Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2020, 23:44
Jeszcze Kolumbia przecież, może wygrają
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:00
45minut to dużo i można w ten czas dużo zdziałać (ci z tego że w to nie wierzę)do póki mecz się nie skończy będę im kibicował (Polakom)
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:10
@GDYBUS: zdziałali.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:13
nie no ku*wa racja co nie.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:03
Admin, więcej, dawaj.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:03
@DMCJCD: Wyżal się. Za dwa lata będzie Erło to nam lepiej pójdzie.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:01
admin, dość
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:55
ez 0:3
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:54
Idę płakać
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:51
Niech od razu jadą do domu bo nic nie zdziałają już
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:56
@Jasnowidz: w razie ewentualnej przegranej z Kolumbią, muszą wygrać z Japonią by odejść z honorem
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:58
@rafiki56: Honor? A to Polacy znają takie słowo?
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:00
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:10
@polandball1: bób jest zajebisty!
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:50
@rafiki56: "EWENTUALNEJ" XD
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2018, 21:52
@sliwak2001: Pisałem to jeszcze w pierwszej połowie :P . Ale teraz to nie ma wątpliwości.
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:49
A myśleliśmy że mecz z Senegalem to porażka
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:33
I cyk 2:0
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:47
@kloklo1: I cyk 3:0
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:49
@Szczerbaty_: I cyk na wakacje
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:49
@Szczerbaty_: I cyk marzenia o wyjsciu z grupy legły w gruzach
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:48
Pięć obrazków pod rząd... Admini szaleją
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:03
Czuję hejt od polaczków robaczków, ale od początku wiedziałem, że Polska przeje*ie mundial.
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:33
mundial? Za duże słowo. Raczej potyczki w grupce
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:58
Wszyscy moi sąsiedzi:
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2018, 20:59
@Xenon77: Chyba jestem twoim sąsiaden
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:59
Dają sie je**ć
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:51
Ku*wa byli faworytami
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:52
@Palauball: No właśnie. Byli
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:52
@Jasnowidz: byli to słowo klucz
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:53
@panPepe: Jeszcze jak
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:52
Ale patola jak ch*j
Odpisz