Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 07:52

Nie obierać ich k...a ze skórki i wj...ć do lodówki dziękuję za uwagę.

Avatar rickimorty

23 września 2020, 22:10

K***a człowieku, tego plastiku jest kilka gram

Avatar ProMoruxBax

3 października 2019, 15:59

Nie obieraj i w lodówce trzymaj

Avatar SztykMolodiets

23 stycznia 2018, 22:00

Niby tak ale niektórym nie chce się obierać.
Mandarynki to jeszcze ez. Ale gejfruty albo poramańcze są trudne i pracochłonne.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar seba745

Edytowano - 25 stycznia 2018, 02:48

@Filipsss: jak raz kupiłem pamelo to jakieś 5-6 cm grubości skurki a owoc troche większy od jabłka ale pewnie miałem pecha

Avatar Filipsss

25 stycznia 2018, 15:27

@seba745: ta bo trzeba kupić dojrzały tylko który tu jest ku*wa dojrzały żółty czy ku*wa zielony xD

Avatar DAVJD

24 stycznia 2018, 01:18

Ej to nie jest takie złe. Idziesz sobie do sklepu, kupujesz i możesz zjeść bez użycia noża. Nic nie chlapnie Ci w oczy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Ensis

Edytowano - 25 stycznia 2018, 11:50

A takim razie sry ale sam wprowadziłeś wyżej w błąd "I zostanie tyle białego gówna, że jedyne co ci pozostanie, to wywalić do kosza"

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

25 stycznia 2018, 14:05

@Ensis: TYLE.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

Edytowano - 23 stycznia 2018, 21:24

Mam wrażenie, że produkt dla ludzi typu:

- Chcesz mandarynke?
-Nie
-A jak obiore?
-Wtedy tak

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar CzarnyGoniec

24 stycznia 2018, 12:52

To jak będziesz kiedyś w okolicach Krakowa to będziesz mi mógł obrać

Avatar kokosek112

25 stycznia 2018, 12:22

@CzarnyGoniec: "będziesz mógł obrać moją mandarynke" jakoś mnie to bawi.

Avatar MiarkowyBanan

24 stycznia 2018, 23:09

może niektórym się nie chce obierać pomarańczy, pomyślałeś o tym? Nie, bo ty myślisz tylko o sobie

Avatar megadeth116

24 stycznia 2018, 21:45

Można zawsze zrobić wino

Avatar Kapibara_Pana_Jacka

24 stycznia 2018, 11:52

w końcu coś dla takich pie**olonych leni jak ja

Avatar LostInSpace

23 stycznia 2018, 23:23

Bo naturalna skórka przecież nie wystarczy

Avatar Windows_10

24 stycznia 2018, 07:33

Avatar Zomowiec_

23 stycznia 2018, 21:46

Klejnot Nilu

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2018, 21:31

Mistrzostwo głupoty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wetekin
Dodane przez: wetekin

Znak czasów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka