Pośmialiśmy się, a teraz do roboty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Powodzenia
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 sierpnia 2018, 22:05
*mem z 7 komentarzami "było", niektóre nawet z dowodami*
Admin: Czy to mem którego nie było?
***
Boży, proszę Cię, komentarze monitorujecie i za przesadzanie z tym co się wrzuca bany rozdajecie, a zwykłego "było" nie zauważacie? ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2018, 10:44
@TheGardenPL: Ale admin sprawdza tylko komentarze, które zostały zgłoszone. Nie patrzy w nie przy każdym dodawaniu obrazku.
I właśnie dlatego obok strzałek powiniem być przycisk "Było".
Odpisz
30 sierpnia 2018, 11:04
@ewelkapl: Z przyciskiem to bym podyskutował, bo pewnie znajdą się cholery które będą go wciskać jak im się mem nie będzie podobać, anyway lepsze to niż nic
Odpisz
30 sierpnia 2018, 11:16
@TheGardenPL: Gdyby ktoś nadużywał tego przycisku, to byłby zbanowany. W ostateczności, gdyby często się tak zdarzało to możnaby uwidocznić dla wszystkich kto kliknął w ten przycisk.
Odpisz
24 sierpnia 2018, 10:18
trochę mi się lodomir kojarzy ( proszę, nie szkalujcie bo kiedyś widziałem nowe CN i jakaś postać wpadła mi w pamięć )
Odpisz
26 sierpnia 2018, 17:01
bardzo dobry serial. Tylko dubbing psuję odbiór, więc polecam oglądać angielską wersję z napisami.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 00:58
@Noxen: Racja, angielska wersja lepsza
Odpisz
26 sierpnia 2018, 18:59
było.
Odpisz
26 sierpnia 2018, 17:17
byo ale ok
Odpisz
26 sierpnia 2018, 17:03
Niby było, ale i tak śmiechłem.
Odpisz
24 sierpnia 2018, 09:24
Było
Odpisz
24 sierpnia 2018, 13:47
@Jasnowidz: Potwierdzam
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:59
@Zann123: Potwierdzam potwierdzenie
Odpisz
26 sierpnia 2018, 12:33
@Avcio01: Potwierdzam potwierdzenie potwierdzenia
Odpisz
26 sierpnia 2018, 12:43
@StudioDoge: Potwierdzam potwierdzenie potwierdzenia potwierdzenia
Odpisz
26 sierpnia 2018, 16:12
@Jasnowidz: jest i będzie amen
Odpisz
26 sierpnia 2018, 16:16
@Mimikkyu: Dorime
Odpisz
26 sierpnia 2018, 14:37
Odpisz
25 sierpnia 2018, 00:58
Byo
Odpisz
26 sierpnia 2018, 12:17
jst
Odpisz
26 sierpnia 2018, 12:44
@Tamer09: i bdzie
Odpisz
26 sierpnia 2018, 13:42
@Nazwy_nie_znaleziono_: amn
Odpisz
24 sierpnia 2018, 09:56
bylo
Odpisz
26 sierpnia 2018, 12:18
@Ares011: jest
Odpisz
26 sierpnia 2018, 13:00
@Tamer09: i będzie
Odpisz
26 sierpnia 2018, 13:24
@Nazwy_nie_znaleziono_: amen
Odpisz
26 sierpnia 2018, 13:07
W sumie jak wszyscy piszą, że było to ja też napiszę, że było
Odpisz
24 sierpnia 2018, 10:42
To jest dosłownie najlepsza seria od Shena.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2018, 09:18
Było https://memy.jeja.pl/170400,trup-w-szafie-jeden.html
Odpisz
24 sierpnia 2018, 08:21
trzy
Odpisz
24 sierpnia 2018, 08:34
On jest tym drugim
(Ewentualnie powiedziałeś suchar)
Odpisz
24 sierpnia 2018, 09:09
to miał być żart
suchy jak nie wiem no ale trudno
Odpisz