Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ioukolo

23 czerwca 2018, 15:18

Najpierw pirać potem kup

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2018, 20:55

To się nie ma prawa zdarzyć. Po za tym wymagania sprzętowe są zawyżane.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar M_ateo_1

3 czerwca 2018, 09:13

kup sobie GTX'a1050ti, za 800zł możesz kupić a dobra karta.

Avatar M_ateo_1

3 czerwca 2018, 09:19

@NoNieSmieszne: UuuAaa, ja się postaram o GTX'a 1060 6GB

Avatar oDDDo

2 czerwca 2018, 08:17

Pobrałem Battlefielda 3 i po instalacji chodził w 10 FPS na najniższych ;-;
Okazało się, że dziad się wcisnął na dysk C, gdzie było wolne 22GB i zostawił jakieś 300MB.

Avatar Edward_Kenway

2 czerwca 2018, 10:49

@oDDDo: Miałem podobnie z GTA V. Nie mogłem zmienić miejsca zainstalowania i ch*j od Rockstara jeden chciał wcisnąć się na ssd gdzie był Windows, R6 i Gmod. Obie gry przeistalowałem a po instalacji GTA zostało tak może z 10 gb. Tyle problemów wgl miałem z tą grą że jprd. Włączyć się nie chciał i przed każdym uruchomieniem musiałem dodawać plik w notatniku -verify. Problemy z instalacją opisane wyżej itp. Ale przez pewien okres czasu spoko się grało

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2018, 09:44

Najgorzej jak chodzi w 30/60 fps ale masz crash co pare minut

Avatar i_am_stressed_out

31 maja 2018, 21:10

i właśnie dlatego nie kupuję gier tylko piracę

Avatar Patrgos

2 czerwca 2018, 08:40

@i_am_stressed_out: Również, kupuje tylko ulubione kiedy są tylko multiplayer i nie da się grać na MP bez steama :/

Avatar Sushinator

2 czerwca 2018, 09:26

@i_am_stressed_out: Je**c piractwo

Avatar allduckslikewater

1 czerwca 2018, 11:40

Zmniejsz rozdzielczość monitora, zawsze działa.

Avatar NoNieSmieszne

31 maja 2018, 20:54

może zmniejsz ustawienia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar NoNieSmieszne

2 czerwca 2018, 10:54

@piekasz: użytkownika o nicku "Boberek00" który wypowiedział się w tej konwersacjj

Avatar piekasz

2 czerwca 2018, 23:49

@NoNieSmieszne: aa dobra teraz zauważyłem

Avatar Maciej271104

31 maja 2018, 20:55

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
kroganin

2 czerwca 2018, 12:09

@Koteczek_21: Gdy on pisał komentarz tytuł był taki sam.

Avatar Maciej271104

2 czerwca 2018, 17:35

o to chodzi napisałem że admin zmieni tytuł a ty napisałeś "nie" więc odpisałem "i coooooooo"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jeszcze jak

Północne Węgry

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka