Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2018, 02:36

I to jest ten moment gdy na legalu mogę użyć tego zwrotu

Avatar dawinbi

11 sierpnia 2018, 13:44

"sorki ale mam nie polskom klawiaturem dlatego tak pisze"

Avatar tomek123321

10 sierpnia 2018, 20:21

5.0 145 o ch*j

Avatar kloklo1

10 sierpnia 2018, 21:25

@tomek123321: *niezaktualizowana apka alert*

Avatar tomek123321

Edytowano - 10 sierpnia 2018, 22:12

@kloklo1: Nawet jeśli wprowadziliby dodawanie obrazków z aplikacji to i tak nie zaaktualizuje, gdzieś mam te strzałeczki

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2018, 07:19

@tomek123321: a myślałem, że już skończyło się lamentowanie o strzałki

Avatar zoe2209

11 sierpnia 2018, 02:28

lol ja na serio nie jestem z polski, i co teraz ? XD (w sensie nie do końca jestem...)

Avatar zoe2209

11 sierpnia 2018, 02:29

@zoe2209: a nie czekaj powinnam była napisać "lol ja ma serjo nje jestem z polzki i co teraz ?"

Avatar LiseQPL

11 sierpnia 2018, 02:30

@zoe2209: nbc

Avatar Deiigloo

10 sierpnia 2018, 23:50

Wtedy się mówi że b8

Avatar Ajgorak

31 lipca 2018, 22:55

"Mam angielską klawiaturę"

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2018, 23:38

@Ajgorak: *mam angielska klawiature

Avatar szczerbatek12

10 sierpnia 2018, 20:35

*mam angielskom klawiature

Avatar ZEUS_

10 sierpnia 2018, 21:12

@szczerbatek12: mam ankielska klafiatre

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 sierpnia 2018, 22:02

@ZEUS_: mam ankielsgom glafiadure

Avatar Glad1ator

10 sierpnia 2018, 21:28

Karyna ' jestem ze stanu umysłu'

Avatar Jasnowidz

31 lipca 2018, 21:42

Serio tak robią?

Avatar Malpkakaka

1 sierpnia 2018, 09:17

@Jasnowidz: tak

Avatar Patrgos

1 sierpnia 2018, 08:56

5.0 104

Avatar Lizbett570

Edytowano - 31 lipca 2018, 22:35

Ja czasami robię w luj błędów bo polski miałam tylko do drugiej klasy ;-;
a moja autokorekta ma okres

Avatar Niejadek

1 sierpnia 2018, 15:05

@Lizbett570: drugiej klasy czego?

Avatar Lizbett570

1 sierpnia 2018, 23:17

@Niejadek: Podbazy

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2018, 22:09

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2018, 21:43

Ciężko zachofac cortografje ortografje gdy jeszt sie r*chanym prses życie

Avatar Boberek00

31 lipca 2018, 21:44

ale tom glebokie

Avatar Mejzurian

Edytowano - 31 lipca 2018, 21:53

@Boberek00: głębokie jak d*pa karyny

Avatar Boberek00

31 lipca 2018, 21:54

@Mejzurian: po dawaniu niemcowi

Avatar Mejzurian

31 lipca 2018, 21:58

@Boberek00: który dał innemu Niemcowi

Avatar Tommy_Harvey

31 lipca 2018, 21:54

Ja też nie jestem z Polski, a dobrze znam ortografię.

Avatar mikigra8888

31 lipca 2018, 21:55

@Tommy_Harvey: o boże, ty wróciłeś. Nieeee

Avatar lulul

Edytowano - 31 lipca 2018, 22:05

@mikigra8888: masz Miki w nicku więc twoja opinia się nie liczy
I to nie miło się tak zachowywać

Avatar Patrgos

31 lipca 2018, 22:31

@lulul: MaSZ nA AvAtArzE KrzESłO wIĘc TwOjE zDanIE SIę NiE lICzy!11!

Avatar mikigra8888

1 sierpnia 2018, 07:27

@lulul: 1.Nie jestem jak TheHunterMikiPL
2. Ten gość jwst tym samym który chwalil się swoimi wielkimi sumami pieniedzy

Avatar ZEUS_

31 lipca 2018, 21:45

No i ch*j. ja też nie

Avatar Boberek00

31 lipca 2018, 21:44

Karyny to nasze odyby po germanizacji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Tacy to pożyją

Dwa oblicza

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka