Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2018, 12:43
Ale epatrzeni
Odpisz
20 sierpnia 2018, 01:40
chyba byo
jak znajde to dam link
Odpisz
20 sierpnia 2018, 02:05
@Desuv: A jednak nie było
(chyba że źle szukałem)
Odpisz
17 sierpnia 2018, 17:22
Co ciekawe według poradników na apokalipsę zombie branie ze sobą pupila jest niewskazane. Zwierzę uniemożliwia skradanie i spowalnia. Zalecane jest za to przerobienie go na jedzenie, lub porzucenie
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2018, 19:17
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: według mnie zaletami posiadania psa w takich sytuacjach będą:
-towarzystwo
-ewentualna pomoc w polowaniu bądź tropieniu czegoś
Natomiast wadami:
- obowiązek opiekowania się nim
-i tak jak napisałeś; pies będzie zwracał na siebie uwagę
Nie wiem jak ze spowalnianiem bo mam wrażenie że pies przejdzie większy odcinek i szybciej niż człowiek.
Jeżeli o czymś zapomniałem, dopisz.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 01:40
@rafiki56: Pies ma dobry słuch i węch oraz jest czujny nawet podczas snu, dlatego przyda się do obrony obozu/bazy.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 15:16
@rafiki56: Co do tego szybszego przebywania danej odległości, to weź pod uwagę że zwierzę może obwąchać krzaczek, ganiać się za innym zwierzęciem, zacząć lizać sobie genitalia albo po prostu stanąć w miejscu i nie iść dalej.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 15:20
no wiadomo ale wiesz, ciebie też mogą zatrzymać różne rzeczy, chociaż gdyby je wyeliminować (co jest niemożliwe) to pies raczej by wygrał
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:15
@rafiki56: Najlepiej psa zabić i mieć jedzenie na później!
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:10
@rafiki56: Ale zwierzę i tak łatwiej rozproszyć niż człowieka, choćby i tresowane.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:45
w każdym razie ostateczna decyzja należy do ciebie czy psa zjadasz/wypuszczasz czy bierzesz ze sobą
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:59
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:16
@d0wek: też zauważyłem
Odpisz
19 sierpnia 2018, 15:17
czuwaj i witaj
Odpisz
19 sierpnia 2018, 14:49
hahaha plecak z fortnita hahaha piesek uroczy xdddd
Odpisz
19 sierpnia 2018, 16:19
@Asasyn07: Idź sobie
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:46
czy zawsze trzeba dodawac /s?
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:08
@Asasyn07: Powłoka nietykalności "sarkazmu" przestaje działać w internecie.
I dobrze.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:15
@Rander: japie.rdole. sarkastycznie powiedziałem, że mem jest śmieszny. wiesz, dlaczego sarkastycznie? Bo jest nieśmieszny. i o co ci ku.rwa chodzi z nietykalnoscia sarkazmu? rozumiem, że jak jakiś dzieciak napisze coś idiotycznego to potem sie tłumaczy "że sarkazm", ale nie wiem czemu przyczepiłeś się do mnie. pozdrawiam :)
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:22
@Asasyn07: Może dlatego, że posługujesz się najgorszym z możliwych chwytów?
Czyli haha śmiesznego wyśmiania w sarkastyczny sposób xdddddd
W ten sposób można wyśmiać DOSŁOWNIE wszystko, bez żadnego wysiłku i bez względu na to co reprezentuje sobą materiał.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:26
@Rander: stylizowałem swój komentarz na tak debilny i przy tym oczywisty, jak tylko możliwe.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:40
@Asasyn07: Wiem.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:46
@Rander: miłego dnia
Odpisz
19 sierpnia 2018, 19:42
@Asasyn07:
Odpisz
19 sierpnia 2018, 19:51
heh ktoś to zauważył
Odpisz
17 sierpnia 2018, 23:21
a mnie pies właśnie zjada 😪😪
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:57
much figer shobers
Odpisz
17 sierpnia 2018, 15:40
Mi się skojarzyło z tą bajką Odlot :p
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2018, 15:30
Mi wygląda na Pieseła Archeologa
Odpisz
17 sierpnia 2018, 15:27
Wow apokalipsa wow
Odpisz