Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Danonix

18 lutego 2018, 23:25

stefan "HU**"
(pozdro dla kumatych)

Avatar xxxPaterrix03xxx

19 lutego 2018, 00:51

@Danonix: "Hula" no i spoko, po co cenzurować? /s

Avatar Danonix

Edytowano - 20 lutego 2018, 22:40

@xxxPaterrix03xxx: w sensie że hVja, pomyłka w telewizjii

Avatar xxxPaterrix03xxx

21 lutego 2018, 23:45

@Danonix: wow, ale śmieszne...haha...bo wiesz :DDD ŻE BENIZ! XDDD

Avatar Broski

18 lutego 2018, 19:13

No niestety Stefka zwyczajnie wy**chali z medalu. Ale jutro zdobędzie.

Avatar tadeusz999

18 lutego 2018, 17:04

Dlaczego powszechnie kibicuje się skoczkom z Polski a nie na przykład z Czech czy Włoch? Dlatego, że urodzili się na kawałkach Ziemi posiadających taką samą administrację?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar
BobParowaOfficial

19 lutego 2018, 16:16

@tadeusz999: tadeusz wtf

Avatar TrueStoryGuy

8 maja 2018, 21:30

@tadeusz999: Równie dobrze można zadać pytanie: "Dlaczego powstały państwa i narodowości? Czemu w ogóle komuś kibicujemy w sporcie? Czy nie lepiej jak każdy zawodnik wygra?". Pytania, które w gruncie rzeczy są łatwe, ale czasem mogą sprawić problemy. Jeśli czujesz, że nie chcesz kibicować Polakom to nie kibicuj, ale nie szkaluj swojego państwa. Chyba, że nie czujesz się Polakiem, a jesteś kosmopolitą lub może po prostu nie lubisz swojego państwa. Żyjesz tu gdzie jesteś i taka jest twoja historia. Tego zmienić nie możesz nawet gdybyś stąd wyjechał. Podział polityczny, kulturalny, terytorialny był, jest i będzie.

Avatar rozwalgo

11 lutego 2018, 20:14

Anime to "Na Żywo PyongChang 2018" jak coś. Chyba są też hentajce

Avatar Mejzurian

11 lutego 2018, 22:53

@rozwalgo: PingPong2018 to jedyne anime, które szanuję

Avatar i_am_stressed_out

Edytowano - 11 lutego 2018, 00:26

wszystko przez Dudę, jak był kiedyś na skokach w innym miejscu (nie pamiętam gdzie) to też nie byli na podium

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2018, 21:54

Jest mi z tego powodu tak bardzo wszystko jedno.

Avatar ReptilianJan

Edytowano - 10 lutego 2018, 20:03

Co się stało bo dzisiaj nie oglądałem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2018, 21:24

@Natka_tatka123: Stefana Hule to sędziowie oszukali, odjęli mu aż 18 pkt za wiatr

Avatar Natka_tatka123

10 lutego 2018, 21:29

właśnie Ale z nich h*je

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2018, 20:40

Duża loteria w tym konkursie, albo za duży wiatr albo za słaby, konkurs przedłużany zaczął się o 21:30 a skończył po polnocy ( w Korei), zawodnicy schodzili po kilka razy z belki startowej i nakrywali się kocem

Avatar SongMan

10 lutego 2018, 20:44

Ammanna 4 razy zdejmowali z belki...

Avatar EmielRegis

10 lutego 2018, 20:12

pi**y nie skoczki, ja żem jak był młody i piękny to lepij żem skokoł na nartach w zakopanym

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar EmielRegis

10 lutego 2018, 20:16

@SongMan: ta, ta, a tera mi dupy nie zawrocej

Avatar SongMan

10 lutego 2018, 20:17

@EmielRegis: Hmpf... *odchodzi*

Avatar Krzyniu

10 lutego 2018, 20:04

Przehulał na początku, cóż.

Avatar SongMan

10 lutego 2018, 20:02

Życie jest brutalne...ale żyje się dalej. Powodzenia na dużej skoczni!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Pozdrawiam świetliki

Nie zadzieraj z bobrami

Fergus

Rel

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka