Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Chciał tylko pomóc
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2018, 06:59
Niemcy: Dobry pies!
Nie Niemcy: Zły pies!
Pies taki zakłopotany.
Odpisz
8 marca 2018, 22:39
Sowieci mieli niedźwiedzia
Odpisz
8 marca 2018, 22:45
@RpLay: Polacy też w sumie mieli niedźwiedzia
Odpisz
8 marca 2018, 22:53
@Jestem_Olimpia: PIE**OLONY BIAŁY MIŚ..
Odpisz
8 marca 2018, 22:55
@Dolores_Umbridge: nie obrazaj Wojtka, żołnierza polskiego niedzwiedzia
Odpisz
8 marca 2018, 23:04
@Jestem_Olimpia: Mieli Wojtusia, który też walczył na wojnie ( chyba pod Monte Cassino )
Odpisz
12 marca 2018, 13:51
Kompletny brak szacunku... on był Kapralem
Odpisz
12 marca 2018, 22:31
@Cichy22: Więc?
Odpisz
12 marca 2018, 23:37
@Jestem_Olimpia: A jeden Polski niedźwiedź wart tysiąca Rosyjskich...
Odpisz
12 marca 2018, 17:56
"Top 10 secret nazis weapons"
Odpisz
12 marca 2018, 12:53
A co mieli zrobić jak mieli 0 manpowera?
Odpisz
12 marca 2018, 15:16
@wetekin: grasz w hoi?
Odpisz
12 marca 2018, 15:20
@LubieTostyPL: Manpower jest nie tylko w Hoiu. Ale tu masz odpowiedź.
Odpisz
12 marca 2018, 15:05
Najbardziej niemiecki owczarek jakiego widziałem
Odpisz
12 marca 2018, 13:24
KrigenDogenKampfen
Odpisz
8 marca 2018, 22:29
Ruskie szkoliły psy tak, by wlatywały z przyczepionym ładunkiem wybuchowym pod niemiecki czołg.
Odpisz
8 marca 2018, 22:39
@SongMan: A nie Niemieckie, aby niszczyć Radzieckie i Amerykańskie czołgi?
Odpisz
8 marca 2018, 22:39
@SongMan: były głodzone aby były agresywniejsze
Odpisz
8 marca 2018, 22:40
Czy Niemcy też tak robili to nie wiem, ale Rosjanie na pewno
Odpisz
8 marca 2018, 22:43
@SongMan: Rosjanie je tak szkolili.
Ale ch*ja to dało, bo wlatywały pod T-34 na których się uczyły, albo wracały do okopu. Zabiły więcej Sowietów niż Niemców
Odpisz
8 marca 2018, 22:44
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Zgadzam się. Psy się myliły. Czasami. Albo trochę częściej...
Odpisz
8 marca 2018, 23:02
@SongMan: Czasami się bały więc wracały do swoich właścicieli których wysadzały w powietrze.
Odpisz
8 marca 2018, 22:55
Teraz się śmiejesz, ale jakby Ci taki z bagnetem do okopu podleciał to byś się zesrał
Odpisz
8 marca 2018, 22:26
widzisz Hans, jak uzbroimy psa to komuchy nie będą wiedzieli czy go uśpić czy zastrzelić
Odpisz