Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Niegrzeczny Oskarek
Za co ta premia
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2018, 21:09
Moje nowe motto
Odpisz
3 maja 2013, 16:07
Aż się łezka w oku kręci *chlip*
Odpisz
2 maja 2013, 18:54
Na szczescie to nie moje motto. Moze na poczatku jest zaje*biscie ale potem wredny mòzg i sumienie daja o sobie znac :)
Odpisz
2 maja 2013, 18:14
Nom. Takie Megateria - leniwce,które zaczęły coś robić.Widzicie gdzieś teraz jakieś Megateria?
Odpisz
2 maja 2013, 17:01
To od dawna jest motto wszystkich studentów. :-)
Odpisz
2 maja 2013, 16:17
Ten tekst od dzisiaj jest moim mottem :)
Odpisz
2 maja 2013, 14:43
'Miej wyj.ebane a będzie ci dane ' ..
Odpisz
2 maja 2013, 16:08
@TheNelsonPL: racja ;/
Odpisz