Gdyby Napoleon miał dinozaura...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Deal życia
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2013, 20:12
To jest baznadziejne..
Odpisz
26 kwietnia 2013, 23:01
@Mejkel1905: "Baznadziejne"? Nie przypominam sobie aby w języku polskim było takie słowo -.-
Odpisz
28 kwietnia 2013, 11:57
@WiewiorkaxD: Oczywiście po każdej literówce muszę zostać upominany przez polonistów z podstawówki
Odpisz
13 października 2013, 14:55
@Mejkel1905: Owszem, opcja edytuj się kłania.
Odpisz
26 kwietnia 2013, 21:37
...to by wygrał wojnę w Rosji :P
Odpisz