Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2018, 14:25
Słuchajcie, w deep webie możecie zdobyć Jeja w wersji PLANTINUM (TM)(c)(r) to proste, wyszukiwarka Torch i 2 h szukania, automatycznie trafiacie do sekty, ja nie dotrzymałem słowa, bo powiedziałem wam o tym, jedyne co widać w zwykłej aplikacji Jeja to marcin bez cenzury
Odpisz
3 maja 2018, 14:26
@DOMINIXX5: już mi wbijają na chatę żegnajcie
Odpisz
3 maja 2018, 15:22
@DOMINIXX5: Nigdy nie zostaniesz zapomniany
Odpisz
3 maja 2018, 15:44
@mante: Postawmy mu pomnik
Odpisz
3 maja 2018, 16:53
@mikoxin: Zbierzmy trochę jejacoinsow na pomnik dla bohatera tego wieku
Odpisz
4 maja 2018, 11:49
@aaddss: słuchajcie żyje, uciekłem, nie powiem gdzie siedzę, oni mnie śledzą
Odpisz
3 maja 2018, 14:14
jeej, moje urodziny ;)
Odpisz
3 maja 2018, 14:17
@xXkuba22Xx: Już miałem pisać "najlepszego" i okazało się, że chodzi o datę z obrazka... ;-;
Odpisz
3 maja 2018, 14:20
@xXkuba22Xx: nawzajem
Odpisz
3 maja 2018, 20:06
@szczerbatek12: ale dzięki za troskę ;)
Odpisz
3 maja 2018, 20:35
@szczerbatek12: ja mam dzisiaj urodziny ale tak jakoś połowa znajomych o nich "zapomniała" i smutam
Odpisz
3 maja 2018, 20:38
@olgula: Najlepszego! <3
Odpisz
3 maja 2018, 20:53
@olgula: sto lat!
Odpisz
3 maja 2018, 21:16
@xXkuba22Xx: dziękuję :)
Odpisz
3 maja 2018, 20:49
I na wieki wieków
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:48
było
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:48
@Barszcz_Czerwony: jest
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:49
@Barszcz_Czerwony: Nie było
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:49
@LanTuFri123: i będzie.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:49
@LanTuFri123: nie jest
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:50
bez amen
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:55
@LanTuFri123: szkoda
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:55
@LanTuFri123: Miało być "i nie będzie", jest przeplatane. Popsułeś ;-;
Odpisz
3 maja 2018, 14:55
@potato_is_a_meme: tak było
Odpisz
3 maja 2018, 15:21
@Zaspanymen33: i będzie
Odpisz
3 maja 2018, 15:23
@mante: i wybędzie
Odpisz
3 maja 2018, 16:42
@Zaspanymen33: na wieki wieków
Odpisz
3 maja 2018, 16:49
@mante: ament
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:51
kto cię uczył polskiego? Pisze się w ogóle DZBANIE
Odpisz
23 kwietnia 2018, 06:29
@verbart: Dzban jestem i frajer
Odpisz
23 kwietnia 2018, 08:30
@LanTuFri123: i marcin
Odpisz
3 maja 2018, 14:03
mar*in
Odpisz
3 maja 2018, 15:36
@CytrynXD: trzeba napisać m****n żeby nikt się nie domyślił
Odpisz
3 maja 2018, 14:32
Ja się chce dowiedzieć który mi pod każdym komentarzem daje strzałkę w dół
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:48
Tego też nie
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:32
@rozwalgo: Hiszpańska Inkwizycja!
Odpisz
3 maja 2018, 14:13
@rozwalgo:
Odpisz
3 maja 2018, 14:10
Obrazki z komemtarzami Jejaków przechodzą. Bożydar, jesteś pijany.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:10
Jejacy Widzę wymyślają nową wiarę
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:45
top 10 anime plot twist
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:48
@LanTuFri123:
Odpisz