Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2018, 09:34
Plot twist: Nomadów i rozbójników będzie więcej.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 12:25
Za heroesy piąteczka zawsze.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 06:25
Co to za jednostki po lewej?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 08:34
@MCAssassin: Nomad i Rozbójnicy
Odpisz
9 sierpnia 2018, 08:48
@Graksio: Oni są z Wrót czy jakiejś nieoficjalnej frakcji z moda?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 09:26
@MCAssassin: nie mają zamku, są neutralni
Odpisz
9 sierpnia 2018, 11:18
@Graksio: och. Tyle grałem w hirołsy i ich nie kojarzę
Odpisz
9 sierpnia 2018, 13:29
@MCAssassin: może grałeś na starszych wersjach
Odpisz
9 sierpnia 2018, 13:48
@Graksio: możliwe.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:28
@MCAssassin: Zostali oni dodani już w ostrzu armagedonu. Grałeś tylko w odrodzenie Erathii?
Jesteś dziwnym człowiekiem :v
-albo zapomniałeś o nich ponieważ jedyne neutrale które jest sens zapamiętać to czarodzieje, strzelcy i 4 silniejsze smoki.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 07:52
@Timix: Rozbójnycy są dobrzy na początek gry ponieważ sprawdzaja ile jest wojsk w armi neutralnej czy przeciwnika
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:17
Odpisz
9 sierpnia 2018, 10:17
Odpisz
8 sierpnia 2018, 21:15
Jeden czar + trochę mocy
Odpisz
8 sierpnia 2018, 21:10
<3 (o ch*j chodzi?)
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2018, 21:12
@Wspanialy_ia: W Heroes III liczba przy oddziale mówi o ilości jednostek w niej
Odpisz
8 sierpnia 2018, 23:26
jak w Civie że korpus to dwie jednostki?
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2018, 21:29
@Wspanialy_ia: Graficznie jedna jednostka, a realnie jest ich pięćdziesięciu siedmiu, o czym informuje nas liczba w fioletowym kwadracie.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 22:22
@Wspanialy_ia: chodzi o to, że ich ilość w kwadraciku na początku jest schowana za murem
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:18
W heroesach 2 na telefonie tez tak jest
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2018, 23:25
@Archeologwinternetach: Poważnie? Ja na początku myślałem, że "ten znak odwagi" dodaje temu żołnierzowi przesadnej brawury i w pojedynkę zamierza walczyć z liczniejszym wrogiem.
Odpisz