznia 2018, 22:07

kiedy masz dobrego pc...

Avatar DAVJD

24 stycznia 2018, 23:45

kiedy masz dobry PC ale gry takie drogie :(

Avatar Dolores_Umbridge

26 stycznia 2018, 13:46

Avatar
arbuziec

26 stycznia 2018, 17:27

Avatar uberIGGENN

25 stycznia 2018, 21:09

ja czekam zazwyczaj 12 godzin

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2018, 07:54

Nie chciałbym wywoływać kłótni czy coś, ale... Konsole nie mają takiego problemu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar ToJeAmelinium

25 stycznia 2018, 09:38

@SpecialPony: To xbox one

Avatar SpecialPony

25 stycznia 2018, 15:31

na xbox one i xbox 360

Avatar Asiimov

24 stycznia 2018, 21:27

Ja sobie kupiłem gta v i r6 na steam i żadna nie działa a wydałem 150zl

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar norek00

25 stycznia 2018, 11:06

@Asiimov: To resztę dostajesz
na portfel steam

Avatar Asiimov

25 stycznia 2018, 20:11

@norek00: i tak sobie niedługo nowego pc kupuje

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2018, 09:06

to jest.... GTA5

Avatar hesa656

25 stycznia 2018, 08:00

I dalej na stole przez milion obrazków, te jabłko dalej tam leży...

Avatar AgatkaKozak

25 stycznia 2018, 06:10

A później ogłoszenie na streemie: Ktoś chce odkupić grę za pół ceny?

Avatar mikoxin

25 stycznia 2018, 00:05

Kiedy kupisz wreszcie dobrego kompa, ale nie wystarczy ci już pieniędzy na gry.

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2018, 21:30

Nie muszę się martwić, bo nie mam kompa

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 stycznia 2018, 11:02

mam 3DS'a więc nie muszę się martwić tym, że mi gra nie pójdzie, a na kompie gram rzadko

Avatar AmericanBall

24 stycznia 2018, 21:18

te rzadkie granie chyba trwa 25 lat xd

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2018, 21:21

Avatar AmericanBall

24 stycznia 2018, 21:25

co

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

22 stycznia 2018, 07:22

Ta, 5 godzin. U mnie 15, bo kuhwa w mojej wsi internet max 5 bitów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
KwasAcetylosalicylowy

23 stycznia 2018, 07:09

@Ziemniak_Illuminati:
>Blizzard robi SC Remastered
>Ubisoft: HURR POCZEBUJEMY REMASTERED DURR
>Ubisoft robi grę REMASTERED
>profit dla Ubisoftu

Avatar Ziemniak_Illuminati

23 stycznia 2018, 07:47

ale raczej nic nie zmienią, oprócz tego, że będzie rozdzielczość 4k

Avatar DAVJD

23 stycznia 2018, 01:18

Takie gta 4, no spoko pójdzie na ultra patrząc na wymagania. Ch*ja tam skopalismy optymalizacje i nie naprawimy jej nigdy. Gta V działa mi na b.wysokich a gta IV na najniższych ;]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pozdrawiam świetliki

Szybki jak błyskawica

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka