Hello Kitty symbolem szatana?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ch-chesz wyparować...?
Nie idź!
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2017, 19:16
Sam autor tej kreskówki mówił, że ta bajka jest zrobiona w podziękowaniu szatanowi za uleczenie jego córki.
Odpisz
8 maja 2013, 12:34
Czy ja wiem... Nie takie glupie
Tlumacze - Hello Kitty... Niby "Witaj Kotku" ,ale jeżeli przeczyta się to inaczej wychodzi Hello Hell Kitty "Witaj w piekle kotku" Legenda jest śmieszna ,ale w pewnym momencie mnie zaktało. Możecie Hejtować :)
Odpisz
5 grudnia 2015, 11:24
@Mateokl: Chodzi nie o Hello Hell Kitty tylko o Hell'O Kitty
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:23
Odpisz
24 czerwca 2015, 06:57
Jak można tak obrażać szatana?!?! Ja sam jestem demonem, więc można powiedzieć, że szatan jest moim ojcem!!??!? Nie pozwolę na takie traktowanie!!!
Odpisz
18 grudnia 2014, 18:34
Ach ten ksiądz nawet Jezus zrobił facepalm'a
Odpisz
21 listopada 2013, 22:27
szkoła to też dzieło szatana
Odpisz
18 grudnia 2014, 18:33
@olka12544: no dokładnie ,
Odpisz
17 listopada 2014, 19:37
tak to jest jak sie nie zna angielskiego i nie myle uszu
Odpisz
7 października 2014, 17:05
Hell 'o' kitty :)
Odpisz
31 sierpnia 2014, 17:26
najciekawsze jest to że ksiądz wziął informacje o tym że ,,hell-o-kitty" to wymysł satanistów ze strony scaryforkids nie wiedząc co czyta przeczytał creepypaste o helllo kitty no nie do ku*wa wiary
Odpisz
18 maja 2013, 23:37
To nie wszystko! Jeżeli z "Mordor" usuniesz literki M,o,r,d,r i dodasz P,i,e,k, oraz ł,wychodzi Piekło! Takie buty!
Odpisz
19 maja 2013, 07:43
@Sauron: Wiecie że logo Monster Energy to 666 po hebrajsku?
Odpisz
21 listopada 2013, 22:27
@AstonFan: no to monstera też lubie
Odpisz
21 listopada 2013, 22:25
o matko zaczynam lubic hello kitty
Odpisz
19 maja 2013, 18:33
To może przyczepi się też do Listonosza Pata? Niby bohaterowie mają usta, ale ich nie otwierają jak mówią! I nie jest to jedyna taka bajka.
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2013, 11:27
Przeczytajcie ten artykuł. Naprawdę niezły. :D (tylko najlepiej cały, nie tylko ten fragment)
Odpisz
19 maja 2013, 09:39
@elementiro: jeśli przeczytacie tylko stwierdzenie, a nie dowody (czy wymysły) to będziecie się ryli. Ale jak cały artykuł, to was zatka :P
Odpisz
19 maja 2013, 08:38
"To wiedz, że coś się dzieje"
Odpisz
7 maja 2013, 19:15
DLACZEGO MOJA WIARA JEST REPREZENTOWANA PRZEZ TAKICH DEBILI?
Odpisz
7 maja 2013, 21:50
@szwedzik007: może dla tego że jest reprezentowana przez ludzi ?
Odpisz
18 maja 2013, 22:22
@jacek1s: Właśnie. Ale gdyby dostali klopsy, zrobiliby się moądrzejsi! Слава тебе, большой фрикадельки!
Odpisz