Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

15 kwietnia 2018, 06:59

Niemcy: Dobry pies!
Nie Niemcy: Zły pies!
Pies taki zakłopotany.

Avatar RpLay

8 marca 2018, 22:39

Sowieci mieli niedźwiedzia

Avatar Jestem_Olimpia

8 marca 2018, 22:45

@RpLay: Polacy też w sumie mieli niedźwiedzia

Avatar Dolores_Umbridge

8 marca 2018, 22:53

@Jestem_Olimpia: PIE**OLONY BIAŁY MIŚ..

Avatar zielonasilownia

8 marca 2018, 22:55

@Dolores_Umbridge: nie obrazaj Wojtka, żołnierza polskiego niedzwiedzia

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2018, 23:04

@Jestem_Olimpia: Mieli Wojtusia, który też walczył na wojnie ( chyba pod Monte Cassino )

Avatar Cichy22

12 marca 2018, 13:51

Kompletny brak szacunku... on był Kapralem

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2018, 22:31

@Cichy22: Więc?

Avatar Piket

12 marca 2018, 23:37

@Jestem_Olimpia: A jeden Polski niedźwiedź wart tysiąca Rosyjskich...

Avatar KarakanumZPodkarpacia

12 marca 2018, 17:56

"Top 10 secret nazis weapons"

Avatar wetekin

12 marca 2018, 12:53

A co mieli zrobić jak mieli 0 manpowera?

Avatar LubieTostyPL

12 marca 2018, 15:16

@wetekin: grasz w hoi?

Avatar wetekin

12 marca 2018, 15:20

@LubieTostyPL: Manpower jest nie tylko w Hoiu. Ale tu masz odpowiedź.

Avatar margrado

12 marca 2018, 15:05

Najbardziej niemiecki owczarek jakiego widziałem

Avatar Frutti56

12 marca 2018, 13:24

KrigenDogenKampfen

Avatar SongMan

8 marca 2018, 22:29

Ruskie szkoliły psy tak, by wlatywały z przyczepionym ładunkiem wybuchowym pod niemiecki czołg.

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2018, 22:39

@SongMan: A nie Niemieckie, aby niszczyć Radzieckie i Amerykańskie czołgi?

Avatar RpLay

8 marca 2018, 22:39

@SongMan: były głodzone aby były agresywniejsze

Avatar SongMan

8 marca 2018, 22:40

Czy Niemcy też tak robili to nie wiem, ale Rosjanie na pewno

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

8 marca 2018, 22:43

@SongMan: Rosjanie je tak szkolili.

Ale ch*ja to dało, bo wlatywały pod T-34 na których się uczyły, albo wracały do okopu. Zabiły więcej Sowietów niż Niemców

Avatar SongMan

8 marca 2018, 22:44

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Zgadzam się. Psy się myliły. Czasami. Albo trochę częściej...

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2018, 23:02

@SongMan: Czasami się bały więc wracały do swoich właścicieli których wysadzały w powietrze.

Avatar Polski_Ziemniok

8 marca 2018, 22:55

Teraz się śmiejesz, ale jakby Ci taki z bagnetem do okopu podleciał to byś się zesrał

Avatar siemak

8 marca 2018, 22:26

widzisz Hans, jak uzbroimy psa to komuchy nie będą wiedzieli czy go uśpić czy zastrzelić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Chciał tylko pomóc

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka