Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2018, 07:59
U mnie w szkole nie musimy odrabiać prac domowych, bo "nie można ocenić czegoś, czego nie ma"
Odpisz
7 września 2018, 07:30
W pierwszym tygodniu? Jak.jpg
Odpisz
20 września 2018, 22:00
@Pikachu_fan_Subaru: życia nie znasz
Odpisz
21 września 2018, 07:17
@Pikachu_fan_Subaru: mi sie nie chcialo fizyki robic wiec zuzylem np
teraz bede robic na przerwie ale dwie lekcje z glowy mialem
Odpisz
20 września 2018, 21:49
Ja czasami zadania domowe z angielskiego robię na lekcji, kiedy nauczycielka zaczyna każdego randomowo pytać z tegoż zadania.
Dzisiaj się udało i nawet nie zauważyła.
Odpisz
20 września 2018, 21:40
Odpisz
20 września 2018, 21:13
U nas niema nieprzygotowań (3 Gim)
Odpisz
20 września 2018, 21:37
@norek00: co
Odpisz
20 września 2018, 21:57
@RudiPL: chodzi o to że potym jak ktoś z jego klasy nie odrobi lekcji dostaje 1
Odpisz
Edytowano - 7 września 2018, 07:59
3 dni szkoły
JAK
Odpisz
7 września 2018, 10:49
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: przedmioty które są raz w tygodniu z reguły mają jedno nie przygotowanie
Odpisz
10 września 2018, 17:03
@knight_of_the_night: 1. Jak można być nieprzygotowanym na zasady oceniania
2. Nawet jeśli z jakiegoś powodu dostałeś nieprzygotowanie na zasadach oceniania, to wciąż miałeś tylko jedną lekcję, bo ten przedmiot jest raz w tygodniu więc nie ma możliwości, żebyś już dostał jedynkę, no tydzień trwa dłużej niż 3 dni.
Odpisz
10 września 2018, 18:28
a no tak..
Odpisz
7 września 2018, 07:34
Mój nauczyciel chodził po klasie i przeglądał czy cokolwiek jest napisane i ja mu to tak pokazałem ze uznał formułkę z poprzedniej lekcji jako prace domową
#nbc
Odpisz
7 września 2018, 07:35
Odpisz
7 września 2018, 07:50
dokładnie tak się wtedy czułem
Odpisz
7 września 2018, 08:03
Miałam dokładnie tak samo na fizyce :v
Odpisz
Edytowano - 7 września 2018, 07:59
W tamtym roku zrobiłem 3 zadania z matmy gdy zaczęła sprawdzać, a czwarte wmówiłem, że nie było do zrobienia
Odpisz
7 września 2018, 07:33
Tak się da w pierwszym tygodniu?
Odpisz
7 września 2018, 07:37
@Jasnowidz: Mam jednego kolegę, który gdyby zgłosił wczoraj brak pracy domowej to wykorzystałby wszystkie
a tak to dostał tylko opieprz od nauczycielki
Odpisz
7 września 2018, 07:35
Szczególnie 1 września
Odpisz