Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2018, 08:02
Oof
Odpisz
15 sierpnia 2018, 22:39
To było smutne.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2018, 06:55
wiesz ze to pierwsza z 4 czesci histori?
Odpisz
15 sierpnia 2018, 22:45
omg this is so sad, alexa play despacito
Odpisz
20 sierpnia 2018, 02:56
@Andrzeju: 2
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:19
powie ktoś co to za animacje?
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:48
@kubarum19: Fallen Kingdom
Odpisz
20 sierpnia 2018, 00:20
@Noxen: dziękuję dobry człowieku
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:27
S U P E R N A T U R A L M O B S
Odpisz
19 sierpnia 2018, 15:27
?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 02:06
@ben1794: Kiedyś, jak mc był na topie powstała animacja o nazwie Fallen Kingdom czy jakoś tak. Obejrz to zrozumiesz
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2018, 06:52
@Desuv: teraz tez jest na topie
Odpisz
19 sierpnia 2018, 14:42
AJ NOŁ HEROBREJN ŁIL KOL MAJ NEJM
Odpisz
15 sierpnia 2018, 22:54
Chociaż nigdy nie lubiłem MC to szanuję ludzi, którzy robią takie parodie. Poświęcają na to dużo wolnego czasu i pieniędzy.
Odpisz
15 sierpnia 2018, 23:32
Pieniędzy?
Odpisz
15 sierpnia 2018, 23:33
@Krzyniu: Myślisz, że stworzenia tego bez dobrego sprzętu jest możliwe?
Odpisz
15 sierpnia 2018, 23:36
A. No chyba że tak. Ale w gruncie rzeczy nie sądzę, że ktoś kupuje sprzęt dla tej animacji, co raczej korzysta ze sprzętu kupionego do mnóstwa różnych innych czynności.
Odpisz
15 sierpnia 2018, 23:48
@Krzyniu: Jeśli ma kanał głównie o animacjach i ma z niego zysk to oczywiste, że kupuje sprzęt głównie po to, żeby interes się kręcił.
Odpisz
15 sierpnia 2018, 23:52
Ja mam sprzęt do giereczek a bez problemu mógłby pociągnąć animacje, więc no nie wiem ziomek
Odpisz
16 sierpnia 2018, 00:01
@Krzyniu: Nie rozumiem już o czym my tu gadamy.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 14:41
@Krzyniu: To tak nie działa drogi Krzysztofie
Odpisz
16 sierpnia 2018, 00:53
Ło matko zasłuchiwałem się w to w dzieciństwie XD
Odpisz
19 sierpnia 2018, 14:40
@Olafaugust: Jak każdy
Odpisz
19 sierpnia 2018, 14:24
Jak lubicie animacje z minecrafta to polecam BlackPhasmaStudios.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 14:39
@SpokoLoko420: Nikt ich nie lubi od jakichś 4 lat bo nie ma żadnych dobrych
Odpisz
16 sierpnia 2018, 06:15
Oof. Pamiętam całą trylogię ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:01
@MCAssassin: to je tetralogia nygga
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:04
woot? Jest wincyj?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:23
@MCAssassin: wpisz w youtube fallen kingdom-pierwszy wynik to kompilacja wszystkich 4 części
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:30
:o
Odpisz
16 sierpnia 2018, 07:16
Jak to się nazywało?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 07:54
@Cebulius: Fallen Kingdom
Odpisz
16 sierpnia 2018, 08:42
@zurek1: Dzięki
Odpisz
16 sierpnia 2018, 08:05
To fajne było
Odpisz
15 sierpnia 2018, 23:40
Ahhh CaptainSparklez
Odpisz
15 sierpnia 2018, 23:26
Nostalgia
Odpisz