Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar moth12334

29 czerwca 2018, 17:57

Tak w realu to według mnie wygrali by rycerze, ponieważ katany nie są przystosowane do cięcia grubych i ciężkich zbrój rycerskich.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Lekki69

19 kwietnia 2020, 12:29

pamiętaj że dalej ci mają zaledwie katanę

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2023, 06:03

@Lekki69: Nie huzarów, a husarzy można porównac do rycerzy. Huzarzy to lekka kawaleria wywodząca się z Węgier.

Avatar CCCPball

29 czerwca 2018, 14:41

Szczerze wygraliby samurajowie

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 09:50

@CCCPball: Husarze*

Avatar CCCPball

19 kwietnia 2020, 11:59

ło kiedy to było

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2018, 22:57

Samuraje

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 kwietnia 2020, 09:46

Husarze*

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 11:42

Dzięki za poprawę

Avatar Windows_10

28 czerwca 2018, 17:37

oczywiście, że samuraje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2018, 10:43

@ponczeq: husaria miała szansę tylko w zwarciu

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 09:50

@ponczeq: te gadzety ktore maja samurajowie byly by bezużyteczne w starciu z husarzami wiec wygraliby husarze

Avatar DarkAngel659

6 lipca 2018, 19:12

Nie podam ci, ale tymi podaj słynnych samurajów używających łuków na koniu. Lecz muszą miecz dwa miecze: Katanę i Wakizashi. MIłego

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2018, 17:27

.

Avatar Kanciarz123

29 czerwca 2018, 14:17

Game Theory zrobili już odcinek o ,,For honor'', w którym udowodnili że samuraj pokonałby rycerza.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar Lekki69

5 lipca 2018, 14:22

@kuklux: Mało który rycerz miał zbroję płytowa. Ba, nawet jak miał to tylko do turniejów konnych. Była po prostu zbyt ciężka i nie wygodna. Biegać w tym nie masz co nawet marzyć.

Avatar
epicworms

5 lipca 2018, 15:36

@SwissBall: Pewnie chodziło mu o to, że europejscy rycerze nie strzelali z łuku na koniu. Co do pierwszego kontaktu z tą taktyką to było nim chyba I wojna z Partią.

Avatar DarkAngel659

4 lipca 2018, 00:23

Rycerze ma większą szansę na wygraną niż samuraj iż ponięważ katana by się tępiła przy każdym uderzeniu w zbroję i by miała problem przejść przez zbroje, i tak miecze wtedy służyły do rombańny pózniej zaczęto wykozystywać broń obuchowej a także zaczęto tworzyć miecze specjalne do walki z zbrojnymi rycerzami. A także były rużne zbroje ciężkie tak jak zbroja płytowa zbroja z specjalnego materiału i kolczuga do tego zbroja płytowa i kolczuga lub specjalny materiał i zbroja płytowa i rycerze mieli coś takiego ja mieco-łamacz a takżę tak jak mówią inni zalezy od treningu jaki przeszedł rycerz i jak walczy i czego stosuję bo samuraj to szlachcic inaczej a szlachcic to potomek ryczerza czyli też rycerz więc bardziej bym obstawiał wygraną rycerza niż samurają i zyczę wszystkim miłego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar DarkAngel659

6 lipca 2018, 00:17

Tylko ty wiesz ze nie tylko samuraje używali łuków na koniach bo też rycerze ich używali jak coś. I miłego.

Avatar Velcidarion

6 lipca 2018, 12:23

@DarkAngel659: Podaj przykład znanego rycerza średniowiecznego, który korzystał z łuku podczas jazdy konnej. Oczywiście w czasie bitwy.

Od kiedy miecze służyły do rombaniny? Pierwsze miecze służyły do pchnięć, nawet wikipedia Ci to powie. Wyjątkiem był egipski kopesz, ale Egipcjanie w zasadzie nie korzystali z pancerzy innych niż skórzane lub drewniane, a najczęściej nosili po prostu zwykłe szaty.

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2018, 17:14

Jak japońce przegrają to cała drużyna popełni hentai

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar qaz123

28 czerwca 2018, 18:36

Avatar
asasinpio

30 czerwca 2018, 12:44

@qaz123: Komentarze do ulubionych, now!

Avatar kuklux

29 czerwca 2018, 14:45

myślę że wygrała by husaria bo jednak kawaleria na piechotę
i ok samuraj ma grupy pancerz ale jednak husaria ma pistolety
i nie jestem patriotą po prostu patrze obiektywnie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar kuklux

30 czerwca 2018, 00:16

@ZSRRBall: to że nie faworyzuje polski

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2018, 12:21

@kuklux: i te pistolety nie potrafiły zranić nikogo w zbroi a jak ktoś miał sam ten gruby kaftan to z bliska potrafił zabić taki pistolet a na daleko pocisk uszkadzał kaftan ale go nie przebijał
one służyły do zatrzymania pojedzyńczego pościgu np. lekkiej piechoty
taki obrywając nie dostawał obrażeń ale tracił chwilowo oddech i nie mógł dalej biec

Avatar Liechtensteinball

29 czerwca 2018, 14:42

Shiroyama

Avatar zurek1

29 czerwca 2018, 15:10

@Liechtensteinball: W sensie, że husaria walczyła pod Shiroyamą? Co miałeś na myśli pisząc ten komentarz? :v

Avatar igor444

29 czerwca 2018, 15:14

@zurek1: .

Avatar Liechtensteinball

29 czerwca 2018, 15:35

@zurek1: Ostatnia bitwa samurajów.

Avatar
asasinpio

29 czerwca 2018, 16:08

@Liechtensteinball: W zasadzie to w pełni uzbrojonych samurajów.

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2018, 15:01

Wygraliby samuraje

Avatar igor444

29 czerwca 2018, 15:15

mam złą wiadomość

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2018, 18:50

Wyobraźcie sobie taką fuzję husarza i samuraja.

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2018, 20:55

człowiek niezniszczalny

Avatar Mordzioo

29 czerwca 2018, 14:09

To już nie człowiek, to chodzący wpie**ol i destrukcja.

Avatar Serpent

29 czerwca 2018, 15:02

>mongołowie

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2018, 14:34

Kto chciałby pograć w Shogun II TW

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2018, 22:24

nie ma co porownywac jakis samurajow do epickiej husarii

Avatar Spino21

29 czerwca 2018, 01:04

kurde niechcący dałem ci w dół przepraszam

Avatar Preston1996

29 czerwca 2018, 14:16

Może w Total War. Na łatwym poziomie trudności.

Avatar Pendrag

29 czerwca 2018, 14:31

@Spino21: na tobie też spino.przepraszam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Lekko nie będzie

Zdeklasowani znowu

Typowy NPC

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka