Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
No to posłuchane
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2018, 07:53
Nie rozumiem tego.
Potrzebuję opinii eksperta.
Czy to jest zabawne?
Odpisz
24 grudnia 2019, 20:02
@dustin2001: Tak
Odpisz
24 grudnia 2019, 20:32
@Casul:
Nie zgadzam się.
Odpisz
24 grudnia 2019, 20:53
@dustin2001: Cholera, tego nie przewidziałem..
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:58
Tak mi się jakoś przypomniało, że ta strona istnieje.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:14
@TheTemplar: oo templar witam dawno cię nie było
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:20
@Polalak: No nie było, bo w sumie to nie ma tu zbyt wiele do roboty
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:25
@TheTemplar: a Krzynia i Depreche zbanowali permanentnie
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:25
@Polalak: Wiem, widziałem filmik na YT, dlatego mi się przypomniało, że ta strona istnieje
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2018, 22:27
@TheTemplar: Jacek już też bardzo rzadko bywa a ALKATRAZA już tak dawno również nie ma
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:28
@Polalak: Jak Alkatraza nie ma, to strona jest praktycznie martwa
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:29
@TheTemplar: ale jak Krzyniu mówił : nie ma takiej drugiej strony jak jeja
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:34
@Polalak: No nie ma, ale nie wiem czy to źle. W ogóle to szkoda, że teraz nie mam do Krzynia żadnego kontaktu
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:50
@TheTemplar: Daj linka, bo jestem ciekaw za co mają bany
Odpisz
6 sierpnia 2018, 23:02
@arcinin: za namawianie przeciw adminom i byli kilkakrotnie ostrzegani
Odpisz
7 sierpnia 2018, 08:20
@Polalak: wtf chwile mnie nkr bylo i akurat cos viekawego
opowiadaj
Odpisz
7 sierpnia 2018, 10:29
@Miguelp: akurat wtedy także mnie nie było
Odpisz
7 sierpnia 2018, 11:00
@TheTemplar: Templar~
Odpisz
7 sierpnia 2018, 11:04
@lorax12: no proszę, stare mordki
Odpisz
7 sierpnia 2018, 11:12
@Polalak: lol serio im dali permabana?
Odpisz
7 sierpnia 2018, 11:41
@Kociomaniak: nie ku*wa na niby
P R Z E C Z Y T A J D O K Ł A D N I E
Odpisz
7 sierpnia 2018, 11:55
@lorax12: Lorax! No cześć, fajnego masz awka.
Odpisz
7 sierpnia 2018, 15:27
@TheTemplar: Dziękuję :3
Odpisz
7 sierpnia 2018, 18:32
@Polalak: Pisząc coś takiego, zakładam że jesteś uprzejmy i rozwiniesz temat. Ale za wiele nie można oczekiwać po ludziach
Odpisz
7 sierpnia 2018, 19:30
@Kociomaniak: otóż Krzyniu z innym użytkownikiem Deprecha pisali z złe rzeczy o administracji tej strony i namawiali przeciwko. Administratorzy wielokrotnie ich ostrzeżegali lecz w końcu nałożyli karę w postaci dożywotniego zakazu logowania
Odpisz
7 sierpnia 2018, 22:09
@Polalak: Dzięki <3
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:19
@Polalak: Przecież Krzyniu jest :/
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:49
@arcinin: pojawił się teraz ale wcześniej był zbanowany oczym był spam w poczekalni
Odpisz
7 sierpnia 2018, 20:04
Zawsze ktoś taki się znajdzie...
A potem narzeka że nie wyszło
Odpisz
7 sierpnia 2018, 11:45
było
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2018, 11:15
Wszystko o antyszczepionkowcach.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:44
będę pod każdym Menem pisać komentarz żeby ktoś się zapytał co mam na miniaturce
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:51
@CzlowiekRWBY: Osobę z parasolką.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:04
@CzlowiekRWBY: zgadłem?
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:05
@CzlowiekRWBY: *bierze wdech *
Na twoim avatarze znajduje się młoda zgrabna kobieta o jasnej karnacji, pięknej młodej twarzy oraz długich lekko poskrecanych włosach niczym kręgosłupy moich przeciwników. W swoich delikatnych kobiecych dłoniach dzierży kolorową parasolke.
Odpisz
7 sierpnia 2018, 10:18
@CzlowiekRWBY: na twoim avku jest jakiś ryż i tyle
Odpisz
7 sierpnia 2018, 13:09
@Marequel: bezgłośny krzyk neo
Odpisz
7 sierpnia 2018, 13:21
@knight_of_the_night: brawo!
ale na avku jest jeszcze odwrucona miska ryżu
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:25
nudne
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:26
@ruzwelt1: Nie zgadzam się
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:16
@TakiTamTrol: uważasz go za eksperta?
Odpisz
7 sierpnia 2018, 02:01
@ruzwelt1: chyba ty
Odpisz
7 sierpnia 2018, 09:12
@ruzwelt1: Gdzie byłeś jak cię nie było
Odpisz