Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie po oczach
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2019, 23:11
Dosłownie
Odpisz
8 marca 2018, 14:41
Rozgrzewa serce,duszę,głowę i dodatkowo usuwa czasowo myśli samobójcze
Odpisz
8 marca 2018, 14:45
@VladPutin: zależy jakie ma nadzienie. Bo ja nienawidzę pierogów ruskich :v
Odpisz
8 marca 2018, 14:59
@KawaiiNekoCiaa: ja też
Odpisz
8 marca 2018, 15:55
@KawaiiNekoCiaa: ruskie najlepsze.
Odpisz
8 marca 2018, 17:53
@FanNinjaKiwi222: Każde dobre
Odpisz
12 marca 2018, 12:14
@KawaiiNekoCiaa: Tylko mięso
Odpisz
12 marca 2018, 13:59
@OfensywnyJanusz: wreszcie ktoś mnie rozumie
Odpisz
12 marca 2018, 14:19
@VladPutin: z mięsem są niezbyt dobre..
Odpisz
12 marca 2018, 14:24
@vonJungingen: #kapustazgrzybamimasterrace
Odpisz
12 marca 2018, 21:34
@Tymek590: #onlyjagodowe
Odpisz
12 marca 2018, 16:17
I żołądek.
Odpisz
12 marca 2018, 12:12
a zwłaszcza zawał serca
Odpisz
8 marca 2018, 18:00
Tylko ja tego gówna bym do ust nie wziął?
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2018, 18:02
@GalenMarek: Ale...
Ale...
Ale to kebab
Odpisz
8 marca 2018, 18:42
@Wielokropek: I ch*j z tego? Dla mnie to gówno nie godne miana jedzenia.
Odpisz
9 marca 2018, 00:48
@GalenMarek: To nie jedzenie, to pokarm zasługujący na miano ambrozji.
Odpisz
9 marca 2018, 08:55
@as13zx: Spalić wraz z kebabowymi budkami.
Odpisz
12 marca 2018, 14:39
@GalenMarek: Dlaczego?
Odpisz
12 marca 2018, 16:59
@GalenMarek: mimo że nigdy nie jadłem to nie zgadzam się z tobą
Odpisz
9 marca 2018, 07:31
Dupe i serce*
Odpisz
8 marca 2018, 16:48
co to?
Odpisz
8 marca 2018, 16:55
@Windows_10: Kebab Rollo
Kebs tylko, że w Tortilli...
Odpisz
8 marca 2018, 16:59
@Wielokropek: dzięki
Odpisz
8 marca 2018, 15:55
Jedzenie uspokaja
Odpisz
8 marca 2018, 15:52
grzeje żołądeczek
Odpisz
8 marca 2018, 15:11
I dupe ale to potem
Odpisz
8 marca 2018, 14:07
Kurcze, od stycznia nawet nie było -2 stopnie tylko mrozy a dziś 7 na plusie, idzie lato xD
Odpisz
8 marca 2018, 14:19
@Palauball: i świetnie
Odpisz
8 marca 2018, 14:21
@Palauball: niech biegnie, galopuje, leci, pikuje i wyląduje
Odpisz
8 marca 2018, 14:00
cieplutko na serduszku
Odpisz