Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XxXSuperDrobiu69XxX

9 maja 2018, 07:55

właśnie czekam bo odwołali dwa wf-y z użytkownikiem Matmi

Avatar matmi

9 maja 2018, 07:55

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

7 maja 2018, 07:38

Czyli ja w każdy poniedziałek, zawsze muszę przyjść godzinę przed lekcjami.

Avatar Adamix04

7 maja 2018, 17:00

NIe, nie musisz

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

7 maja 2018, 17:53

@Adamix04: Skoro napisałem, że muszę, to muszę

Avatar Pawlito9090

8 maja 2018, 12:50

Sumienie ci każe? czy inny ch*j

Avatar Master1234PL

8 maja 2018, 13:11

@Pawlito9090: Niektórzy dojeżdżają do szkoły. I jeżeli nie chcą się spoźnić to jeżdżą wcześniejszymi kursami autobusów.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

8 maja 2018, 13:43

@Pawlito9090: Nie, mieszkam minimum 15 km od szkoły, dojeżdżam z mamą. Nie mam zamiaru wstawać wcześniej i jeszcze płacić żeby móc przyjechać do szkoły niewygodnym, wolnym autobusem tylko po to, by posiedzieć sobie w szkole 20 minut krócej.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

8 maja 2018, 13:44

@Master1234PL: Niestety niektórzy nie rozumieją, że są osoby które nie mieszkają 0,5 km od szkoły.

Avatar Adamix04

8 maja 2018, 15:19

ja niestety dojeżdzam autobusem bo mam 7km od szkoły. Musze czekać 30min na lekcje

Avatar albert7168

8 maja 2018, 18:33

@Adamix04: 28 km do szkoły, codziennie czekam po godzine, minimum 30 minut na lekcje i jak wracam do domu to też czekam minimum godzine na autobus .-.

Avatar rafal603

Edytowano - 8 maja 2018, 22:47

@albert7168: Pozdrawiam wszystkich :) mieszkam jakieś 40 m od szkoły, jak pobiegnę zdążę nawet w 1 minutę

Avatar seryjnysracz

8 maja 2018, 17:42

Ja codziennie...

Avatar erykhim44

8 maja 2018, 13:39

Po prostu siedzis i fantazjujesz, jak człowiek.

Avatar Kangurur28

Edytowano - 8 maja 2018, 13:00

...A na następny dzień obudzisz się 3 minuty przed dzwonkim i musisz za**erdalać do szkoły

Avatar juzi46

8 maja 2018, 14:50

Avatar Lekki69

Edytowano - 9 maja 2018, 07:29

@Kangurur28: W mojej klasie po prostu by przyszli na następną i byliby zadowoleni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka