Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Nie są aż takie pyszne
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2018, 23:52
Obudziłam mame bo sie zaczełam śmiać help
Odpisz
10 sierpnia 2018, 21:41
Keijo?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 21:48
@KrzyBoGo: Szanuje
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:16
@KrzyBoGo: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:31
@KrzyBoGo: Kolega pyta o tytuł.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:32
@KrzyBoGo: Czy tylko ja lubię to anime i to nie z powodu... HAHA ŚMIESZNE RÚČHÅÑŠKÕ DUPY I CYCKI XDDDD... tylko z powodu na fabułę, postacie i kreskę?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:49
@terminator5: podaj tytuł.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2018, 08:23
@mortzmargonem: keijo!!!!!!!! (wykrzykniki są w tytule)
Odpisz
11 sierpnia 2018, 14:51
@terminator5: Spoko, dzięki.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 10:04
jak słodko 3<
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:31
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:17
Przez chwilę myślałem "o co chodzi, przecież idealnie tworzą znak X"
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:24
Idealnie to bym nie powiedział
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:24
Może się mylę, ale ten post udostępniony z konta Fatimy powinien wyglądać tak jak zaplanowali
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:29
@Krzyniu: nie mylisz się
Odpisz
10 sierpnia 2018, 22:29
@Krzyniu: Witaj
Odpisz
10 sierpnia 2018, 23:54
@Krzyniu: A więc, zmartwychstales? jeśli tak to czy to znaczy że Bóg przyjmie lucufera z powrotem do nieba?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 22:52
No i zmienili :<
Odpisz
10 sierpnia 2018, 23:30
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: :v
Odpisz
10 sierpnia 2018, 22:36
na poczatku myslalem ze oni chca zrobic swastyke xd
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:39
Dlatego nie mam fb
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2018, 21:31
@ruzwelt1: o, bo jakimś dwojgu zakochanym coś nie wyszło, to to jest powód by nie korzystać z Facebooka
Odpisz
11 sierpnia 2018, 08:19
@ruzwelt1: Hej, mam pytanie jeśli można.
Jesteś trolem czy po prostu dzieckiem?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 12:01
@PapaSteryd: sądząc po "mądrości" to dziecko
Odpisz
11 sierpnia 2018, 12:49
@kacp80: noo zobaczyłem inne komentarze tego osobnika i po nich wnioskuje że to na 100% jakieś dziecko
Odpisz
11 sierpnia 2018, 14:06
@PapaSteryd: ja też, napisał mi kiedyś że kreskówka którą oglądałem jest głupia i że samuraj jack jest lepszy i rozpoczął kłótnie która kreskówka lepsza, czyli zabronił mi mieć swoje zdanie
Odpisz
11 sierpnia 2018, 18:45
@kacp80: Czyli nie dość że dziecko to jeszcze głupie
Kumulacja xd
Odpisz
11 sierpnia 2018, 18:47
@PapaSteryd: no chyba ty
Odpisz
11 sierpnia 2018, 18:49
@ruzwelt1: O, jaśnie pan zaszczycił nas swą obecnością
To odpowiedz mi w końcu na pytanie
Jesteś trolem czy głupim dzieckiem?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 18:51
@ruzwelt1: kto się przezywa ten sam się tak nazywa!
Odpisz
11 sierpnia 2018, 19:16
@PapaSteryd: prawda
Odpisz
11 sierpnia 2018, 19:17
@ruzwelt1: ty chyba nie wiesz co piszesz
Odpisz
11 sierpnia 2018, 20:25
@PapaSteryd: sam jesteś dzieckiem i dlaczego uważasz że jestem trollem?
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2018, 23:27
@ruzwelt1: Gdyż poziom twej wypowiedzi nie przekracza poziomu dziecka neo, czyli albo jesteś dzieckiem, albo trolem
Odpisz
11 sierpnia 2018, 23:36
@PapaSteryd: po prostu się z nim nie kłóć. Z dzieckiem/głupim nie wygrasz, a trolla nie wolno karmić.
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2018, 11:39
@PapaSteryd: dobra skończ pierd....
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:11
Fuzja tyłkiem
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:09
poprawione
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:52
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:26
Chyba chcieli zrobić serce ale im nie pykło
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:32
@Jasnowidz: pykło w połowie bo tylko on tak ma
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:26
To prawda
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:05
Zdobędą wszystko
Odpisz