Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Szybki jak błyskawica
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2018, 14:23
...pieprzonym razem
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:56
Dlatego twórcy podają coś takiego jak "minimalne wymagania sprzętowe".
Odpisz
22 stycznia 2018, 13:37
@Slenderowiec2012: nie wszystkie są dokładne
Odpisz
22 stycznia 2018, 20:28
@Slenderowiec2012: Ekhm. Te minimalne wymagania to czasem ch*jnia jest.
Kupiłem sobie CMS2018 na premierze, dokładnie kilka razy sprawdzając, czy mi pójdzie, wychodziło mi, że mam na spokojnie jeszcze leciutki zapas mocy, żeby grać na najniższych.
Taki ch*j.
Jak go odpaliłem, to mimo rozdzielczości 1280x720, najniższych ustawień jakie się da i lekkiego boosta karty graficznej gra nie miała nawet 20fps
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:29
@XStuntManiac1: Minimalne ustawienia są poto by użytkownik mógł wiedzieć czy gra mu w ogóle odpali (np. by zagrać w 1 misję),twórców nie interesuje na ilu to będzie fps'ach
Odpisz
9 sierpnia 2018, 17:59
@Slenderowiec2012: Powiedz to Hangar 13 i ich zaj*bistej mafii xD
Odpisz
28 lipca 2018, 18:36
Miałem tak z WoWem
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:07
kiedy masz dobrego pc...
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:45
kiedy masz dobry PC ale gry takie drogie :(
Odpisz
26 stycznia 2018, 13:46
Odpisz
26 stycznia 2018, 17:27
@Dolores_Umbridge: xd
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:09
ja czekam zazwyczaj 12 godzin
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:54
Nie chciałbym wywoływać kłótni czy coś, ale... Konsole nie mają takiego problemu.
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:54
Oj, chłopie, prosisz się...
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:59
no na moim ps2 gta v raczej nie odpali
Odpisz
22 stycznia 2018, 08:12
@Strex: Ale to jakbyś próbował kupić na pc Zeldę nawet widząc na okładce znak Nintendo.
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:48
Na 3DS'a kiedyś wypuścili grę która się zacinała w podstawowym modelu. (chyba to była któraś Zelda)
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:52
@Noxen: Well, tego nie przewidziałem. Jednak to już błąd samej gry, czyż nie? Czy nie?
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:54
ku*wa adminowi się niechce sprawdzać linka
yuzu-emu,org
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:56
Moim zdaniem to bardziej wina Nintendo że wypuścili grę na konsolę na której nie działa.
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:55
Wątpię by istniała Zelda której nie będziesz w stanie emulować na pc przy odrobinie chęci.
Odpisz
25 stycznia 2018, 02:38
PUBG na xbox'ie 360 chodzi w mniej niż 20fps'ach, tekstury się nie wczytują,l i jeszcze wiele innych błędów, a jakoś jest dalej sprzedawane za 110zł
Odpisz
25 stycznia 2018, 04:00
Wow, jak grasz na PC i masz wystarczające IQ aby być w stanie sprawdzić wymagania sprzętowe gry to też nie masz takiego problemu.
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:50
@SpecialPony: pubg jest ma x360?
Odpisz
25 stycznia 2018, 09:38
@SpecialPony: To xbox one
Odpisz
25 stycznia 2018, 15:31
na xbox one i xbox 360
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:27
Ja sobie kupiłem gta v i r6 na steam i żadna nie działa a wydałem 150zl
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:26
@Asiimov: Na steam'ie jeżeli data od zakupu gry nie przekroczyła 2 tygodni i jeżeli nie zagłeś w nią dłużej niż 2 h to możesz oddać (więc polecam kupować gry na steam'ie)
Odpisz
25 stycznia 2018, 02:14
@norek00: Szczególnie płacąc kartą, itp. bo wtedy masz zwrot na nią.
Odpisz
25 stycznia 2018, 09:58
@Polski_Kisiel: ja psc zapłaciłem
Odpisz
25 stycznia 2018, 11:06
@Asiimov: To resztę dostajesz
na portfel steam
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:11
@norek00: i tak sobie niedługo nowego pc kupuje
Odpisz
25 stycznia 2018, 09:06
to jest.... GTA5
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:00
I dalej na stole przez milion obrazków, te jabłko dalej tam leży...
Odpisz
25 stycznia 2018, 06:10
A później ogłoszenie na streemie: Ktoś chce odkupić grę za pół ceny?
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:05
Kiedy kupisz wreszcie dobrego kompa, ale nie wystarczy ci już pieniędzy na gry.
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:30
Nie muszę się martwić, bo nie mam kompa
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 11:02
mam 3DS'a więc nie muszę się martwić tym, że mi gra nie pójdzie, a na kompie gram rzadko
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:18
te rzadkie granie chyba trwa 25 lat xd
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:21
@AmericanBall: co
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:25
co
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:22
Ta, 5 godzin. U mnie 15, bo kuhwa w mojej wsi internet max 5 bitów
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:36
Same. Chciałem spiracić Origins, ale pozostało 60 godzin pobierania, bo gra ma (aż) 28gb.
Odpisz
22 stycznia 2018, 07:37
@Ziemniak_Illuminati: Dlatego wolę już kupić, ale płytę.
Odpisz
22 stycznia 2018, 16:43
@Ziemniak_Illuminati: A niby dlaczego jeszcze nie kupiłem Destiny?
Odpisz
22 stycznia 2018, 22:24
@Shay_Cormac: A słyszałeś o tym, że zrobili remaster Assassin's Creed Rogue Remastered? Na PC udostépnią aktualizację, bądź dodatek, aby ulepszyć grafikę (chyba tylko grafikę, znaczy rozdzielczość), a na Xbox One i PS4 wyjdą zwyczajnie w płytkach.
Odpisz
23 stycznia 2018, 07:09
@Ziemniak_Illuminati:
>Blizzard robi SC Remastered
>Ubisoft: HURR POCZEBUJEMY REMASTERED DURR
>Ubisoft robi grę REMASTERED
>profit dla Ubisoftu
Odpisz
23 stycznia 2018, 07:47
ale raczej nic nie zmienią, oprócz tego, że będzie rozdzielczość 4k
Odpisz
23 stycznia 2018, 01:18
Takie gta 4, no spoko pójdzie na ultra patrząc na wymagania. Ch*ja tam skopalismy optymalizacje i nie naprawimy jej nigdy. Gta V działa mi na b.wysokich a gta IV na najniższych ;]
Odpisz