Te dwie niecnoty to kłopoty!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2018, 14:22
James to najlepsza postac z tej bajki
Odpisz
26 marca 2019, 13:28
TAK
Odpisz
12 grudnia 2018, 21:23
Zaczęła bym to "śpiewać" w komentarzach ale zapomniałam tekstu.
Odpisz
1 września 2018, 20:58
Tak se czasami myślę że fajnie by było gdyby powstało anime o nich
Odpisz
1 września 2018, 22:03
@Pikachu_fan_Subaru: Olać anime, choć też fajnie byłoby takie obejrzeć. Marzę o grze z Team Rocket w roli głównej.
Odpisz
2 września 2018, 09:46
@pmb1998: Ja tam myślę o grze z nimi...
Odpisz
2 września 2018, 10:50
@XDgierman: Ło paaanie! Zbyt piękne by mogło się spełnić
Odpisz
2 września 2018, 11:05
@Pikachu_fan_Subaru: tak samo jak trzeci sezon konosuby...
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 17:55
@Pikachu_fan_Subaru: pokemon apollo, co prawda rom hack tylko na emulatory, ale jest
Odpisz
1 września 2018, 23:03
anime jest fuj
Odpisz
1 września 2018, 23:29
@iSyma: chińskie bajki*
Odpisz
2 września 2018, 00:27
Ryżowe opowieści*
Odpisz
2 września 2018, 01:19
@LaPrincessA: sushi animacje*
Odpisz
2 września 2018, 07:57
@Brachiozaur08: azjatyckie ruchome obrazki*
Odpisz
2 września 2018, 18:03
*mongolskie opowiadanki
Odpisz
2 września 2018, 19:38
@iSyma: *Żółte opowieści
wiedziałem że tak zareagujecie (patrz strzałki)
Odpisz
6 września 2018, 06:19
@iSyma:
Odpisz
11 września 2018, 20:26
@Archeologwinternetach: a mo ciebie tak
Odpisz
1 września 2018, 22:06
by chronić świat od dewastacji
Płaskoziemcy nie mają racji.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 14:00
By zjednoczyć wszystkie ludy naszej nacji
Odpisz
30 sierpnia 2018, 14:20
@Jasnowidz: By miłości i prawdzie nie przyznać racji
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2018, 14:28
@Landark: By gwiazd dosięgnąć, będziemy walczyć.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2018, 14:48
@Kriger: Jessie!
James!
Odpisz
30 sierpnia 2018, 14:54
@Landark: Zespół R walczy w służbie zła
Odpisz
30 sierpnia 2018, 14:57
@Dziwny_Ziemniak: Więc poddaj się lub do walki stań
Odpisz
30 sierpnia 2018, 15:03
@Landark: Miał! To fakt!
Odpisz
30 sierpnia 2018, 15:08
wobbuffet!
Odpisz
30 sierpnia 2018, 15:13
O nie to zespół "R"!
Odpisz
30 sierpnia 2018, 17:44
@Piket: Oto nasza nowa koparka Meow 3000, więc oddajcie nam pikachu po dobroci, albo weźmiemy go siłą młotki.
Odpisz
1 września 2018, 20:57
N I E
Odpisz
1 września 2018, 19:59
Kiedy oglądałeś anime jako szczyl, ale pamiętasz jedynie Zespół R.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 14:03
Czyli zespół R to byli ci dobrzy?
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2018, 14:05
"Zespół R jest organizacją przestępczą poszukującą zła i eksploatacji Pokémonów z siedzibą w Kanto.
Głównym celem zespołu jest kradzież lub złapanie, a następnie sprzedanie rzadkich i silnych Pokémonów, a także zdobywanie funduszy i prowadzenie okrutnych badań doświadczalnych nad Pokémonami. Ostatecznym celem gupy jest przejęcie władzy nad światem za pomocą Pokémonów. W serialu ciągle śledzą Asha i jego przyjaciół, przysparzając im wielu kłopotów. Za wszelką cenę chcą ukraść jednego z Pokemonów Asha, Pikachu."
Edit: Poza tym w ich motto jest wyraźne "Zespół R walczy w służbie zła"
Odpisz
30 sierpnia 2018, 16:17
oto moja teoria: świat pokemonów jest pod kontrolą rządu światowego, a team rocket jest ruchem oporu i nie cofną się przed niczym eby osiągnąć swój cel. Stąd kradzież pokemonów i stworzenie Mewtwo (w tej kwestii teoria się rozwija) itd. Dlatego "Zespół R walczy w służbie zła.". Te uczynki są złe z punktu widzenia rządu, a tak naprawdę chcą zjednoczyć świat i pokazać prawdziwe jego oblicze ("Miłości i prawdzie nie przyznać racji.").
Odpisz
30 sierpnia 2018, 18:26
Tak a Ash to rządny zemsty morderca i gw**ciciel pokemonów
Odpisz
30 sierpnia 2018, 18:25
Skisłem jak za starych dobrych lat
Odpisz