Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pan_Jazzie

24 czerwca 2021, 08:37

Hiszpania zawiodła a francja wygrała

Avatar Fugoli

29 czerwca 2018, 15:30

Chwila ..... To ktoś oczekiwał czegoś od Polski?

Avatar Hartio

30 czerwca 2018, 09:04

@Fugoli: Po Euro 2016 mieli prawo oczekiwać bardzo dużo

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2020, 10:06

@Fugoli: ktos nie oczekiwał?

Avatar R0gu3

29 czerwca 2018, 17:26

A Anglia spokojnie sobie wygrywa :v Według mnie to oni mają największe szanse na puchar w tym roku.

Avatar arkom

29 czerwca 2018, 20:24

@R0gu3: chyba belgia ma największe szanse na razie ale piłka jest nieprzewidywalna

Avatar R0gu3

29 czerwca 2018, 21:46

@arkom: Onie, jakim cudem Belgowie wygrali z Anglią :<

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2018, 16:06

@R0gu3: przybywam z przyszłości. Francja zdobędzie Puchar Świata

Avatar TimekPL123

27 czerwca 2018, 20:03

Czy to nie jest trochę bez sensu że jest beka z państw które odpadają z mundialu a z takich państw które nawet się nie zakwalifikowały jak np. Włochy już nie?

Avatar RpLay

28 czerwca 2018, 08:26

@TimekPL123: Polska i Niemcy byli faworytami w swoich grupach więc nic dziwnego że się z nich wszyscy śmieją

Avatar Lekki69

29 czerwca 2018, 15:27

@RpLay: Kolumbia faworytem, nie Polska

Avatar seryjnysracz

29 czerwca 2018, 15:27

Ja jestem za Chorwacją i szkoda Serbii. Gdyby te reprezentacja się spotkały to by było ciekawe widowisko.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2018, 18:24

Chodzi o odpadanie z mundialu.

Avatar Green_Arrow

27 czerwca 2018, 23:48

Thanks, Captain Obvious.

Avatar Ares011

27 czerwca 2018, 20:15

Czego się spodziewaliscie... żeby ktoś wygrał, ktoś musi przegrać

Avatar caltinks_2

27 czerwca 2018, 19:06

Akurat Hiszpania wyjdzie z grupy

Avatar Green_Arrow

27 czerwca 2018, 23:49

@caltinks_2: Wyjdzie, ale ledwo. Poza tym De Gea odpi***ala jakiś szajs i nie mają za dużych szans na finał.

Avatar venomman

27 czerwca 2018, 19:00

Przegrywowy Szlak

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2018, 18:22

*chuckles*

Avatar ImJarosz

27 czerwca 2018, 18:24

*I'm in danger*

Avatar ImJarosz

27 czerwca 2018, 18:23

[SERIA ZABÓJSTW 3]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ostry ten sędzia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka