Czy to jest ten serial co kiedyś leciał w którym dwie drużyny musiały robić zadnia i potem ta wygrana musiała nosić złote monety na czas i to była ich wygrana?
tam byla 1 druzyna iw kazdym zadaniu jeden uczestkik z druzyny bral udzial a jka nie zadazyl to go zamykano w klatce. im wiecej ludzi odpadlo tym mniej ludzi bylo do przenoszenia zlota wiec nie warto bylo odpadac
Komentarze
Odśwież30 lipca 2018, 23:03
Czy to jest ten serial co kiedyś leciał w którym dwie drużyny musiały robić zadnia i potem ta wygrana musiała nosić złote monety na czas i to była ich wygrana?
Odpisz
30 lipca 2018, 23:10
Chyba tak, też mi się to skojarzyło.
Odpisz
30 lipca 2018, 23:15
Czyli Fort Boyard?
Odpisz
30 lipca 2018, 23:22
taaak, zapomniałem jak to się nazywa
Odpisz
31 lipca 2018, 00:14
Oglądałem to. To było świetne
Odpisz
31 lipca 2018, 00:34
Lubiłam ten teleturniej
Odpisz
31 lipca 2018, 07:49
tam byla 1 druzyna iw kazdym zadaniu jeden uczestkik z druzyny bral udzial a jka nie zadazyl to go zamykano w klatce. im wiecej ludzi odpadlo tym mniej ludzi bylo do przenoszenia zlota wiec nie warto bylo odpadac
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:40
nieustraszeni lepsi
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:40
o no fajne było
Odpisz
3 lutego 2020, 13:24
@Windows_10_: wtf drugi windows_10?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 08:05
Paspartu przynieś klucz.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:01
Assassin's Creed Brotherhood (2010)
Odpisz
10 sierpnia 2018, 21:19
gdy przez chwilę cię nie ma na jeja a tu znowu oceny zmieniają
JAK TU RZYĆ PANIE PREZYDENCIE
Odpisz
31 lipca 2018, 14:54
Fort Błojard najlepszy telelturniej w polskiej telwizij
Odpisz
30 lipca 2018, 22:59
"boso"
Odpisz