Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2020, 23:44

Jeszcze Kolumbia przecież, może wygrają

Avatar GDYBUS

24 czerwca 2018, 21:00

45minut to dużo i można w ten czas dużo zdziałać (ci z tego że w to nie wierzę)do póki mecz się nie skończy będę im kibicował (Polakom)

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2018, 22:10

@GDYBUS: zdziałali.

Avatar GDYBUS

24 czerwca 2018, 22:13

nie no ku*wa racja co nie.

Avatar DMCJCD

24 czerwca 2018, 22:03

Admin, więcej, dawaj.

Avatar DMCJCD

24 czerwca 2018, 22:03

@DMCJCD: Wyżal się. Za dwa lata będzie Erło to nam lepiej pójdzie.

Avatar Asasyn07

24 czerwca 2018, 22:01

admin, dość

Avatar Rafik005

24 czerwca 2018, 21:55

ez 0:3

Avatar Palauball

24 czerwca 2018, 21:54

Idę płakać

Avatar Jasnowidz

24 czerwca 2018, 20:51

Niech od razu jadą do domu bo nic nie zdziałają już

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar sliwak2001

24 czerwca 2018, 21:50

@rafiki56: "EWENTUALNEJ" XD

Avatar rafiki56

Edytowano - 24 czerwca 2018, 21:52

@sliwak2001: Pisałem to jeszcze w pierwszej połowie :P . Ale teraz to nie ma wątpliwości.

Avatar rafiki56

24 czerwca 2018, 21:49

A myśleliśmy że mecz z Senegalem to porażka

Avatar kloklo1

24 czerwca 2018, 21:33

I cyk 2:0

Avatar Szczerbaty_

24 czerwca 2018, 21:47

@kloklo1: I cyk 3:0

Avatar Jarzebina5

24 czerwca 2018, 21:49

@Szczerbaty_: I cyk na wakacje

Avatar karolex69

24 czerwca 2018, 21:49

@Szczerbaty_: I cyk marzenia o wyjsciu z grupy legły w gruzach

Avatar MrCC4

24 czerwca 2018, 21:48

Pięć obrazków pod rząd... Admini szaleją

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2018, 21:03

Czuję hejt od polaczków robaczków, ale od początku wiedziałem, że Polska przeje*ie mundial.

Avatar kloklo1

24 czerwca 2018, 21:33

mundial? Za duże słowo. Raczej potyczki w grupce

Avatar Xenon77

24 czerwca 2018, 20:58

Wszyscy moi sąsiedzi:

komentarz obrazkowy

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 24 czerwca 2018, 20:59

@Xenon77: Chyba jestem twoim sąsiaden

Avatar Polalak

24 czerwca 2018, 20:59

Dają sie je**ć

Avatar Palauball

24 czerwca 2018, 20:51

Ku*wa byli faworytami

Avatar Jasnowidz

24 czerwca 2018, 20:52

@Palauball: No właśnie. Byli

Avatar panPepe

24 czerwca 2018, 20:52

@Jasnowidz: byli to słowo klucz

Avatar Jasnowidz

24 czerwca 2018, 20:53

@panPepe: Jeszcze jak

Avatar TurboSprezarka

24 czerwca 2018, 20:52

Ale patola jak ch*j

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kasiuula
Dodane przez: Kasiuula

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Można, tylko trzeba wstawać rano

Były nóżki, nie ma nóżek

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka