A ptaszki dalej ćwierkają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2019, 14:17
@KontoUsunięte: Cichaj ścierwo
Odpisz
3 października 2019, 14:17
Ja mam linux, i nie jestem taki
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:37
@Ignisus:
Odpisz
4 stycznia 2020, 08:58
@NesquikBoi: Będziesz mnie hejtował bo lubię linuxa?
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:50
@Ignisus: czy to jest hejt?
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:00
@NesquikBoi: Nie, tylko pytanie
Odpisz
7 sierpnia 2018, 20:20
Albo windows 7 albo Ubuntu. Wszystkie inne systemy są okropne (inne linuxy wyglądają jak xp a win 10 jest zrobiony pod debili albo osoby starsze które jakby miały za dużo opcji to odrazu by coś popsuli więc zamiast tego nie ma ich wcale)
Odpisz
7 września 2018, 22:01
@InfiniteTheJackal: mam windows 7
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:01
@InfiniteTheJackal: Fedora jest dobra
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:50
Lamusy używojo Linuksa !!!11!
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:53
Prawdziwi królowie używają DOSa 3.0
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:53
Ja niestety używam syfu nazwanego Windows 8
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:59
Przynajmniej nie Vista
Odpisz
3 sierpnia 2018, 16:05
Dobre i tyle
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:26
przynajmniej nie Milenium
Odpisz
3 sierpnia 2018, 19:19
JAK ŚMIESZ OBRAŻAĆ WINDOWA 8?
Windows 8.1 Forever
Odpisz
3 sierpnia 2018, 19:51
krolowie uzywaja windowsa XP
Odpisz
3 sierpnia 2018, 20:52
@Grzechoooo: Ta jasne...
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2018, 00:18
królowie używają własnoręcznie robionych od początku komputerów i sami piszą swój własny system operacyjny.🤔
Odpisz
6 sierpnia 2018, 16:49
@Relixer: Prawdziwi królowie używają mainframe’ów, programują w Fortranie i przenoszą dane na kartach perforowanych
Odpisz
6 sierpnia 2018, 23:43
a nie możesz przypadkiem zauktalizować do 10 jak masz 8?
Odpisz
7 sierpnia 2018, 00:10
@kokosek112: teraz już nie.
Plus Win8.1>Win10
Odpisz
7 sierpnia 2018, 12:01
@Grzechoooo: xp forever
Odpisz
7 sierpnia 2018, 14:20
@kokosek112: Już nie, kiedyś mogłem, ale nie chciałem
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:51
W czym Linuks jest lepszy od windowsa?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 15:58
@Rudymetal: 1.Jest tworzony w licencji shareware, czyli masz pełny dostęp do modyfikacji systemu i publikacji tych modyfikacji bez łamania prawa autorskiego.
2. Wirusy tworzy się pod Windowsa, więc Linuks jest na nie odporny
3... Darmowy?
4. Musisz być maniakiem komputerowym aby inne rzeczy w których linuks bije Windowsa były dla ciebie pozytywami
Odpisz
3 sierpnia 2018, 16:02
a jak jest z grami na linuksie?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 16:03
@Rudymetal: Jest na steamie zakładka z grami na Linuxa, i cały czas jest ich coraz więcej.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 16:04
@Rudymetal: Niektóre są, niektóre nie, ale napisane stricte pod okienka trzeba tłumaczyć linuksowi programami
Odpisz
7 sierpnia 2018, 12:04
jest wine który działa przy większości windowsowych gier, np. Gta sa
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:13
Windows 10? Tylko siódemka!
Odpisz
7 sierpnia 2018, 11:05
@stepson: Popieram
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:49
Windows = Linux > MacOS
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:44
Lepiej uważaj czarny ptaku bo upgrade szykuje!!!
Odpisz
6 sierpnia 2018, 19:46
Ulubione zajęcie linuksiarzy? Kompilacja jądra.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 17:51
Bo to prawda :^)
Odpisz
6 sierpnia 2018, 17:35
IT forum in nutshel:
>linuks lepszy
>temat już był
>na początku używa się google, tamat już były tysiące razy, zamykam
>próbowałeś właczyć i wyłaczyć?
Odpisz
6 sierpnia 2018, 16:03
Pajace.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 15:54
Mój Nauczyciel z informatyki ;____;
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2018, 15:30
Co jak co, ale ta telemetria w Win10 to konkretnie wku*wia. Grasz sobie spokojnie w sieciówkę, nagle ping wyskakuje w kosmos, zerkasz do menadżera zadań a tam randomowy proces Windowsa (nie do wyłączenia) sobie opi***ala całą sieć bo tak mu się zachciało
Odpisz
6 sierpnia 2018, 15:03
A potem "Ej, czemu nie mogę zainstalować tego Battlefielda? To wszystko wina tego Stima kurła,,"
Odpisz