Walić matmę, zostaję sportowcem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2018, 01:32
Wciąż licze że te wszystkie jump street się pojawią
Odpisz
1 września 2018, 17:47
Ja to szczególnie. Nie pytajcie dlaczego.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 11:37
I zawsze znajdzie ten który uczęszcza na WF, ale mało ćwiczy i tak dostaje 5
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:30
@NightShadePL: pozdro 5 razy w roki ciwczylem i mam 5
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:58
@NightShadePL: Ja mam kolegę, który raz jak robiliśmy jakieś ćwiczenia nic nie robił, bo go nóżka "bolała" i dostał 5, a ja robiłem wszystko i dostałem 2. Fuck logic
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:30
Trzeba bylo tez tak zrobic
Odpisz
16 sierpnia 2018, 08:02
U mnie wystarczy powiedzieć że chodzi się na jakieś zajęcia poza szkołą związane z ruchem
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:05
@Jasnowidz: i tyle ?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:37
@Mejzurian: Tak
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:39
@Jasnowidz: a u nas trzeba jeszcze to jakoś udowodnić
Odpisz
20 sierpnia 2018, 16:31
@Jasnowidz: zazdroszczę, jak my czasem nie ćwiczymy to lecą sie poskarżyć rodzicom
Odpisz
20 sierpnia 2018, 13:57
Co?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 15:52
@Fenekin582: Jajco
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:56
@Ferikusu: drugie dzisiaj
Odpisz
20 sierpnia 2018, 13:11
Ja ledwo dostałem 4 na koniec roku z WF'u
Odpisz
20 sierpnia 2018, 13:13
ja tak samo
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2018, 13:15
@Mejzurian: Ale z Historii mam same piątki.Serio.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 13:16
Ja z historii miałem prawie 6 i miałem najlepszą ocenę z klasy
Odpisz
20 sierpnia 2018, 12:17
Hail...
Odpisz
20 sierpnia 2018, 13:09
głodnemu chleb na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpisz