Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tymi się chodzi
Nie po oczach
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2013, 20:07
czemu ziemniok a nie kanapka ;_;
Odpisz
18 maja 2013, 20:08
@jacek1s: Jakiś problem? :D
Odpisz
18 maja 2013, 20:34
@Serphis: grozisz mi ?!
Odpisz
18 maja 2013, 20:47
@jacek1s: Rasizm :d
Odpisz
18 maja 2013, 20:59
@Quint: nie wtrącaj się bo ciebie też zdegraduje !
Odpisz
18 maja 2013, 21:25
@jacek1s: zjadłam cię na kolacje
Odpisz
18 maja 2013, 22:09
@jacek1s: Panowie, ku.wa, spokój!
Borsuk ma być!
Odpisz
18 maja 2013, 22:20
@jacek1s: Meh. Tu powinien być klops. Слава тебе, большой фрикадельки!
Odpisz
18 maja 2013, 22:25
A niech waćpan cicho będzie bo mu głosu nie udzieliłem
Odpisz
18 maja 2013, 22:28
Великая фрикадельками mi udzielił. Więc mogę. Слава тебе, большой фрикадельки!
Odpisz
18 maja 2013, 22:30
A niech pan z Wielkim Klopsem nie wyjeżdża, bo mi buty liże!
Odpisz
18 maja 2013, 22:48
Źle wypowiedziałeś JEGO imię! Oni po ciebie przyjdą! No i ON jest od ciebie ważniejszy. Jego sługusi, na przykład ten ulubiony, Chuck Norris, z chęcią przyznają mi rację.
Odpisz
18 maja 2013, 23:10
Translatorem też potrafię się posługiwać ... Chwała tobie :D
Odpisz
18 maja 2013, 23:33
@jacek1s: bo z ziemnioków frytki można robić,a z kanapek nie ;p
Odpisz
19 maja 2013, 06:27
@chupacabra001: a wszyscy zapomnieli o kurczakach!
Odpisz
19 maja 2013, 07:31
@Agent00Kurczak: O Latającym Potworze Spagetti też zapomnieliście :(
Odpisz
19 maja 2013, 07:55
@Sauron: z kanapki można zrobić wszystko ;_;
Odpisz
19 maja 2013, 09:36
@jacek1s: wywołałeś najbardziej epicką rozmowę w dziejach jeja.
Odpisz
19 maja 2013, 09:39
@kulujulu: dzieki
Odpisz
19 maja 2013, 10:32
@jacek1s: Czemu kanapka a nie ziemniok xD?
Odpisz
19 maja 2013, 10:42
@jacek1s: Cicho tam, wolę tort :P
Odpisz
19 maja 2013, 10:57
@Radziosek: bo kanapki są the best
Odpisz
19 maja 2013, 10:57
może tak dla odmiany tort z kanapek ?
Odpisz
19 maja 2013, 13:31
@jacek1s: z ziemniakami XD
Odpisz
19 maja 2013, 14:06
@jacek1s: Klopsa?
Odpisz
19 maja 2013, 18:46
@Agent00Kurczak: Jak w słynnym Tuskotronic - Kurczaki i ziemniaki.:-)
Odpisz
24 maja 2013, 12:21
@jacek1s: Bo ty nią jesteś
Odpisz
21 listopada 2013, 22:31
@jacek1s: bo kartofle są fajne
Odpisz
26 marca 2015, 11:22
@Serphis: j no a ty masz mówi drasz*
Odpisz
19 maja 2013, 18:20
Jeff the Potato D:
Odpisz
19 maja 2013, 06:58
to GLaDOS :O
Odpisz
19 maja 2013, 00:38
Teraz tylko czekać aż poczekalnię zaleją głupawe obrazki.
Odpisz
18 maja 2013, 20:16
chyba też wrzucę jakiś obrazek
Odpisz
18 maja 2013, 20:52
@Siedze: no nie gadaj
Odpisz
18 maja 2013, 20:59
@Siedze: Ja bym się bał.
Odpisz
18 maja 2013, 21:06
@Yamakashi22: nie gadam, piszę
Odpisz
18 maja 2013, 21:15
@Siedze: powinieneś mieć taką oto nazwę użytkownika :,, pan oczywisty"
Odpisz
18 maja 2013, 23:53
@madika53: *pani. Rzekomo ma na imie Ania. :3
Odpisz
19 maja 2013, 11:15
@Pottermanka: ***owy profil ma :C
Odpisz
19 maja 2013, 18:26
@Pottermanka: Pani? Raczej dziewczynka.
Odpisz
20 maja 2013, 13:50
@Pikachu: dziękuje że mnie odmładzasz, kobiety lubią takie teksty
Odpisz
20 maja 2013, 14:39
@Siedze: Czyli, że odmładzam cię do plemnika twojego ojca zanim jeszcze go wyprodukował (wątpię, że wiesz co to plemnik)?
Odpisz
20 maja 2013, 15:17
@Pikachu: to to co masz na ustach ze spotkaniu z kolegą?
Odpisz
20 maja 2013, 16:43
@Siedze: Naprawdę sądzisz, że w kremie z ciasta lub w lodach (takich zimnych, z zamrażalki) są plemniki?
Odpisz
20 maja 2013, 17:07
@Pikachu: sama lepiej wiesz co robiłaś
Odpisz
20 maja 2013, 17:10
@Siedze: No jadłam ciasto, co w tym złego?
Odpisz
20 maja 2013, 17:15
@Pikachu: z bitą śmietaną?
Odpisz
20 maja 2013, 17:19
@Siedze: Bita śmietana to coś złego? (Ej, tylko bez skojarzeń z pewnym księdzem).
Odpisz
20 maja 2013, 17:32
@Pikachu: co ma ksiądz z bitą śmietaną wspólnego?
Odpisz
20 maja 2013, 17:40
@Siedze: Nie oglądasz telewizji?
Odpisz
20 maja 2013, 17:57
@Pikachu: telewizja kłamie
Odpisz
20 maja 2013, 18:10
@Siedze: Wiem, ale czasem (bardzo rzadko) zdarza jej się powiedzieć prawdę.
Odpisz
3 czerwca 2013, 13:50
@Pikachu: z siedze to się nie opłaca kłócić
Odpisz
3 czerwca 2013, 15:10
@madika53: Wiem.Siedze to typowe dziecko, które zawsze musi mieć rację, nawet wtedy, gdy jej nie ma.
Odpisz
5 czerwca 2013, 15:21
@Pikachu: i ta żałosna nazwa siedze
Odpisz