Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2019, 10:02
Ja zawsze jadę na pętle bo ona jest najbliżej mojego domu Ez
Odpisz
1 lutego 2019, 22:21
Nie zna życia ten kto nigdy nie utknął na stacji Koluszki na trasie Warszawa - Łódź... Straszne miejsce... To już blisko trzy lata, a ja nadal mam koszmary
Odpisz
1 lutego 2019, 22:20
Odpisz
1 lutego 2019, 21:38
Ujowa Książka i film
Odpisz
25 stycznia 2019, 16:58
Siódmy krąg wygląda całkiem jasno, zimowe wieczory są znacznie ciemniejsze.
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:06
@Wormy: Hmmm..... Dobrze wiedzieć, ale chodziło mi po prostu o tą niepewność, gdy nawet nie wie się jaką stację się właśnie minęło. Zawsze tak mam wracając z miasta xd
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:07
@El_kojot: Pij więcej i wracaj nad ranem.
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:13
@Wormy: Krąg Herezji jest jaśniejszy
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:12
"To autobus z piekieł bram!"
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:09
mam tak samo tyle że jeżdżę autobusem
Odpisz