Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Młodzi gniewni
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2019, 20:08
Dziwny Pan z Manchesteru.
Odpisz
27 maja 2020, 09:07
@Macias23: dobrze że z city a nie united
Odpisz
15 stycznia 2019, 07:58
Co to serotonina?
Odpisz
15 stycznia 2019, 07:59
@Szortek: google it
Odpisz
15 stycznia 2019, 08:05
@Szortek: Hormon szczęścia
Odpisz
15 stycznia 2019, 08:09
@Szortek: ten mem jest nawiązaniem do serii książek science-fiction "Erynus". W tej książce serotonina była substancją niewiarygodnie zwiększającą odporność organizmu. Dzięki niej ludzie mogli kolonizować planety o bardzo niegościnnym klimacie. Ogólnie polecam całą serię
Odpisz
15 stycznia 2019, 08:15
@Frutti56: Dziękuję
Odpisz
15 stycznia 2019, 08:49
@Frutti56: Em... Nie, to tylko nazwa hormonu szczęścia.
Odpisz
15 stycznia 2019, 08:57
@pan_hejter: nie czytałeś książki, nie oceniaj mema
Odpisz
15 stycznia 2019, 09:23
@Frutti56: Kiedy nawet autor pisze, że chodzi o hormon szczęścia. Ale ch*j ja wiem lepiej bo czytałem ksiunżkę.
Odpisz
15 stycznia 2019, 09:36
@pan_hejter: Zgodnie z duchem postsrukturalizmu, w którym jesteśmy wychowywani w szkołach, po skończeniu dzieła jego interpretacja należy do odbiorców a nie do autora.
Odpisz
15 stycznia 2019, 10:05
@pan_hejter: szkoda że autor jako jedyny nie zauważył nawiązania w swoim własnym memie
Odpisz
15 stycznia 2019, 10:15
@Frutti56: to nie ma sensu
Odpisz
15 stycznia 2019, 10:17
no właśnie wiem! jak autor zrobił tego mema bez czytania książki? pewnie po prostu go ukradł z innej strony
Odpisz
15 stycznia 2019, 11:00
@pan_hejter: A hormon szczęścia to nie dopamina?
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2019, 11:20
@lorax12: Oba są tak potocznie nazywane.
Odpisz
15 stycznia 2019, 11:26
@Frutti56: Ja nawet nie wiem o czym ty mówisz człowieku
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2019, 14:46
@Frutti56: Nie wszystko jest nawiązanie do jakiś randomowych książek których nikt nie zna.
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:18
@polskistrzelec123_: Serio nikt z was nie czytał tej książki? Żyliście ostatnie 10 lat pod kamieniem?
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:27
@MaggieMalina: nie interesują mnie tego typu książki
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:29
no ale to klasyka jest, prawie jak ''władca pierścieni''
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:36
@Frutti56: To fajna książka ku*wa mać
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:40
@zyl15: wreszcie się ktoś zorientował XDD
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:49
@Frutti56: serio?... sziet ju got me
Odpisz
22 stycznia 2019, 22:41
@Frutti56: gr8 b8
Odpisz
22 stycznia 2019, 23:33
@Frutti56: geniusz,osoba nieszablonowa,filantrop,pełen talentów diament
Odpisz
23 stycznia 2019, 01:47
@Frutti56: kiedy czytając rozmowę dawałeś strzałki w dół temu gościowi od którego zaczęła się kłótnia po czym na końcu okazuje się że to bait życia i nie możesz go docenić
Odpisz
23 stycznia 2019, 10:48
@Nikosos22: Potwierdzam, zacny bait, dopiero w połowie rozmowy się zorientowałem.
To się nazywa baitowanie a nie
"Hahahha benis /s"
Odpisz