Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
Zaufaj mi, nie znam się na tym
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2018, 17:11
Mroczna slodycz
Odpisz
30 czerwca 2018, 13:36
Ja też mogę trzepać nocą, więc to mi nie imponuje.
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:44
Nocna Furia
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:58
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:51
ooo taaak!
chodź do mnie, rozwal firanki
Odpisz
29 czerwca 2018, 18:34
Jaki słodkiii...
Jadłbym...
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:58
już się boję XDDDDD
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:53
@jestemKotem: o jedno "X" i pięć "D" za dużo
Odpisz
29 czerwca 2018, 14:11
Jestem jedyną osobą, której najpierw skojarzyło się z Szczerbatkiem?
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2018, 14:33
@Kanciarz123: Najprawdopodobniej nie
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:43
@Kanciarz123: nope
Odpisz
27 czerwca 2018, 16:47
O nie! To BatCat
Odpisz