Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jeszcze jak
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2018, 15:18
Najpierw pirać potem kup
Odpisz
31 maja 2018, 20:55
To się nie ma prawa zdarzyć. Po za tym wymagania sprzętowe są zawyżane.
Odpisz
31 maja 2018, 21:14
istnieje tk. zw. "Bottleneck"
Odpisz
31 maja 2018, 21:15
Czyli?
Odpisz
31 maja 2018, 21:21
masz bardzo dobry np procek i zbyt słabą kartę
źle to dziala
Odpisz
31 maja 2018, 21:22
@NoNieSmieszne: Danke.
Odpisz
31 maja 2018, 22:00
Unturned pozdrawia! Tak samo wiele gier early access.
Odpisz
31 maja 2018, 23:35
Unturned już nie jest w early acces. Tak mi się wydaje, bo dostałem nawet itemy za granie w becie.
Odpisz
1 czerwca 2018, 07:11
@Kurson: Już jest pełno prawną grą, Ale dalej ma zje**ną optymalizacje.
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:06
i tak my summer car chodzi najgorzej. Na najniższych ustawieniach graficznych chodzi gorzej niż unturned i to nie na niskich.
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:38
Przypomniałeś mi moje łzy ;V
Unturned na najniższych mi chodziło na 15/20 fps max na komputerze ze składem ogólnym za ok. 6000.
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:43
@Patrgos: wtf ja na kompie złożonym za 2,5k gram w Unturned na najwyższych w ponad 60 fps
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:47
@Kurson: W early accesie :L
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:25
Typowe "nie znam sie, ale sie wypowiem"... Bottleneck to ograniczenie GPU, nie CPU. Dziala to tak, ze przez procesor grafika nie moze w pelni zostac wykorzystana.
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:29
@Sushinator: #NBFC
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:53
@Patrgos: nie powiedział bym. Mnie to obchodzi
Odpisz
2 czerwca 2018, 10:01
@Patrgos: Teraz wychodzi 4.0 i podobno ma mieć lepszą optymalizację.
Odpisz
2 czerwca 2018, 10:33
@Sushinator: Na odwrót też działa.
Może być dobre GPU i słabe CPU
Albo dobre CPU i kiepskie GPU
Odpisz
2 czerwca 2018, 10:52
@Sushinator: ja mam procesor gowniany i jeszcze bardziej gowniana kartę
sprawdzilem kalkulatorem
80%, wymienić kartę
Odpisz
2 czerwca 2018, 12:13
@Patrgos: ja jak grałem kilka lat temu to nie miałem żadnych problemów z optymalizacją
Odpisz
2 czerwca 2018, 12:14
Kiedyś ich nie było, miałem po 300-400 fps na najwyższych, a teraz na niektórych serwerach mam po 20-30 na średnich.
Odpisz
2 czerwca 2018, 12:39
@Sushinator: jak sprawdzić czy CPU i GPU będą do siebie pasować?
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2018, 13:15
@M_ateo_1: thebottlenecker com
Odpisz
2 czerwca 2018, 15:10
ma prawo
niektorzy tworcy daja minimalne wymagania na takie ze gra odpali, a nie w miare wygodna rozgrywke
Odpisz
2 czerwca 2018, 15:13
Pewnie grałeś jeszcze w 2.0 skoro kilka lat temu
Odpisz
2 czerwca 2018, 20:16
@NoNieSmieszne: UuuAaa
Odpisz
2 czerwca 2018, 20:39
@M_ateo_1:
Odpisz
2 czerwca 2018, 20:41
@NoNieSmieszne: jak
Odpisz
2 czerwca 2018, 20:46
@NoNieSmieszne: najsłabszy procesor + najlepsza karta graficzna + 1gb DDR3 ramu + HDD 5.4k RPM ma mniejszy bottlemeck niż twój PC xD
Odpisz
2 czerwca 2018, 22:18
@M_ateo_1: magia
Odpisz
2 czerwca 2018, 22:25
@NoNieSmieszne: mam 100% bottlenecku pozdro
Odpisz
2 czerwca 2018, 23:56
ku*wa nie
Odpisz
3 czerwca 2018, 09:13
kup sobie GTX'a1050ti, za 800zł możesz kupić a dobra karta.
Odpisz
3 czerwca 2018, 09:19
@NoNieSmieszne: UuuAaa, ja się postaram o GTX'a 1060 6GB
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:17
Pobrałem Battlefielda 3 i po instalacji chodził w 10 FPS na najniższych ;-;
Okazało się, że dziad się wcisnął na dysk C, gdzie było wolne 22GB i zostawił jakieś 300MB.
Odpisz
2 czerwca 2018, 10:49
@oDDDo: Miałem podobnie z GTA V. Nie mogłem zmienić miejsca zainstalowania i ch*j od Rockstara jeden chciał wcisnąć się na ssd gdzie był Windows, R6 i Gmod. Obie gry przeistalowałem a po instalacji GTA zostało tak może z 10 gb. Tyle problemów wgl miałem z tą grą że jprd. Włączyć się nie chciał i przed każdym uruchomieniem musiałem dodawać plik w notatniku -verify. Problemy z instalacją opisane wyżej itp. Ale przez pewien okres czasu spoko się grało
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:44
Najgorzej jak chodzi w 30/60 fps ale masz crash co pare minut
Odpisz
31 maja 2018, 21:10
i właśnie dlatego nie kupuję gier tylko piracę
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:40
@i_am_stressed_out: Również, kupuje tylko ulubione kiedy są tylko multiplayer i nie da się grać na MP bez steama :/
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:26
@i_am_stressed_out: Je**c piractwo
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:40
Zmniejsz rozdzielczość monitora, zawsze działa.
Odpisz
31 maja 2018, 20:54
może zmniejsz ustawienia
Odpisz
31 maja 2018, 20:59
@NoNieSmieszne: Ja w "The flame in the flood" miałem na najniższych 10 FPS. A mój sprzęt spełnia wymagania. To pewnie przez wiek laptopa.
Odpisz
31 maja 2018, 21:08
@Koteczek_21: Mój złom też
Odpisz
31 maja 2018, 21:14
@NoNieSmieszne: Ku*wa, mam alergię na ryj z twojego avatara.
Odpisz
31 maja 2018, 21:19
Mój czy boberka?
Odpisz
31 maja 2018, 21:20
@Koteczek_21: Użytkownika o nicku "ToNieŚmieszne".
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2018, 21:20
@Koteczek_21: mój
edit: sekundy
Odpisz
31 maja 2018, 23:31
@Koteczek_21: na boberka nigdy nie ma alergii
nie obrazajcie bo będzie smutny
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:45
jakiego ku*wa boberka
Odpisz
2 czerwca 2018, 10:54
@piekasz: użytkownika o nicku "Boberek00" który wypowiedział się w tej konwersacjj
Odpisz
2 czerwca 2018, 23:49
@NoNieSmieszne: aa dobra teraz zauważyłem
Odpisz
31 maja 2018, 20:55
Odpisz
31 maja 2018, 20:58
@Maciej271104: Admin pewnie zmieni nazwe...
Odpisz
31 maja 2018, 22:00
@Maciej271104: Nie?
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:58
I coooooooooo??!!?!!
Odpisz
2 czerwca 2018, 10:02
@Maciej271104: To po kij kłamiesz?
Odpisz
2 czerwca 2018, 11:48
???
Odpisz
2 czerwca 2018, 11:54
Zmienił.
Odpisz
2 czerwca 2018, 12:09
@Koteczek_21: Gdy on pisał komentarz tytuł był taki sam.
Odpisz
2 czerwca 2018, 17:35
o to chodzi napisałem że admin zmieni tytuł a ty napisałeś "nie" więc odpisałem "i coooooooo"
Odpisz