Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

3 października 2019, 14:17

@KontoUsunięte: Cichaj ścierwo

Avatar Ignisus

3 października 2019, 14:17

Ja mam linux, i nie jestem taki

Avatar NesquikBoi

3 stycznia 2020, 19:37

Avatar Ignisus

4 stycznia 2020, 08:58

@NesquikBoi: Będziesz mnie hejtował bo lubię linuxa?

Avatar NesquikBoi

4 stycznia 2020, 12:50

@Ignisus: czy to jest hejt?

Avatar Ignisus

4 stycznia 2020, 13:00

@NesquikBoi: Nie, tylko pytanie

Avatar InfiniteTheJackal

7 sierpnia 2018, 20:20

Albo windows 7 albo Ubuntu. Wszystkie inne systemy są okropne (inne linuxy wyglądają jak xp a win 10 jest zrobiony pod debili albo osoby starsze które jakby miały za dużo opcji to odrazu by coś popsuli więc zamiast tego nie ma ich wcale)

Avatar player203a8

7 września 2018, 22:01

@InfiniteTheJackal: mam windows 7

Avatar Ignisus

4 stycznia 2020, 13:01

@InfiniteTheJackal: Fedora jest dobra

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2018, 15:50

Lamusy używojo Linuksa !!!11!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Xerol

7 sierpnia 2018, 12:01

@Grzechoooo: xp forever

Avatar
Brodacz

7 sierpnia 2018, 14:20

@kokosek112: Już nie, kiedyś mogłem, ale nie chciałem

Avatar Rudymetal

3 sierpnia 2018, 15:51

W czym Linuks jest lepszy od windowsa?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2018, 16:04

@Rudymetal: Niektóre są, niektóre nie, ale napisane stricte pod okienka trzeba tłumaczyć linuksowi programami

Avatar Xerol

7 sierpnia 2018, 12:04

jest wine który działa przy większości windowsowych gier, np. Gta sa

Avatar stepson

6 sierpnia 2018, 21:13

Windows 10? Tylko siódemka!

Avatar JaToTen

7 sierpnia 2018, 11:05

@stepson: Popieram

Avatar Tymek590

6 sierpnia 2018, 20:49

Windows = Linux > MacOS

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2018, 20:44

Lepiej uważaj czarny ptaku bo upgrade szykuje!!!

Avatar Crido

6 sierpnia 2018, 19:46

Ulubione zajęcie linuksiarzy? Kompilacja jądra.

Avatar PabloSabre

6 sierpnia 2018, 17:51

Bo to prawda :^)

Avatar TakiTamTrol

6 sierpnia 2018, 17:35

IT forum in nutshel:
>linuks lepszy
>temat już był
>na początku używa się google, tamat już były tysiące razy, zamykam
>próbowałeś właczyć i wyłaczyć?

Avatar Pegaz33

6 sierpnia 2018, 16:03

Pajace.

Avatar kapitan_Rosja

6 sierpnia 2018, 15:54

Mój Nauczyciel z informatyki ;____;

Avatar TheGardenPL

Edytowano - 6 sierpnia 2018, 15:30

Co jak co, ale ta telemetria w Win10 to konkretnie wku*wia. Grasz sobie spokojnie w sieciówkę, nagle ping wyskakuje w kosmos, zerkasz do menadżera zadań a tam randomowy proces Windowsa (nie do wyłączenia) sobie opi***ala całą sieć bo tak mu się zachciało

Avatar WelcomeBack_

6 sierpnia 2018, 15:03

A potem "Ej, czemu nie mogę zainstalować tego Battlefielda? To wszystko wina tego Stima kurła,,"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Były nóżki, nie ma nóżek

Trzeba brać osobną torbę

Nie znoszę kleszczy

Deal życia

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka