Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Doge1715

25 grudnia 2018, 12:43

Ale epatrzeni

Avatar Desuv

20 sierpnia 2018, 01:40

chyba byo
jak znajde to dam link

Avatar Desuv

20 sierpnia 2018, 02:05

@Desuv: A jednak nie było
(chyba że źle szukałem)

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

17 sierpnia 2018, 17:22

Co ciekawe według poradników na apokalipsę zombie branie ze sobą pupila jest niewskazane. Zwierzę uniemożliwia skradanie i spowalnia. Zalecane jest za to przerobienie go na jedzenie, lub porzucenie

Avatar rafiki56

Edytowano - 17 sierpnia 2018, 19:17

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: według mnie zaletami posiadania psa w takich sytuacjach będą:
-towarzystwo
-ewentualna pomoc w polowaniu bądź tropieniu czegoś
Natomiast wadami:
- obowiązek opiekowania się nim
-i tak jak napisałeś; pies będzie zwracał na siebie uwagę
Nie wiem jak ze spowalnianiem bo mam wrażenie że pies przejdzie większy odcinek i szybciej niż człowiek.
Jeżeli o czymś zapomniałem, dopisz.

Avatar Benios30

18 sierpnia 2018, 01:40

@rafiki56: Pies ma dobry słuch i węch oraz jest czujny nawet podczas snu, dlatego przyda się do obrony obozu/bazy.

Avatar
RhobarIII

19 sierpnia 2018, 15:16

@rafiki56: Co do tego szybszego przebywania danej odległości, to weź pod uwagę że zwierzę może obwąchać krzaczek, ganiać się za innym zwierzęciem, zacząć lizać sobie genitalia albo po prostu stanąć w miejscu i nie iść dalej.

Avatar rafiki56

Edytowano - 19 sierpnia 2018, 15:20

no wiadomo ale wiesz, ciebie też mogą zatrzymać różne rzeczy, chociaż gdyby je wyeliminować (co jest niemożliwe) to pies raczej by wygrał

Avatar Waffle

19 sierpnia 2018, 17:15

@rafiki56: Najlepiej psa zabić i mieć jedzenie na później!

Avatar
RhobarIII

19 sierpnia 2018, 18:10

@rafiki56: Ale zwierzę i tak łatwiej rozproszyć niż człowieka, choćby i tresowane.

Avatar rafiki56

19 sierpnia 2018, 18:45

w każdym razie ostateczna decyzja należy do ciebie czy psa zjadasz/wypuszczasz czy bierzesz ze sobą

Avatar d0wek

19 sierpnia 2018, 17:59

Avatar Asasyn07

19 sierpnia 2018, 18:16

@d0wek: też zauważyłem

Avatar TheBestHooker

19 sierpnia 2018, 15:17

czuwaj i witaj

Avatar Asasyn07

19 sierpnia 2018, 14:49

hahaha plecak z fortnita hahaha piesek uroczy xdddd

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2018, 16:19

@Asasyn07: Idź sobie

Avatar Asasyn07

19 sierpnia 2018, 17:46

czy zawsze trzeba dodawac /s?

Avatar Rander

19 sierpnia 2018, 18:08

@Asasyn07: Powłoka nietykalności "sarkazmu" przestaje działać w internecie.
I dobrze.

Avatar Asasyn07

19 sierpnia 2018, 18:15

@Rander: japie.rdole. sarkastycznie powiedziałem, że mem jest śmieszny. wiesz, dlaczego sarkastycznie? Bo jest nieśmieszny. i o co ci ku.rwa chodzi z nietykalnoscia sarkazmu? rozumiem, że jak jakiś dzieciak napisze coś idiotycznego to potem sie tłumaczy "że sarkazm", ale nie wiem czemu przyczepiłeś się do mnie. pozdrawiam :)

Avatar Rander

19 sierpnia 2018, 18:22

@Asasyn07: Może dlatego, że posługujesz się najgorszym z możliwych chwytów?
Czyli haha śmiesznego wyśmiania w sarkastyczny sposób xdddddd
W ten sposób można wyśmiać DOSŁOWNIE wszystko, bez żadnego wysiłku i bez względu na to co reprezentuje sobą materiał.

Avatar Asasyn07

19 sierpnia 2018, 18:26

@Rander: stylizowałem swój komentarz na tak debilny i przy tym oczywisty, jak tylko możliwe.

Avatar Rander

19 sierpnia 2018, 18:40

@Asasyn07: Wiem.

Avatar Asasyn07

19 sierpnia 2018, 18:46

@Rander: miłego dnia

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2018, 19:42

Avatar Asasyn07

19 sierpnia 2018, 19:51

heh ktoś to zauważył

Avatar Princess_Unattainable

17 sierpnia 2018, 23:21

a mnie pies właśnie zjada 😪😪

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2018, 20:57

much figer shobers

Avatar
Legutko

17 sierpnia 2018, 15:40

Mi się skojarzyło z tą bajką Odlot :p

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 sierpnia 2018, 15:30

Mi wygląda na Pieseła Archeologa

Avatar Jasnowidz

17 sierpnia 2018, 15:27

Wow apokalipsa wow

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Lekko nie będzie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Totalnie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka