Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Nie idź!
Tymi się chodzi
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2018, 17:43
Prześlij pastolektorowi
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:48
*Gugluje*
Hm, czemu nie?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:02
DO IT!
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:46
Kiedy dostajesz czerwone bo tak
#JustJejaThings
macie drugi koment do dodania czerwonych
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:48
Masz...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...ale zielone
Odpisz
3 sierpnia 2018, 21:06
Dobra wiadomość
Odpisz
3 sierpnia 2018, 21:51
No i git
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:38
XDD
Odpisz
9 września 2018, 14:57
i jest?
Odpisz
13 stycznia 2020, 17:51
@Grzechoooo: jak tam z tym?
Odpisz
13 stycznia 2020, 18:44
@piorx: Pastolektora już nie ma.
Odpisz
13 stycznia 2020, 18:47
@Grzechoooo: Oh...
Odpisz
18 czerwca 2024, 20:22
@piorx: Mamy teraz BeczKĘ, który w jakimś stopniu łata tą dziurę niektórymi z past.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 14:04
2138?
O rok za późno.
Odpisz
17 października 2020, 21:34
@Igorqoo: +1 kremówka
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:50
Jestem w stanie w to uwierzyć, że gdyby kosmiczna cywilizacja pokojowo się z nami dogadała i dała swoją technologię, to my byśmy ją skierowali przeciwko nim. Ach ta ludzkość.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:52
Mam jakies latajace gowno w pokoju
Ktos wie moze co to?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:53
Zabij
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:55
@Diabolo1: zabilam i ogolem sory ze tutaj to wstawilam ale no jakos tak
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:27
to owad
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:37
Ja to mam jedną zasadę, nie zabija motylków, biedronek i pszczółek reszta idzie w pieruny do szatana za pośrednictwem mojego laczka...
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:38
@Piket: a co z żuczkami?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:49
Mi to wygląda na muchę końską. Nad jeziorami od ch*ja tego fruwa.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 14:41
Mój kuzyn powiedzał,że owady to nie zwierzęta,bo zwierzęta to tylko te większe.(chyba wagarował na przyrodzie)
Czyli.......możesz zabić. :)
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:17
@didujakaskemm: Takowe mi na chatę nie wpadają więc szanuję...
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:42
Jak można pogardzić bulbulatorem?!
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:36
@sliwak2001: Zbyt skomplikowana technologia
Odpisz
3 sierpnia 2018, 23:33
ja używam mecykatora kulistodennego z napędem korbowym i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł
Odpisz
3 sierpnia 2018, 23:40
@sliwak2001: Pewnie już mieli przyczłapnik, a to jest w jednym zestawie.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:48
w sensie przyczłapkę boczną do bulbulatora?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 16:47
@MCAssassin: Tak.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2018, 16:51
Ale to chyba tylko Bulbulatory trójfazowe mają przyczłapkę boczną w zestawie
Odpisz
20 sierpnia 2018, 16:58
@MCAssassin: Przyczłapnik to 2 boczne przyczłapki i tylna.
Każdy bulbulator ma przyczłapkę conajmniej jedną, bulbulator trójfazowy jako jedyny bulbulator ma pełen zestaw, czyli przyczłapnik i bulbulator.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 16:59
Makes sense.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:01
@MCAssassin: Bulbulatory elektryczne mają blakaster elektryczny czyli silniczek z wirnikiem i rurkę, które wkłada się do wody i działają zamiast przyczłapek.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:59
>Budyń
>Chcą budyń
>Wielki różowy grubas zjada budyń
>Kosmici sieją ferment
>Gospodyni balu ich ucisza ale dostaje w ryj
>YOKUMO ORE NO BULMA O.mp3
pozdro dla kumatych
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:25
Ku*wa złoto
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:12
O
Przeszło
^_^
Odpisz
3 sierpnia 2018, 23:20
Ciekawe co się stało rok wcześniej
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:51
2138
Sneak 100
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:55
@Pikachu_fan_Subaru: dziękuję.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 19:31
@Grzechoooo: Za co dziękujesz?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 23:01
za pokazanie tego.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 22:59
Budyń to miłość, budyń to życie.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 19:54
Bulbulator
kto ma wiedzieć ten wie
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2018, 17:40
Och. Jednak się spodobała.
Fajnie ^_^
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:42
dobre, muszę przyznać
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:43
Dziękuję ;3
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:55
Ku*wa, jak ja kocham budyń
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:45
Fajne to :)
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:44
Zajebista pasta, wręcz pryma sort. dawaj Pastolektorowi
Odpisz