Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar StolecBolec

6 lipca 2017, 04:46

Dla podludzi tak. Dla ludzi prostytutka to szmata lub ścierka do podłogi. Prawdziwi ludzie powinni wziąć taką prostytutka i kazać jej zlizywać szczochy w kiblu po czym nalać jej do mordy, wszystko to nagrać i zrobić z niej szmate do końca życia, bo w sumie i tak prostytutką jest się do końca życia, nie ważne że skończyła to robić. Poza tym sądze że prostytutkom powinno się tatułować w widocznym miejscu numer seryjny bo prostytutki powinno traktować się jak przedmioty a przez ten numer każdy by wiedzial że jest kuhwą i nie będzie się zbliżał do niej

Avatar MsCrazyAlex

6 maja 2020, 00:25

@StolecBolec: tak trochę cie poje**ło

Avatar Ares011

27 kwietnia 2013, 10:32

Jeżeli ma być na chwile to Tak. Ale że coś wiecęj to trochę mniej xD

Avatar daglasio

1 sierpnia 2017, 03:05

@Ares011: coś więcej to trochę mniej

Avatar Ares011

1 sierpnia 2017, 08:09

@daglasio: Zobacz na datę mojego poprzedniego komentarza i przemysł swoje zachowanie

Avatar daglasio

1 sierpnia 2017, 10:00

@Ares011: bardzo jest mi przykro i bardzo przepraszam pana

Avatar
Nekos

5 stycznia 2016, 22:26

Nie.

Avatar lolipop10

6 maja 2013, 20:56

nie

Avatar Mnich1

27 kwietnia 2013, 14:08

Niom.

Avatar chihuahua111

Edytowano - 26 kwietnia 2013, 19:11

Nie jestem facetem ale gdybym byla odpowiedzialabym tak

Avatar kolkav5

26 kwietnia 2013, 20:50

@chihuahua111: Czyli jesteś praktycznie na tak, czy myślisz, że facet zawsze odpowiedział by na takie pytanie 'tak'?
NIE ^^

Avatar chihuahua111

27 kwietnia 2013, 09:25

@kolkav5: No moze nie kazdy facet, ale wiekszosc tak xp

Avatar volf360

27 kwietnia 2013, 00:45

Tak

Avatar Bodex

26 kwietnia 2013, 20:54

Tak TAK tAk TaK taK ale TAK nie do końca bo w tym pytaniu zaweira sie kilka pytań.

Avatar rakso132

Edytowano - 26 kwietnia 2013, 18:22

Tak.

Avatar chupacabra001

26 kwietnia 2013, 19:25

@rakso132: Pjona. :P

Avatar rakso132

26 kwietnia 2013, 19:31

@chupacabra001: <przybija pjone>

Avatar marioppp

26 kwietnia 2013, 18:54

Już NIE, kiedyś tak :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Z klasą się trzeba urodzić

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka