Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2021, 19:47
szkoda mi Pepe... Fineasz nawet go nie szuka!
Odpisz
3 marca 2018, 14:42
O to jest spółka zło Dunstersztyca!!
Odpisz
3 marca 2018, 14:55
@gacek398: o elo
Odpisz
4 marca 2018, 09:56
@polandball1: no witam
Odpisz
26 lutego 2018, 16:15
bo po co się pytać skoro i tak tylko zawarczy
Odpisz
26 lutego 2018, 16:16
@siemak: Nastrój niemego cię nie obchodzi?
Odpisz
3 marca 2018, 14:25
@WielkiSpod: Doctor Flug?
Odpisz
3 marca 2018, 14:28
@siemak: On nie warczy tylko robi "GRR"
Odpisz
3 marca 2018, 19:39
@minejon: To jest tzw. Warczenie
._.
Odpisz
3 marca 2018, 14:17
Cześć Anony, opowiem Wam moją historię.
Mam 42 lata, jestem po rozwodzie i pochodzę z Niemiec. Za dziecka byłem stulejarzem. Rodzice nie mieli krasnala ogrodowego, a że byłem mizerny(i jestem ku*wa nadal) to przebierali mnie za owego delikwenta i stawiali przed domem.
Rówieśnicy spuszczali mi notoryczny wpie**ol w szkole i kilka razy załapałem się nawet na falę(coś jak bukkake, tyle że ze śliną zamiast nasienia). Każdego dnia w szkole przeżywałem koszmar co zamieniło się w nerwice natręctw, ale o tym później.
Po zrobionym doktoracie stwierdziłem, że moje życie i tak jest puste i bez sensu, dlatego postanowiłem się schwytać brzytwy i zająć robieniem złych rzeczy. Długi czas miałem nawet swoją mentorkę(raz ją r*chałem w sensie lizałem, ale nic więcej. Poza tym była hardo pijana). Dzień w dzień knuliśmy i knuliśmy, aż pewnego dnia kazała mi działać solo. Nie zerwaliśmy kontaktów, ale wpadłem w ten słynny super friendzone ku*wo.
No i zacząłem robieniem różnych złych wynalazków, których nazwy kończyły się zawsze na frazę "nator". Lecz zawsze przeszkadzał mi On, PEPE PAN DZIOBAK NAJWIĘKSZY WRÓG WOJENNY. Czego bym nie zrobił, ta ku*wa w kapeluszu zawsze obróciła to w pył krzyżując tym samym moje plany. Tego wieczora jednak to co odpie**olił to już przeszło wszelkie pojęcie.
Była noc, a ja pochlałem za dużo melisy, więc leniwym i zdezorientowanym krokiem postanowiłem pójść do kibla, coby się nie zeszczać podczas snu. Otwieram drzwi, a tam co ku*wa widzę? Tą je**ną amerykańską ku*wę siedzącą na moim klopie i czytającą gazetę. Zdaje się, że srał sobie do ryja w sensie do klozetu. Machnął tylko ręką i nawet nie dostałem cienia wyjaśnień. Wku*wiłem się no bo co miałem zrobić? Gdy skończył już defekację wyszedł i poszedł na kanapę przed telewizor i zaczął oglądać animal planet. Ja w te pędy przejrzałem łazienkę i zauważyłem, że wisi tam nowy ręcznik którego nigdy nie miałem i szczoteczka do zębów, szampon oraz mydło które było całe we włosach.
Pepe pan dziobak postanowił się do mnie wprowadzić i zamelinować sobie spory kawał mojego domu. Pomyślałem sobie, nie ze mną te numery Ty niebieska ku*wo, jednak nie miałem żadnego pomysłu. Przestał nawet rozpiżdżać moje inatory, a w nocy trzepie kitę pod dziobaki na moim PC. Ma strasznie wku*wiający i specyficzny orgazm, na jego podstawie nauczyłem się wysuwać takie wnioski.
To już drugi rok gdy Pepe Pan Dziobak mieszka w moim domu, a ja?
Ja wpadłem w FZ z Dziobakiem. Anony drogie, czo robicz jak życz?
Odpisz
3 marca 2018, 14:17
@Maikielo: NOBODY CARES
Odpisz
3 marca 2018, 14:24
Heinz Dundershwitz
Odpisz
3 marca 2018, 15:37
@sans_skeleton: Doofenshmirtz*
Odpisz
3 marca 2018, 14:42
Everyone asks where's Pepe , but no one asks how's Pepe
Odpisz
3 marca 2018, 14:06
OH LITTLE PEPE
HOW C00T
Odpisz
3 marca 2018, 14:04
ale to było, tylko przetłumaczyłeś
Odpisz
26 lutego 2018, 16:18
jak jest pepe?
Odpisz
26 lutego 2018, 16:27
@MineDan: Jak się czuje Pepe.
Odpisz
26 lutego 2018, 20:32
@SirPomarancza: I know
Odpisz
26 lutego 2018, 18:50
byo
Odpisz
26 lutego 2018, 18:16
dziesiencna na dziesiencccc
Odpisz
26 lutego 2018, 18:12
A co z Innym Wymiarem kiedy ze sobą rozmawiają?
Odpisz
26 lutego 2018, 16:58
;_;
Odpisz
26 lutego 2018, 18:11
@Windows_10: Serio? Ten avek XD. Ty serio się na to uwziełaś.
Odpisz
26 lutego 2018, 16:45
Odpisz
26 lutego 2018, 16:39
A GDZIE JEST PEPE?!
Odpisz
26 lutego 2018, 16:15
Not even once...
Odpisz