Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jeszcze jak
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2018, 15:40
kolo:ej kolesiowy uje**ło pół ciała
laska:przepuście mnie znam pierwszą pomocą
kolo: ale on stracił za dużo krwi i część narządów i dotego.....
laska CIII nie przeszkadzaj każda sekunda się liczy
kolo: ok ,wyjmuje telefon i dzwoni na pogotowie mówiąc, siostro tu jest potrzebny kaftanik
Odpisz
3 marca 2018, 23:19
@Fenekin582: używaj spacji po : bo pierwsze przeczytałam kolej kokosowy...
Odpisz
4 marca 2018, 08:58
@SkrzydlataHusaria: nie moja wina że czytasz nie wyrażnie i nie widzisz:
Odpisz
4 marca 2018, 09:55
@Fenekin582: widzę, ale się spację robi
Odpisz
4 marca 2018, 13:46
@SkrzydlataHusaria: kto robi??
Odpisz
4 marca 2018, 14:27
@Fenekin582: spację się robi/używa//wstawia itd.
Odpisz
4 marca 2018, 16:01
@SkrzydlataHusaria: sorry ale wyrazy w twojej poprzedniej wypowiedzi były w dziwnej kolejności nie ogarnołem
Odpisz
4 marca 2018, 17:42
@Fenekin582: sorry, ok
Odpisz
4 marca 2018, 18:04
@SkrzydlataHusaria: dobra nie awanturj się
Odpisz
4 marca 2018, 12:13
A: Omg, xcom
B: Hej, ale to nie jest symbol xcom, tylko...
A: EXCOMM
Odpisz
25 lutego 2018, 23:49
Więc o tym opowiadał John Rambo w pierwszej części
Odpisz
3 marca 2018, 14:19
@CousinJoe: co?
Odpisz
3 marca 2018, 16:22
@SkrzydlataHusaria: Cytat z filmu znaczy nie dosłowny bo nie pamiętam "Miałem kiedyś przyaciela Billego pojechaliśmy do Szanghaju po powrocie z Wietnamu wynajęliśmy samochód sportowy i jeździliśmy od klubu do klubu pod jednym siedział pucybut. Billi podszedł do niego ale w pudełku pucybuta była bomba.
Bili leżał rozszarpany i mówił "Chcę do Auta Johnny proszę chcę jeździć" A ja nie wiedziałem gdzie są jego nogi."
Odpisz
3 marca 2018, 23:18
@CousinJoe: dzięki
Odpisz
3 marca 2018, 19:59
Attack on Titan jakby ktoś pytał
Odpisz
3 marca 2018, 16:49
attack on titan ?
Odpisz
3 marca 2018, 16:58
@niesamowitymebel: Nie, Naruto
Odpisz
3 marca 2018, 17:00
ja myślałem, że Kuroko no Basket
Odpisz
3 marca 2018, 17:00
@Tymek590: No i widzisz.
Odpisz
3 marca 2018, 17:17
A nie przypadkiem Boku no Pico?
Odpisz
3 marca 2018, 18:08
@Kaczor_Dolan: To Naruto
Odpisz
3 marca 2018, 18:48
@niesamowitymebel:
Odpisz
3 marca 2018, 14:14
ehhhhhh, hińzgje bajgi
Odpisz
3 marca 2018, 14:14
@miszcz: Trochę szacunku, to chińskie kolorowanki.
Odpisz
3 marca 2018, 14:15
@marcel22205: Dziękuję za wypowiedź i przepraszam że tak napisałem.
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2018, 14:20
@miszcz: mongolskie kolorowanki z Korei
Odpisz
3 marca 2018, 14:26
@Mrs_Voider: Uwaga, mamy tu e k s p e r t a
Odpisz
3 marca 2018, 14:56
@miszcz:
Odpisz
3 marca 2018, 15:48
@marcel22205: Ryżowe opowieści
Odpisz
3 marca 2018, 16:16
@marcel22205: japoński
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2018, 16:31
@Yukiterku: Jedyna różnica to "Cing ciang ciong" zamiast "Ding dang dong"
Odpisz
3 marca 2018, 14:54
Prawdziwe
Odpisz
3 marca 2018, 14:42
jak lekarze w GTA
Odpisz
3 marca 2018, 14:10
połowicznie się udało
Odpisz
25 lutego 2018, 15:28
No nie dziwne, że ci nie idzie, serce jest wyżej
Odpisz
25 lutego 2018, 20:24
@LogarytmZ10: O to w tym chodzi. Tu są 2 nonsensy.
Odpisz
25 lutego 2018, 08:45
AT ssie bardzo
Odpisz
25 lutego 2018, 08:48
SAO bardziej
Odpisz
25 lutego 2018, 09:15
@lorax12: jaka mądra córcia
Odpisz
25 lutego 2018, 09:19
AoT*
Odpisz
25 lutego 2018, 09:20
Czemu jak komuś się coś nie podoba, to piszą, że gówno i ssie? Kwestia gustu...
Odpisz
25 lutego 2018, 09:26
Attack-Titan
Chyba nie tak zapamiętałam ten tytuł.
Odpisz
25 lutego 2018, 09:34
@Szortek: ku*wa jak kwestia gustu to chyba mają prawo napisać że gówno i ssie?
Odpisz
25 lutego 2018, 09:49
Nie. Mają prawo napisać "Moim zdaniem ssie", a nie pisać ogólnie.
Odpisz
25 lutego 2018, 10:17
W sumie to anime jest tak przehajpowane ze japie**ole. Tak samo Tokjo Żul i SSAŁO
Odpisz
25 lutego 2018, 10:19
sprawdzałem ile mangozjebów zacznie mnie hejtować
Odpisz
25 lutego 2018, 10:41
Dziwisz się otrzymanej reakcji?
Odpisz
25 lutego 2018, 11:09
@Piotro165: Stop it already
Odpisz
3 marca 2018, 14:36
ta...mi też jakoś nie przypadło do gustu
Odpisz
3 marca 2018, 14:40
mi anime się też nie bardzo podobało, ale postanowiłem przeczytać mange i okazała się bardzo dobra, jedna z najlepszych jakie czytałem
Odpisz
3 marca 2018, 16:59
@Wladimir_Putin: Są gusta i guściki.
Odpisz
3 marca 2018, 17:12
i są ludzie bez gustu tacy jak ja :>
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2018, 19:04
To se wymówkę znalazłeś. Najpierw obrażasz, że fe i w ogóle, a potem, gdy robi się bardzo beznadziejnie, to kłamiesz, że to tylko troll.
Odpisz
3 marca 2018, 20:04
@Lujis: raczej nie... widząc po avku ty też jesteś mangozjebem
nie trollowałem tylko chciałem sprawdzić ilu właśnie takich osób mnie zatakuje
Odpisz