Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Deal życia
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2018, 16:25
na motocyklach nie ma klapek
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:20
@daglasio: Ale masz filtry w szybce w kasku (lub goglach)
Odpisz
29 czerwca 2018, 17:40
@SowingSeason: zależy od kasku
Odpisz
29 czerwca 2018, 18:48
@daglasio: no w kasku z allegro to nie ale taki który będzie cię w razie upadku chronił a nie ranił raczej mają
Odpisz
29 czerwca 2018, 19:54
@SowingSeason: są takie kaski otwarte, raczej nie mają dodatkowych przeciwsłonecznych
Odpisz
30 czerwca 2018, 21:38
@daglasio: też prawda ale mówię gogle też zawsze się ma
Odpisz
30 czerwca 2018, 21:42
@SowingSeason: gogle a kask to jednak delikatna różnica
Odpisz
30 czerwca 2018, 22:04
@daglasio: w kaksu masz filtr, w goglach też gdzie jest różnica?
Odpisz
30 czerwca 2018, 22:11
@SowingSeason: jak się wypie**olisz na autostradzie w kasku to nie rozwalisz sobie łba
Odpisz
1 lipca 2018, 00:47
@daglasio: Ehh...
Masz załóżmy 2 typy kasków
Pierwszy jest taki :
Masz w nim filtr ( w szybce )
Odpisz
1 lipca 2018, 00:48
@SowingSeason:
A drugi taki :
Tutaj masz filtr w goglach.
Odpisz
1 lipca 2018, 00:49
@daglasio: Są jeszcze takie gejowskie ale mają filtr w tej szybce
Odpisz
1 lipca 2018, 09:39
@SowingSeason: w tym pierwszym nie ma filtra w szybce tylko jest dodatkowa opuszczana szybka
Odpisz
1 lipca 2018, 11:32
@daglasio: Zgadza się
Odpisz
28 czerwca 2018, 17:03
dziś rano zerwał mi się hamulec w samochodzie i wypadłem na pole :(
jechałem na egzamin...
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:06
jechales na egzamin na prawo jazdy bez prawa jazdy? 😅
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2018, 11:32
@BetonowyMur: jechałem na egzamin zawodowy
(M19)
Odpisz
30 czerwca 2018, 11:44
No to dopisuj takie rzeczy 😂
Odpisz
29 czerwca 2018, 21:57
Nienawidzę jeździć w zimę. Jeśli jest śnieg.
Obowiązkowo muszę mieć okulary przeciwsłoneczne, bo nie widzę nic, bo tak mnie to razi, a jak jeszcze słoneczny dzień to koniec, nic a nic, nie podniosę wzroku, bo oślepnąć można, tak boli kiedy razi.
Odpisz
30 czerwca 2018, 10:53
@XStuntManiac1: no ja robię wtedy kombo bo jeżdżę dodatko białą kobyłą
Odpisz
29 czerwca 2018, 23:56
Wystarczy podnieść fotel nic skomplikowanego
Odpisz
30 czerwca 2018, 10:52
@Tekashi6IX9INE: nie w każdym samochodzie się da
Odpisz
29 czerwca 2018, 17:14
przydają się
Odpisz
30 czerwca 2018, 09:12
@ziomy44: Czy tylko ja prawie nic w takich okularach nie widze?
Odpisz
30 czerwca 2018, 10:45
@Hartio: podałem przykład są też takie lekko przyciemnione i też dają radę
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:57
Za każdym je**nym razem
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:05
Jestem tak niska że kierownica mi twarz zasłania :v
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:11
@NaiNeko27: woah, to ile ty masz wzrostu? ja mam 158 i to trochę uh, bo mam 18 lat
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2018, 15:25
@ShiroNeko: legal loli
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:35
@Piotro165: if loli is legal, lewding her is legal too
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:05
@Pandzianikki: KGB JEDZIE DEGENERACI
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:36
@NaiNeko27: Jest takie coś jak podwyższenie fotela i przysunięcie do przodu.
Odpisz
29 czerwca 2018, 16:16
to jest ok
Odpisz
29 czerwca 2018, 15:23
Albo kiedy jest mało miejsca pod kolumną kierowniczą i musisz daleko odsuwać fotel, bo jesteś za wysoki.
Odpisz
28 czerwca 2018, 13:22
Jestem na tyle wysoki, że w moim przypadku klapa zasłania drogę ;_;
Odpisz
28 czerwca 2018, 13:34
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Możesz do połowy odsunąć
Odpisz
28 czerwca 2018, 14:48
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Jestem na tyle niska, że rozumiem sytuację na obrazku.
Odpisz
28 czerwca 2018, 13:22
*zakłada okulary przeciwsłoneczne*
Odpisz