Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Szybki jak błyskawica
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2015, 19:50
Szkoda troszkę, jeśli działał ;_;
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 16:29
A gwóźdź to przypadkiem nie tytanowy?
EDIT:Ale ja głupi jestem przecież nawet taki gwóźdź by się złamał,szotofop 150 i ¾ .
Odpisz
4 czerwca 2015, 14:12
nie no jak przebił nokie?chwila...może to kosmici!chociaz moze oni nie maja tez takiej mocy...hmmm....poddaje sie bo nie wiem kto przebil ta nokie
Odpisz
18 listopada 2014, 13:20
on jest mój :0
Odpisz
2 maja 2013, 14:39
O JA JAK TO ZOBACZYŁAM TO SPADŁAM Z KRZESŁA
Odpisz
2 maja 2013, 14:53
@ola91825: szkoda że się nie zabiłaś :/
Odpisz
2 maja 2013, 15:04
@jacek1s: popieram
Odpisz
2 maja 2013, 15:13
@ola91825: Wyjdź.
Odpisz
2 maja 2013, 16:07
@rakso132: jestem za xD
Odpisz
2 maja 2013, 21:01
@jacek1s: Też popieram
Odpisz
2 maja 2013, 15:53
Photoshop, albo podroba nokii. Innaczej tego zjawiska nie potrafie wytlumaczyc
Odpisz
2 maja 2013, 16:59
@Matioszak: Z tyłu pisze "Made in China". Wszystko jasne.
Odpisz
2 maja 2013, 18:38
@chupacabra001: Ciekawe, jak zes ty zobaczyl co tam pise z tylu?
Odpisz
2 maja 2013, 18:40
@Matioszak: Borsuk Janusz mi powiedział...
Odpisz
2 maja 2013, 18:42
@chupacabra001: Zapoznaj mnie z nim, albo powiedz co palis
Odpisz
2 maja 2013, 18:48
@Matioszak: Co ja palę... Hmm... Cholera, nie wiem co mi do piwa dosypali, wybacz.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2013, 07:24
Rozszczepił nierozszczepialne! Bóg!
Odpisz
2 maja 2013, 14:38
@nabijaczleweli: Nokie ci się pomyliły
Odpisz