Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2015, 23:25
xDD
Odpisz
18 maja 2013, 21:09
ciekawe ile ta nalewka ma procentów ???
Odpisz
18 maja 2013, 21:50
@jordan431: tak dużo że ja***e!
Odpisz
24 grudnia 2013, 12:21
@jordan431: nie pytaj bo będziesz mieć żurawinowy wpier*ol XD
Odpisz
7 czerwca 2013, 13:10
Chesz wpie*dol?
Odpisz
6 czerwca 2013, 15:22
Musi być pyszne:D
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2013, 09:17
"Masz wpier.dol!"
"No mam, chcesz łyka?"
Tak prawie do tematu, taka anegdota. Pamiętam, jak moja kuzynka kupiła na pewnym odpuście trzy flaszki napitku spirytusopodobnego o nazwie "Kurnwica". "N" było niemalże niewidoczne, więc śmiechaliśmy się z nazwy napitku i "dostawania kur(n)wicy" przez dobre 10 minut :P
Odpisz
18 maja 2013, 22:11
Podobno Najman to pije. :P
Odpisz
18 maja 2013, 21:09
Pewnie dobre xD
Odpisz
18 maja 2013, 20:12
wpie ym wypiła bym
Odpisz
15 maja 2013, 14:19
Będzie W*** zyskuje nowy wymiar :D
Odpisz