Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2017, 19:16

Sam autor tej kreskówki mówił, że ta bajka jest zrobiona w podziękowaniu szatanowi za uleczenie jego córki.

Avatar Mateokl

8 maja 2013, 12:34

Czy ja wiem... Nie takie glupie

Tlumacze - Hello Kitty... Niby "Witaj Kotku" ,ale jeżeli przeczyta się to inaczej wychodzi Hello Hell Kitty "Witaj w piekle kotku" Legenda jest śmieszna ,ale w pewnym momencie mnie zaktało. Możecie Hejtować :)

Avatar SharpNeedle

5 grudnia 2015, 11:24

@Mateokl: Chodzi nie o Hello Hell Kitty tylko o Hell'O Kitty

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 19:23

Avatar SebastianMichaelis

24 czerwca 2015, 06:57

Jak można tak obrażać szatana?!?! Ja sam jestem demonem, więc można powiedzieć, że szatan jest moim ojcem!!??!? Nie pozwolę na takie traktowanie!!!

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2014, 18:34

Ach ten ksiądz nawet Jezus zrobił facepalm'a

Avatar olka12544

21 listopada 2013, 22:27

szkoła to też dzieło szatana

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2014, 18:33

@olka12544: no dokładnie ,

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2014, 19:37

tak to jest jak sie nie zna angielskiego i nie myle uszu

Avatar buttie_cullen

7 października 2014, 17:05

Hell 'o' kitty :)

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2014, 17:26

najciekawsze jest to że ksiądz wziął informacje o tym że ,,hell-o-kitty" to wymysł satanistów ze strony scaryforkids nie wiedząc co czyta przeczytał creepypaste o helllo kitty no nie do ku*wa wiary

Avatar Sauron

18 maja 2013, 23:37

To nie wszystko! Jeżeli z "Mordor" usuniesz literki M,o,r,d,r i dodasz P,i,e,k, oraz ł,wychodzi Piekło! Takie buty!

Avatar AstonFan

19 maja 2013, 07:43

@Sauron: Wiecie że logo Monster Energy to 666 po hebrajsku?

Avatar olka12544

21 listopada 2013, 22:27

@AstonFan: no to monstera też lubie

Avatar olka12544

21 listopada 2013, 22:25

o matko zaczynam lubic hello kitty

Avatar Pikachu

19 maja 2013, 18:33

To może przyczepi się też do Listonosza Pata? Niby bohaterowie mają usta, ale ich nie otwierają jak mówią! I nie jest to jedyna taka bajka.

Avatar elementiro

Edytowano - 8 maja 2013, 11:27

Przeczytajcie ten artykuł. Naprawdę niezły. :D (tylko najlepiej cały, nie tylko ten fragment)

Avatar kulujulu

19 maja 2013, 09:39

@elementiro: jeśli przeczytacie tylko stwierdzenie, a nie dowody (czy wymysły) to będziecie się ryli. Ale jak cały artykuł, to was zatka :P

Avatar Ghost_PL

19 maja 2013, 08:38

"To wiedz, że coś się dzieje"

Avatar szwedzik007

7 maja 2013, 19:15

DLACZEGO MOJA WIARA JEST REPREZENTOWANA PRZEZ TAKICH DEBILI?

Avatar jacek1s

7 maja 2013, 21:50

@szwedzik007: może dla tego że jest reprezentowana przez ludzi ?

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2013, 22:22

@jacek1s: Właśnie. Ale gdyby dostali klopsy, zrobiliby się moądrzejsi! Слава тебе, большой фрикадельки!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ch-chesz wyparować...?

Nie idź!

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka