Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Północne Węgry
Chciał tylko pomóc
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2018, 14:51
a taki tam deszczyk
Odpisz
21 września 2018, 07:23
Kiedy ja byłam w Anglii bylo gorąco i nie bylo sladu po deszczu a zaczelo padac gdy wylatywalam o 6.00
Odpisz
21 września 2018, 06:57
Kiedy przylecisz do Krakowa
Odpisz
Edytowano - 20 września 2018, 22:01
Pociesz ktoś
Bo kupiłem sobie nowy rower i mój debilny kolega wjechał ze mną pod auto i mam oponę krzywą jak nie wiem i w dodatku auto ma szkodę w wysokości 1100 - 1000 złotych.
Przynajmniej mnie rodzice ani my sami się nie zabili
Edit:
#NBC
Odpisz
21 września 2018, 01:06
@Freddyjumpscare: Tak szczerze, to ch*j mnie to. Nie tobie pierwszemu się koło skrzywiło.
Odpisz
21 września 2018, 05:57
@Freddyjumpscare: Obciążasz "kolegę" lub dalej rozmawiasz z takimi przyje**mi
Odpisz
20 września 2018, 23:56
200 strzałka w górę i 100 dodanie do ulubionych c;
Odpisz
17 września 2018, 00:38
Gdy przylatujesz do Kanady zimą
Odpisz
17 września 2018, 08:02
@Verneo: Widze białego człowieka
Odpisz
20 września 2018, 22:08
@Jasnowidz: białego człowieka ze śnieżnobiałym uśmiechem w biały dzień i w białym ubraniu na tle śnieżnobiałego ośnieżonego wzgórza i zachmurzonego, białego nieba? Również go widzę. Wspaniałe ujęcie :D
Odpisz
20 września 2018, 21:47
Wiem, że nie a temacie, ale 68kg przy 173cm wzrostu to dobra waga? W sensie, że mi nie wrzucą otyłości w papiery
Odpisz
20 września 2018, 21:57
@MiKiTheGamer: Gościu, chyba źle trafiłeś. xd
Odpisz
20 września 2018, 22:01
@MiKiTheGamer:
"Wskaźnik BMI wynosi: 22.72
i oznacza wagę prawidłową. Gratulacje!
*reklama*
Dla podanego wzrostu (173 cm) prawidłowa waga wynosi pomiędzy: 55 a 75 kg"
Ale liczy się raczej stosunek tk. mięśniowej & tłuszczowej
Odpisz
20 września 2018, 21:40
mój tata jest w anglii i potwierdza
Odpisz
20 września 2018, 21:04
Właśnie sobie oglądałam ten odcinek >:0
Odpisz
20 września 2018, 21:14
@Espeonka: a co to za serial/anime?
Odpisz
20 września 2018, 21:28
@kosms: Gwiezdne wojny: wojny klonów
Odpisz
21 września 2018, 00:58
@Melber556: o kurde rzeczywiście nie poznałem
Odpisz
20 września 2018, 21:26
Odpisz
17 września 2018, 11:46
moja ulubiona planeta
Odpisz