Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2025, 08:49
Po prawej
Ale optymalizacja mc leży i kwiczy
Odpisz
15 sierpnia 2019, 17:49
Prawa kabina
Odpisz
3 marca 2019, 16:09
Men!
Odpisz
26 grudnia 2018, 11:34
Po pierwsze to do żadnej bo jestem dziewczyną ale jak już to bym weszła do Minecraft'a.
Fortnite to Gówno
Odpisz
29 grudnia 2018, 00:49
@FoxyThePirateFox3: ty jeztes gunwo
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2018, 11:13
@player203a8: Większość ludzi którzy mnie nienawidzą mają przynajmniej powód
Odpisz
29 grudnia 2018, 11:17
@FoxyThePirateFox3: mam pofud obraszasz fortnajt
Odpisz
29 grudnia 2018, 11:21
@player203a8: ty tak na serio z tą ortografią?
Odpisz
29 grudnia 2018, 11:34
@FoxyThePirateFox3: mam 25 lat ku*asfonie 1!1!1!
Odpisz
29 grudnia 2018, 11:36
@player203a8: po co ja z tobą pisze...
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:07
@FoxyThePirateFox3: Raczej SPOŁECZNOŚĆ Fortnite'a...
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:06
to miałam na myśli
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:57
@FoxyThePirateFox3: ok
Odpisz
8 stycznia 2019, 16:01
@player203a8: To dowodzi jaką fortnite ma ch*jową społeczność
Odpisz
9 stycznia 2019, 16:36
@Jakrubo: zgadzam się
Odpisz
4 grudnia 2018, 18:21
Legendy grają w GTA SA
Odpisz
4 grudnia 2018, 18:56
@Legolas9988: I grają bez cheatów
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:44
@Tomieslaw: Kiedyś byłem takim mini-ch**** że grałem na BAGUVIX
Odpisz
5 grudnia 2018, 21:02
@Legolas9988: A ja grałem jak miałem 6 lat i olewałem fabułe i grałem cały czas AEZAKMI,BAGUVIX,FULLCLIP,RIPAZHA i coś na broń
Odpisz
6 grudnia 2018, 17:16
@MarssPL: Ty mendo cheaterska XD
Odpisz
6 grudnia 2018, 17:51
@Legolas9988: to przez brata który tak uczył mnie grać
Odpisz
6 grudnia 2018, 18:17
@MarssPL: Złego brata ty masz
Odpisz
6 grudnia 2018, 19:35
@Legolas9988: Ja też cheatowałem, ale dla zabawy - nie, aby pomóc se w misjach.
Odpisz
6 grudnia 2018, 19:47
@Tomieslaw: Podziwiam
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2018, 12:35
Wolę Mc. Fort na nitach to straszne gunwo. Czekam na hejty, wyłaźcie dzieciaczki i fanboje ;)
Odpisz
4 grudnia 2018, 14:08
jeden już dał strzałkę w dół
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2018, 23:08
"Fort na nitach" xD
P.S. Też wolę Minecrafta (Fortnite tfu! xd)
Odpisz
25 listopada 2018, 23:49
Trochę mnie przeraża fakt, że pewnie za jakieś 10 lat wyjdzie nowa, ekstremalnie popularna gra przystępna dla 8-10 latków i wtedy ówcześni 18-20 latkowie będą wspominać, jaki to Fortnite był porządny w porównaniu do aktualnej, nowej ucieszy młokosów, która będzie uznawana za tandetną i rakową
Odpisz
26 listopada 2018, 08:19
@TheGardenPL: Mnie bardziej ciekawi co powiedzą obecni 18-20 latkowie.
Odpisz
4 grudnia 2018, 10:36
@GalenMarek: Heroes 3 są zahebiste.
Zadowalająca odpowiedź?
Odpisz
4 grudnia 2018, 10:55
@GalenMarek: gta sa nandreas jest najlepszom gierkom typu szczelanka
Odpisz
4 grudnia 2018, 17:29
@GalenMarek: NFS Most Wanted najlepszy NFS w jakiego grałem, aby sobie to udowodnić grałem też niedawno. Two Worlds fajna gra z dużą ilością itemów, dużym i różnorodnym światem.
Odpisz
5 grudnia 2018, 21:03
@GalenMarek: 3wiedzmin3najlepszy
Odpisz
4 grudnia 2018, 23:04
jestem kobietą i bym grała w mgs v the phantpm pain
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2018, 20:32
Abortnite.
Odpisz
4 grudnia 2018, 10:28
A pod tobą jest zejście do piwnicy dla fanów Isaaca - pier*olonych hardkorów.
Odpisz
4 grudnia 2018, 11:31
@EnderKGunner34: isaca ogladaja glownie dzieci wiec ida do lewej kabiny
Odpisz
4 grudnia 2018, 13:09
Chodzi o grę, nie o osobę.
Odpisz
4 grudnia 2018, 14:10
@FD_God: on poruszyl temat fanow isaca
Odpisz
4 grudnia 2018, 15:33
Chodzi o grę The Binding of Isaac.
Odpisz
4 grudnia 2018, 16:04
@krzysiu03: a ok
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:15
Chodzi o The Binding of Isaac, typie
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:04
szczałbym pod murem :D
Odpisz
4 grudnia 2018, 18:33
Do żadnej jestem dziewczyną
Odpisz
4 grudnia 2018, 16:56
do damskiej.
Odpisz
4 grudnia 2018, 15:57
w tą scianę pomiędzy
Odpisz
4 grudnia 2018, 14:31
A obok machina czasu do ow i portal do portala
Odpisz