memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 czerwca 2020, 23:44
Jeszcze Kolumbia przecież, może wygrają
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:00
45minut to dużo i można w ten czas dużo zdziałać (ci z tego że w to nie wierzę)do póki mecz się nie skończy będę im kibicował (Polakom)
24 czerwca 2018, 22:10
@GDYBUS: zdziałali.
24 czerwca 2018, 22:13
nie no ku*wa racja co nie.
24 czerwca 2018, 22:03
Admin, więcej, dawaj.
@DMCJCD: Wyżal się. Za dwa lata będzie Erło to nam lepiej pójdzie.
24 czerwca 2018, 22:01
admin, dość
24 czerwca 2018, 21:55
ez 0:3
24 czerwca 2018, 21:54
Idę płakać
24 czerwca 2018, 20:51
Niech od razu jadą do domu bo nic nie zdziałają już
24 czerwca 2018, 20:56
@Jasnowidz: w razie ewentualnej przegranej z Kolumbią, muszą wygrać z Japonią by odejść z honorem
24 czerwca 2018, 20:58
@rafiki56: Honor? A to Polacy znają takie słowo?
24 czerwca 2018, 21:10
@polandball1: bób jest zajebisty!
24 czerwca 2018, 21:50
@rafiki56: "EWENTUALNEJ" XD
Edytowano - 24 czerwca 2018, 21:52
@sliwak2001: Pisałem to jeszcze w pierwszej połowie :P . Ale teraz to nie ma wątpliwości.
24 czerwca 2018, 21:49
A myśleliśmy że mecz z Senegalem to porażka
24 czerwca 2018, 21:33
I cyk 2:0
24 czerwca 2018, 21:47
@kloklo1: I cyk 3:0
@Szczerbaty_: I cyk na wakacje
@Szczerbaty_: I cyk marzenia o wyjsciu z grupy legły w gruzach
24 czerwca 2018, 21:48
Pięć obrazków pod rząd... Admini szaleją
24 czerwca 2018, 21:03
Czuję hejt od polaczków robaczków, ale od początku wiedziałem, że Polska przeje*ie mundial.
mundial? Za duże słowo. Raczej potyczki w grupce
Wszyscy moi sąsiedzi:
Edytowano - 24 czerwca 2018, 20:59
@Xenon77: Chyba jestem twoim sąsiaden
24 czerwca 2018, 20:59
Dają sie je**ć
Ku*wa byli faworytami
24 czerwca 2018, 20:52
@Palauball: No właśnie. Byli
@Jasnowidz: byli to słowo klucz
24 czerwca 2018, 20:53
@panPepe: Jeszcze jak
Ale patola jak ch*j
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2020, 23:44
Jeszcze Kolumbia przecież, może wygrają
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:00
45minut to dużo i można w ten czas dużo zdziałać (ci z tego że w to nie wierzę)do póki mecz się nie skończy będę im kibicował (Polakom)
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:10
@GDYBUS: zdziałali.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:13
nie no ku*wa racja co nie.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:03
Admin, więcej, dawaj.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:03
@DMCJCD: Wyżal się. Za dwa lata będzie Erło to nam lepiej pójdzie.
Odpisz
24 czerwca 2018, 22:01
admin, dość
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:55
ez 0:3
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:54
Idę płakać
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:51
Niech od razu jadą do domu bo nic nie zdziałają już
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:56
@Jasnowidz: w razie ewentualnej przegranej z Kolumbią, muszą wygrać z Japonią by odejść z honorem
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:58
@rafiki56: Honor? A to Polacy znają takie słowo?
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:00
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:10
@polandball1: bób jest zajebisty!
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:50
@rafiki56: "EWENTUALNEJ" XD
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2018, 21:52
@sliwak2001: Pisałem to jeszcze w pierwszej połowie :P . Ale teraz to nie ma wątpliwości.
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:49
A myśleliśmy że mecz z Senegalem to porażka
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:33
I cyk 2:0
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:47
@kloklo1: I cyk 3:0
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:49
@Szczerbaty_: I cyk na wakacje
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:49
@Szczerbaty_: I cyk marzenia o wyjsciu z grupy legły w gruzach
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:48
Pięć obrazków pod rząd... Admini szaleją
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:03
Czuję hejt od polaczków robaczków, ale od początku wiedziałem, że Polska przeje*ie mundial.
Odpisz
24 czerwca 2018, 21:33
mundial? Za duże słowo. Raczej potyczki w grupce
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:58
Wszyscy moi sąsiedzi:
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2018, 20:59
@Xenon77: Chyba jestem twoim sąsiaden
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:59
Dają sie je**ć
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:51
Ku*wa byli faworytami
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:52
@Palauball: No właśnie. Byli
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:52
@Jasnowidz: byli to słowo klucz
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:53
@panPepe: Jeszcze jak
Odpisz
24 czerwca 2018, 20:52
Ale patola jak ch*j
Odpisz