Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2021, 12:10
nie rozumiem
Odpisz
5 stycznia 2019, 18:57
akurat taka śmierć jest zajebista
Odpisz
20 stycznia 2019, 11:21
@ptasznik5: to prawda, wolałbym już umrzeć zabijając się w samolocie pomagając krajowi wygrać wojnę, niż wrócić do domu potknąć się o kota i zaje**ć skronią o szafkę
Ale zadławić się kebabem kiedy jestem sam w domu
Albo przeciąć się kartką olać to i umrzeć od gangreny
jasna cholera jest tyle głupich sposobów by umrzeć
Dzisiaj skacze ze spadochronem z krokodylem, jak umrę to chociaż w kozacki sposób
Odpisz
20 stycznia 2019, 12:09
@misko02: Albo pierdnąć od własnego pierda sie zrzygać tymi rzygami sie zadławić i umrzeć
Odpisz
20 stycznia 2019, 12:40
@misko02: Bardziej pomożesz kraju wracając się doładować i kontynuował dalszą walkę
Odpisz
20 stycznia 2019, 16:04
@Mr_Quicky: chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza.
Po nicku nie dziwię się
Odpisz
20 stycznia 2019, 17:32
@misko02: 1. Gtfo od mojego nick'u
2. Zrozumiałem twój komentarz, chyba nie wiesz jak działa wojna dzieciaku
Odpisz
20 stycznia 2019, 17:55
@Mr_Quicky: Czyli nie zrozumiałeś
Założyłem sytuacje, w której jak wrócisz do domu to umierasz w głupi sposób, ZANIM WRÓCISZ NA WOJNĘ
Nie wrócisz na wojnę jeśli umrzesz xD
Odpisz
20 stycznia 2019, 19:52
@misko02: Ku*wa wiem co napisałeś, i dlatego mówie że to bez sensu typie
Odpisz
20 stycznia 2019, 20:12
@Mr_Quicky: Pierw myślałem że nie rozumiesz, teraz widze że zwyczajnie jesteś glupi
Odpisz
20 stycznia 2019, 21:30
@misko02: Chyba sam nie wiesz co napisałeś typie skoro nie rozumiesz co do ciebie mówię przez cały ten czas. Wróć lepiej do podstawówki, przyda ci się idioto, blok
Odpisz
5 stycznia 2019, 21:13
Oni byli popie**oleni przeciez niszczac się o.cos zabijali jedna osobe przewaznie a jakby przezyli to mpgliby zabic kilkanascie ogólnie japonczycy sa glupi teraz robia jakies zalosne bajki dla zjebow z calego swiata ku*wa jakby mnie ktos dopuscil na dlugosc reki do jakiegos japonczyka to bym mu zaje**l takiego gonga ze by nie wstal
Odpisz
20 stycznia 2019, 09:31
@YoungandBeautiful:
Odpisz
20 stycznia 2019, 10:29
@YoungandBeautiful: Proszę kurcze bądź spokojny. Japońscy kamikadze byli świetną jednostką. No pomyśl - Tracisz jednego człowieka, ale za to niszczysz cały statek. Do tego wszystkiego dochodzi dyscyplina, kodeks, honor itp. Itd.
Odpisz
20 stycznia 2019, 12:55
@mante: mogli zrobić jak Polacy przegrac po miesiacu rozpie**olic sobie stolice
Odpisz
20 stycznia 2019, 16:23
@YoungandBeautiful: A ty mogłeś nie zakładać tu konta
Odpisz
20 stycznia 2019, 17:49
@YoungandBeautiful: polecam tobie spróbować się rozbić, ale nikogo nie zabijaj
Odpisz
20 stycznia 2019, 19:39
@YoungandBeautiful: Japończycy mieli zbyt dobrą armię aby mogli przegrać w czasie takim jak Polska. Swojej stolicy nie zniszczyli ale za to doprowadzili do zniszczenia Hiroshimy i Nagasami, a tym samym do śmierci BODAJŻE 80 tysięcy cywilów. Japonia zasługuje na wielki szacunek za to jaką potęgą była, a przynajmniej to moje zdanie.
Odpisz
5 stycznia 2019, 18:58
Kamikadze nie stanowili całej Japońskiej floty powietrznej. Ich samoloty były ładowane materiałami wybuchowymi. Więc gdzieś 75% pilotów właśnie wracalo wtedy do bazy
Odpisz
5 stycznia 2019, 20:46
@Gekonnen: Miałem to dokładnie napisać.
Odpisz