Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2019, 22:38
Przez tego mema dowiedziałem się, że mój mem poraz pierwszy jest na FB
Odpisz
21 sierpnia 2018, 00:20
"Twój mem"
Odpisz
20 sierpnia 2018, 23:48
Mój drugi mem tak miał
Odpisz
20 sierpnia 2018, 14:54
taki dobry dildos?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 13:26
Kiedy twój mem zostaje memem miesiąca
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:06
Mo0je "pogadajmy" trafiło na facebooka XD
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:18
@BencV: co
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:10
Dostajesz się na mema twojego Facebooka.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:09
ahhhh, pamiętam jak sam zobaczyłem swojego mema na facebooku, świetne :3
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:02
*dostaje
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:16
Jeśli mem dostaje się na facebooka to nie wiem czy jest się z czego cieszyć
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:17
wow uje**ło mi pół avatara
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:19
xDDD
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:21
dopiero co z konta silverhedgehog przeniosłem się na to i już coś popsułem
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:32
Co? Miltikonto? I cyk zgłoszone do admina. #konfident #rudy #CHwałaWamDzielniPolicjanci
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:33
ktoś tu regulaminu nie zna
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 01:35
1. Koleś, to taki żart, ja go nie zgłosiłem.
2. Kiedyś dostałem bana bo admin pomyślał że jestem Deprechą
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:36
Connor - wrogość
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 01:37
Mamy tu defekta.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:38
e ni ch*ja, wrzyscy w detroit, tylko ja taki mądry do takiego pięknego kraju przyjechałem i mieszkam w mieście podobnym do detroit. Nazywa się sosnowiec
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:40
to chyba detroit po wybuchu bomby xD
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:40
Prędzej na Podlasiu wynajdą ogien niż w sosnowcu pojawią się androidy
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:43
nie żebym był rasistą ale north, wiesz defekt 11/10 + sexbot, to wybrała murzyna dosłownie ze śmietnika, a ja co? Wyspecjalizowany model, Cyberlife twierdzi że najlepszy i najnowocześniejszy. Ale ona woli murzyna z heterochromią
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 01:44
ale android hostessa chloe model RT600 to jest dopiero 12/10
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:47
ciebie w ogóle nie znała mordo, miales z nia malo opcji dialogowych
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:53
kiedy zacznę randkować z chloe to przyprowadzę ją do domu (domu hanka) i będziy jedli chipsy i pili winko przy dobrym filmie, a po kilku miesiącach oświadcze się jej w miejscu w którym rozmawiałem kiedyś z amandą, na łodzi. Ona odpowie ,,Tak” i razem zamieszkamy tylko ona, ja, sumo i hank.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:55
a potem zaadoptujemy androida model YK500 i nazwiemy ją ,,Abigail”
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:59
ok, muszę przejść w tryb uśpienia. Dobranoc
Odpisz
19 sierpnia 2018, 09:20
Przytnij sobie dół, bo jeja łapie tylko środek obrazka, jeśli jest niewymiarowy.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 18:56
i już widzę takie:
"Ożeniłem się z Tobą, moją misją jest dać Tobie szczęście.
A ja zawsze wypełniam swoją misję."
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 sierpnia 2018, 19:04
@Tamron: jako jedyny android dorobili mi kutonga
Odpisz
19 sierpnia 2018, 08:34
mam od 3 dni 103 w górę i 0 w dół i się nie dostał
Odpisz
19 sierpnia 2018, 03:13
Facebooka ewentualnie instagrama
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 07:59
@benben7: Moje kilka razy trafiły na instagrama
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:19
Kiedy mem dostaje się na Facebooka?
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:33
@Rudymetal: Jest taki przycisk.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 01:42
@Rudymetal: Normalnie, wybierasz obrazek który chcesz wrzucić najlepiej na jakąś gównostronkę z memami i tadam udało ci się.
Odpisz