memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 marca 2020, 16:43
No chyba, ze to misja dla mrocznego bractwa w tes IV.... Bonusy są zawsze zajebiste
Odpisz
3 października 2018, 16:20
Pewne scenariusze. Trójkąt: Coś poszło nie tak. Wszyscy strażnicy się zbiegają = śmierć Kwadrat: "To ciebie chcieli zabić cesarscy! Idziesz ze mną" X: "Co do cholery! Wezwij patrol interwencyjny i elektroników" O: Likwidacja celów na drodze. W razie wykrycia możliwa ucieczka.
20 sierpnia 2018, 12:22
to cały ja w assasin's creed black flag
20 sierpnia 2018, 06:02
"Skradanie się jest opcjonalne dla tej misji" w pigułce
19 sierpnia 2018, 22:53
cały assasins creed
19 sierpnia 2018, 20:55
Pragnę wybrać alternatywną opcje. Uczynić ze wszystkich strażników moje sługi bo bard to najlepsza klasa
19 sierpnia 2018, 17:16
to ja!
17 sierpnia 2018, 14:10
Ludzie którzy olewają skradanie w grach<<<<<<Zwierzęta
19 sierpnia 2018, 17:04
@MrCienki: Jak dla mnie zabicie kogoś tak ze nikt się nie zorientuje jest większym powodem do satysfakcji niż rozpie**ol
19 sierpnia 2018, 16:50
ja po raz pierwszy grający w dishonored mocno
19 sierpnia 2018, 15:40
Ja uwielbiam skradać się w grach. To, że nigdy mi się nie udaje i robię rozpie**ol to inna sprawa.
19 sierpnia 2018, 15:33
Dishonored w moim wykonaniu
19 sierpnia 2018, 15:26
Hitman in a nutshell.
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 14:11
Moja gra w dosłownie każdej grze w której można się skradać: 1: Skradanie w nocy i zabicie ich z niewielkim problemem (meh) 2: Wjedź na pełnej i ledwo ujdź z życiem, marnując większość medykamentów (yeah boi!)
17 sierpnia 2018, 23:28
Haha zabujstwo
19 sierpnia 2018, 16:23
@Princess_Unattainable: wszyscy dobrze wiedzą, że trollujesz. nie ma sensu tego ciągnąć
19 sierpnia 2018, 16:26
@Princess_Unattainable:
17 sierpnia 2018, 20:59
ja w mgs chyba ze chce dostać nagrody za stamina kille
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 marca 2020, 16:43
No chyba, ze to misja dla mrocznego bractwa w tes IV.... Bonusy są zawsze zajebiste
Odpisz
3 października 2018, 16:20
Pewne scenariusze.
Trójkąt: Coś poszło nie tak. Wszyscy strażnicy się zbiegają = śmierć
Kwadrat: "To ciebie chcieli zabić cesarscy! Idziesz ze mną"
X: "Co do cholery! Wezwij patrol interwencyjny i elektroników"
O: Likwidacja celów na drodze. W razie wykrycia możliwa ucieczka.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:22
to cały ja w assasin's creed black flag
Odpisz
20 sierpnia 2018, 06:02
"Skradanie się jest opcjonalne dla tej misji" w pigułce
Odpisz
19 sierpnia 2018, 22:53
cały assasins creed
Odpisz
19 sierpnia 2018, 20:55
Pragnę wybrać alternatywną opcje.
Uczynić ze wszystkich strażników moje sługi bo bard to najlepsza klasa
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:16
to ja!
Odpisz
17 sierpnia 2018, 14:10
Ludzie którzy olewają skradanie w grach<<<<<<Zwierzęta
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:04
@MrCienki: Jak dla mnie zabicie kogoś tak ze nikt się nie zorientuje jest większym powodem do satysfakcji niż rozpie**ol
Odpisz
19 sierpnia 2018, 16:50
ja po raz pierwszy grający w dishonored mocno
Odpisz
19 sierpnia 2018, 15:40
Ja uwielbiam skradać się w grach.
To, że nigdy mi się nie udaje i robię rozpie**ol to inna sprawa.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 15:33
Dishonored w moim wykonaniu
Odpisz
19 sierpnia 2018, 15:26
Hitman in a nutshell.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 14:11
Moja gra w dosłownie każdej grze w której można się skradać: 1: Skradanie w nocy i zabicie ich z niewielkim problemem (meh)
2: Wjedź na pełnej i ledwo ujdź z życiem, marnując większość medykamentów (yeah boi!)
Odpisz
17 sierpnia 2018, 23:28
Haha zabujstwo
Odpisz
19 sierpnia 2018, 16:23
@Princess_Unattainable: wszyscy dobrze wiedzą, że trollujesz. nie ma sensu tego ciągnąć
Odpisz
19 sierpnia 2018, 16:26
@Princess_Unattainable:
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:59
ja w mgs
chyba ze chce dostać nagrody za stamina kille
Odpisz