Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2020, 07:52
Nie obierać ich k...a ze skórki i wj...ć do lodówki dziękuję za uwagę.
Odpisz
23 września 2020, 22:10
K***a człowieku, tego plastiku jest kilka gram
Odpisz
3 października 2019, 15:59
Nie obieraj i w lodówce trzymaj
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:00
Niby tak ale niektórym nie chce się obierać.
Mandarynki to jeszcze ez. Ale gejfruty albo poramańcze są trudne i pracochłonne.
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:09
@SztykMolodiets: Pracochłonne. Dwa ruchy nożem.
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:33
@SztykMolodiets: Zależy o jakich pomarańczach mowa. Jedna z odmian ma grubą, acz łatwo ściągającą się skórkę, poza tym jest to dość smaczna i słodka odmiana.
A grejpfruty nie są przeznaczone do spożywania ich w taki sposób jak pomarańcza czy mandarynka, więc co za różnica jak się je obiera?
Odpisz
24 stycznia 2018, 16:39
@wetekin: Z chęcią zobaczę, jak dwoma r*chami noża doprowadzisz pomarańczę do takiego stanu jak te z obrazka.
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:51
@SztykMolodiets: Osz ty świntuszku...
Aż cię cenzura dopadła....
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:20
@wetekin: powodzenia z wyciągnięciem ostrego noża w powiedzmy metrze nez paniki
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2018, 22:51
@SztykMolodiets: BITCH PLZ PAMELO skórka to nic tylko to białe gorzkie gówno
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2018, 02:48
@Filipsss: jak raz kupiłem pamelo to jakieś 5-6 cm grubości skurki a owoc troche większy od jabłka ale pewnie miałem pecha
Odpisz
25 stycznia 2018, 15:27
@seba745: ta bo trzeba kupić dojrzały tylko który tu jest ku*wa dojrzały żółty czy ku*wa zielony xD
Odpisz
24 stycznia 2018, 01:18
Ej to nie jest takie złe. Idziesz sobie do sklepu, kupujesz i możesz zjeść bez użycia noża. Nic nie chlapnie Ci w oczy.
Odpisz
24 stycznia 2018, 13:00
@DAVJD: Do obierania mandarynek używa się noża? Najwyraźniej całe życie robiłem to źle
Odpisz
24 stycznia 2018, 15:30
@Ensis: napisane jest,że to pomarańcze
Odpisz
24 stycznia 2018, 18:00
@DAVJD: To samo, poco nóż do tego
Odpisz
24 stycznia 2018, 19:27
@Ensis: są takie co skórę mają bardzo twardą
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:09
@Ensis: ja nie umiem obierac bez noza chyba ze taka mandaelrynke zgniote
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:27
@Ensis: O ile mandarynkę jak najbardziej obierzesz gdziekolwiek, o tyle pomarańcza ma taką skórkę, że nie wbijesz w nią palca żeby oderwać. A jak wbijesz, to sok ci tryśnie. I zostanie tyle tego białego gówna, że jedyne co ci pozostanie, to ją wywalić do kosza. Dziękuję I pozdrawiam.
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:44
ja zawsze jem bez noża i zwykle mi nie tryska :p
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:49
@megadeth116: No to masz niezwykłe umiejętności i/lub farta.
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:02
@DAVJD: 🅿️enisa se obrzezaj nożem, mandarynki obiera się łapami
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:03
@BabkaZmarihuano: A to penisa się obiera nożem?!
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:03
@mikoxin: napisałam obrzezaj
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:06
założymy się? :D
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:48
@BabkaZmarihuano: ku*wa pisze o pomarańczach! proszę uważnej wątek przejrzeć
Odpisz
25 stycznia 2018, 04:03
Jeśli wywalasz pomarańcze bo jest na niej to "białe gówno" to pozdrawiam cię mocno
Odpisz
25 stycznia 2018, 06:56
@Ensis: Nie wywalam. Po, prostu po ,,ręcznym'' obieraniu pomarańczy zostaje o wiele grubsza warstwa niż po akcji z nożem.
Odpisz
25 stycznia 2018, 11:32
te białe też można obierać nawet jak po ściągnięciu skórki zostanie ja od zawsze bez noża też i też mi nie trys
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2018, 11:50
A takim razie sry ale sam wprowadziłeś wyżej w błąd "I zostanie tyle białego gówna, że jedyne co ci pozostanie, to wywalić do kosza"
Odpisz
25 stycznia 2018, 14:05
@Ensis: TYLE.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2018, 21:24
Mam wrażenie, że produkt dla ludzi typu:
- Chcesz mandarynke?
-Nie
-A jak obiore?
-Wtedy tak
Odpisz
23 stycznia 2018, 22:55
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Ale przecież obieranie to połowa frajdy ;-;
Odpisz
23 stycznia 2018, 23:15
Najwyraźniej nie dla każdego.
Odpisz
23 stycznia 2018, 23:19
@kamykPL: Ja nawet się ciesze jak mogę komuś poobierać bo to jest super (no chyba że to moja mandarynka)
Odpisz
24 stycznia 2018, 12:52
To jak będziesz kiedyś w okolicach Krakowa to będziesz mi mógł obrać
Odpisz
25 stycznia 2018, 12:22
@CzarnyGoniec: "będziesz mógł obrać moją mandarynke" jakoś mnie to bawi.
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:09
może niektórym się nie chce obierać pomarańczy, pomyślałeś o tym? Nie, bo ty myślisz tylko o sobie
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:45
Można zawsze zrobić wino
Odpisz
24 stycznia 2018, 11:52
w końcu coś dla takich pie**olonych leni jak ja
Odpisz
23 stycznia 2018, 23:23
Bo naturalna skórka przecież nie wystarczy
Odpisz
24 stycznia 2018, 07:33
@LostInSpace:
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:46
Klejnot Nilu
Odpisz
23 stycznia 2018, 21:31
Mistrzostwo głupoty
Odpisz