Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar izabef

28 lipca 2019, 17:16

Moja mama ma 45 lat i nic nie złamała

Avatar Nokia_701

10 marca 2019, 17:14

Ja też nic nie złamałem

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2019, 10:09

Kiedyś idąc przez przejście walnął we mnie tir, poleciałem z kilkadziesiąt metrów dalej ale przeżyłem. Lody Danonki dają najwięcej życia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2019, 18:39

xaxa

Avatar Czeran

7 lutego 2019, 06:42

Pamiętam, że ktoś z mojej szkoły miał taki przypadek.

Avatar Polski_Ziemniok

Edytowano - 27 stycznia 2019, 19:03

Robimy tajny związek ludzi, którzy nigdy nic sobie nie złamali.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (71)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (71)
Avatar
Filizaneczkaherbaty

3 lutego 2019, 17:03


Mój brat, mama, tata, grali w Baseball, kilka razy, bez wprawy, mój ojciec podał mojemu bratu piłkę.
Mój brat ma złamane wszystkie palce.
Oprócz kciuków.
Teraz już ok.

Avatar TurboSprezarka

6 lutego 2019, 19:35

@Polski_Ziemniok: złamałem sobie rękę 1 dnia szkoły, byłem w szpitalu w uj razy a mój układ immunologiczny praktycznie nie istnieje na dodatek kiedy to piszę mam srakę z krwią
nie macie szans przeciwko mnie

Avatar InsaneFOX13

2 lutego 2019, 00:34

Do x - memów *

Avatar login_

2 lutego 2019, 11:19

@InsaneFOX13: x-menów*

Avatar InsaneFOX13

3 lutego 2019, 00:46

@login_: X - MEMÓW *

Avatar HYPER_SMOKI

2 lutego 2019, 00:36

Przeżyłem zderzenie z samochodem na rowerze walnołem w podjazd, kosz od roweru poleciał 20m dalej, natychmiast wstałem powiedziałem choler@ jasna, a facet przestraszony pyta się czy wszystko w pożądku i czy wezwać pomoc?
Starte i potłuczole kolano i łokieć masa kaczapu a ja mu odpowiadam.... Nie trzeba... bywało już gorzej i przeżyłem.
Po czym zebrałem rower i sobie postanowiłem chwilę odpocząć.
Dziś to dla mnie dość epickie wspomnienie :)

Avatar HYPER_SMOKI

2 lutego 2019, 00:40

@HYPER_SMOKI: A!!! i tak jadłem bardzo dużo danonków w wieku 3/9 lat bo kosztowały wtedy jeszcze normalnie od 1.29zł do 2.30 zł za czteropak

Avatar Adi34

2 lutego 2019, 00:44

@HYPER_SMOKI: A teraz ile?

Avatar HYPER_SMOKI

2 lutego 2019, 00:53

@Adi34: patrząc wstecz i uruchamiając wspomnienia, pamiętam że z dnia na dzień zdrozały na 3.99 i moi rodzice się zirytowali i zaczęli mi kupować ogrom mleka i mówili że w cenie tych danonków mam prawie 4l mleka.

Avatar Patrgos

2 lutego 2019, 08:14

@HYPER_SMOKI: Zgaduje, że przez te Danonki na słownik już nie wystarczyło?

Avatar hubi123456789

2 lutego 2019, 08:08

ja nalurwiałem w Danonki i te serki

Avatar seba27113

2 lutego 2019, 01:21

Które według was jest najlepszy smak danonka?

Avatar Veilla

2 lutego 2019, 02:46

@seba27113: Zawsze jadłam tylko waniliowe. W sumie to nie wiem czemu, ale nie próbowałam innego smaku.

Avatar Szillse

2 lutego 2019, 00:20

W sumie to Danonki nigdy mi jakoś szczególnie nie smakowały a i tak je wpi***alałam

Avatar Malveroyy

2 lutego 2019, 00:20

A ja kości nie złamałem bo danonki wpi***alałem

Avatar darcus

2 lutego 2019, 00:15

Nigdy nie miałem złamanej kości, chociaż braciszek mi kiedyś przegrodę w nosie przestawił.

Avatar
LudzkiLud

2 lutego 2019, 00:04

login: LudzkiLud
haslo: HOMOSAPIENS

Avatar
SarkazmRysunkowy

Edytowano - 1 lutego 2019, 23:57

Mam na uczelni takiego typowego głupiego mięśniaka, co mu sterydy mózg zjadły. Kiedy znajomy złamał nogę na w-f i on to zobaczył to powiedział do mnie: "Kurna, ja to sobie nigdy niczego jeszcze nie złamałem. Nie wiem jak można sobie coś łamać, trzeba być słabym. Ja se nigdy niczego nie łamie, w ogóle nie wiem jak to jest".
Ja: "Aha, fajnie... Tak to jest jak się za młodu wpadnie do kociołka z danonkami".

Avatar zyl15

27 stycznia 2019, 19:04

Połamańcy łączmy się!

Avatar Nazwy_nie_znaleziono_

1 lutego 2019, 23:27

@zyl15: Łącze się!

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2019, 23:30

@zyl15: ok

Avatar ruchamzebryikojoty123

1 lutego 2019, 23:29

Ja mam tylko często powybijane palce xD ale i tak do szpitali nie chodzę xDDD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Młodzi gniewni

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka