To kiedy dołączasz do X-menów?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Młodzi gniewni
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2019, 17:16
Moja mama ma 45 lat i nic nie złamała
Odpisz
10 marca 2019, 17:14
Ja też nic nie złamałem
Odpisz
2 lutego 2019, 10:09
Kiedyś idąc przez przejście walnął we mnie tir, poleciałem z kilkadziesiąt metrów dalej ale przeżyłem. Lody Danonki dają najwięcej życia.
Odpisz
2 lutego 2019, 10:12
Bog jednak istnieje
Odpisz
2 lutego 2019, 12:53
Potwór Spaghetti? Owszem, istnieje, ale co Danonki mają do tego? To dzięki nim.
Odpisz
3 lutego 2019, 08:21
Sancte Michael Archangele,
defende nos in proelio;
contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium.
Imperet illi Deus, supplices deprecamur:
tuque, Princeps militiae Caelestis,
satanam aliosque spiritus malignos,
qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo,
divina virtute in infernum detrude.
Amen
Odpisz
3 lutego 2019, 08:39
chyba Ramen
Odpisz
5 lutego 2019, 18:39
xaxa
Odpisz
7 lutego 2019, 06:42
Pamiętam, że ktoś z mojej szkoły miał taki przypadek.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2019, 19:03
Robimy tajny związek ludzi, którzy nigdy nic sobie nie złamali.
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:03
@Polski_Ziemniok: Ja nic sobie nie złamałem tylko ktoś mi złamał, mogę dołączyć?
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:04
_
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:05
Nie. Tarcza danonkowa chroni też przed uszkodzeniami zdobytymi przez osoby trzecie.
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:05
@Polski_Ziemniok: gdzie zapisy?
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:05
@Polski_Ziemniok: jadłem danonki nawet przeterminowane o miesiąc. nigdy nic nie złamałem
yay
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:06
@PAtrycjaX: Wystarczy obecność w tym wątku.
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:06
@Polski_Ziemniok: *łączy się*
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:06
@Polski_Ziemniok: ok
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:09
Możesz zasiadać w radzie, ale nie otrzymasz rangi mistrza.
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:10
@Polski_Ziemniok: Jadłem lody z danoków więc jestem praktycznie niezniszczalny.
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:13
@Polski_Ziemniok: Nigdy nic w życiu nie złamałem, nie przeszedłem żadnej operacji , ani razu nie byłem pod działaniem narkozy/innego środka uspokajającego i nigdy nie zdarzyło mi się trafić do szpitala z powodu problemów zdrowotnych. Ostatni raz u lekarza byłem 1 rok temu z powodu bólu gardła.
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:15
@Polski_Ziemniok: *dochodzi*
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:16
@Polski_Ziemniok: no witam
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:20
@Polski_Ziemniok: .
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:25
@Polski_Ziemniok: podłączam się hehe
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:33
@Polski_Ziemniok: ku*wa
gdyby nie Kobza TO bym dołączył
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:40
@Polski_Ziemniok: Zgłaszam się
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:10
@Polski_Ziemniok: .
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:41
@Polski_Ziemniok: .
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:58
@Polski_Ziemniok: A złamane serce się liczy?
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:59
@Piket: dobre pytanie
Odpisz
27 stycznia 2019, 21:06
@Piket: Nie.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2019, 21:29
@Polski_Ziemniok: *przychodzi z własnym krzesełkiem* Są jeszcze wolne miejsca?
Odpisz
27 stycznia 2019, 21:55
@Polski_Ziemniok: Od małego wspinałem się na każde drzewo lub obiekt jaki zobaczyłem. Kilka razy realizując swoje pomysły narażałem się na conajmniej kalectwo ( np. skoki z balkonu).
Niestety nigdy nie umarłem, ale też nigdy nic nie złamałem
Odpisz
27 stycznia 2019, 21:57
@Czeran: cóż, niektórzy mają pecha.
Odpisz
29 stycznia 2019, 07:21
@Polski_Ziemniok: *przyturla się* Nic se nie złamiesz kiedy zamienisz się w kulę
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2019, 21:03
@Polski_Ziemniok: *podnosi rękę*
Złamane kostki nie kręcą Śmierć
Odpisz
1 lutego 2019, 21:06
@Kosa_W_Nosa: a ja jestem lepszy nie chorowalem od 5 lat
Odpisz
1 lutego 2019, 21:13
@Polski_Ziemniok: *dołącza*
Odpisz
1 lutego 2019, 21:14
@Polski_Ziemniok: Ja też nigdy nic sobie nie złamałem. Ale danonków nie jadłem.
Odpisz
1 lutego 2019, 21:17
@Kosa_W_Nosa: Ja! Ja jeszcze nic nigdy nie złamałem
Odpisz
1 lutego 2019, 21:19
@Polski_Ziemniok: gdzie mam się stawić na zapis?
Odpisz
1 lutego 2019, 21:22
@Polski_Ziemniok: Czy ja też mogę dołączyć?
Odpisz
1 lutego 2019, 21:24
@Polski_Ziemniok: hej ja też nigdy se nic nie złamałem xD mój brat se połamał ręce obie (nie na raz) on to potrafi wszystko
Odpisz
1 lutego 2019, 21:26
@Polski_Ziemniok: *Dołącza*
Odpisz
1 lutego 2019, 21:27
@Polski_Ziemniok: *łączy się*
Odpisz
1 lutego 2019, 21:31
@Polski_Ziemniok: no hej
Odpisz
1 lutego 2019, 21:33
@Polski_Ziemniok: łączy się
Odpisz
1 lutego 2019, 21:34
@Polski_Ziemniok: *dołącza*
Odpisz
1 lutego 2019, 21:37
@Polski_Ziemniok: Dołączam
Odpisz
1 lutego 2019, 21:46
@Polski_Ziemniok: Jaką trzeba być łamagą, aby coś sobie złamać?
Odpisz
1 lutego 2019, 21:48
@seryjnysracz: Dołączam
Odpisz
1 lutego 2019, 21:48
@Polski_Ziemniok: Dołączam
Odpisz
1 lutego 2019, 21:50
@Polski_Ziemniok: aż mi smutno że nie mogę dołączyć do związku
raz się zje**łem na ziemie i se rękę złamałem
Odpisz
1 lutego 2019, 21:53
@Polski_Ziemniok: Nigdy nic sobie ani nikt mi nic nie złamał
Odpisz
1 lutego 2019, 21:53
dołanczam
Odpisz
1 lutego 2019, 22:00
@Polski_Ziemniok: cóż jeszcze sobie nic nie złamałem więc pozdrawiam
Odpisz
1 lutego 2019, 22:10
@Deuslovult: Mam nadzieję, że jeszcze zdążyłem na zapisy
Odpisz
1 lutego 2019, 22:16
@Polski_Ziemniok: mogę dołączyć?
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2019, 22:19
@Polski_Ziemniok: Ja jestem tak spie**olny że jak skacze z wieżowca to nic mi się nie dzieje to chyba przez to że jak byłem mały mama myła mnie szorstką stroną gąbki.
Odpisz
1 lutego 2019, 22:21
@Polski_Ziemniok: *Dołącza się* Nie wiem jak można coś złamać. To jest niemożliwe!
Odpisz
1 lutego 2019, 22:27
@Polski_Ziemniok: ok
Odpisz
1 lutego 2019, 22:29
@Polski_Ziemniok: *dołącza*
Odpisz
1 lutego 2019, 22:42
@Polski_Ziemniok: obecny
Odpisz
1 lutego 2019, 22:42
@Polski_Ziemniok: A co z pęknięciami kości bez złamań?
Odpisz
1 lutego 2019, 22:55
@Polski_Ziemniok: po danonkach kości się nawet nie gną
Odpisz
1 lutego 2019, 23:07
@Polski_Ziemniok: Nigdy nie miałam nic złamanego, dołączam
Odpisz
1 lutego 2019, 23:13
@Polski_Ziemniok: nic sobie nie złamałam i jadłam Danonki, więc też się dołączam do tej zacnej grupy
Odpisz
1 lutego 2019, 23:16
@Polski_Ziemniok: Przez siedemnaście lat ani zwichnięcia, dołączam.
Odpisz
1 lutego 2019, 23:17
@Xenon77: ja tak samo
Odpisz
1 lutego 2019, 23:21
@Joanna789: Dołącze do was. Raz nawet musialem skoczyc z okolo 2 pietra i nic sie nie stalo, oprocz tego ze sie przewrocilem lądując bo troche zle zamortyzowalwm upadek, ale nawet nie mialem skreconej kostki albo czegos podobnego
Odpisz
1 lutego 2019, 23:39
@Polski_Ziemniok: więc dołączam, chyba że uszkodzenie nerwu się liczy
Odpisz
1 lutego 2019, 23:47
@krzyychu: ale po co musiałeś skakać co piłeś?
Odpisz
2 lutego 2019, 00:06
@Polski_Ziemniok: dołączam *szepcze między siorbnięciami herbaty*
Odpisz
2 lutego 2019, 11:58
@Polski_Ziemniok: miałem złamany ząb ... liczy sie?
Odpisz
2 lutego 2019, 12:07
@Deuslovult: Jakiś napakowany gościu pomylił mnie i kolegę z grupką która go wkurzała. Nie mieliśmy wybory niż uciekać, a gościu nie raz już był na policji za pobicie. Ale potem się wyjaśniło po tym skoku, bo powiedział że osoby które go wkurzają nie potrafią nawet skoczyć z 1 piętra bo się boją więc się skapnął że goni nie te osoby
Odpisz
2 lutego 2019, 12:09
@krzyychu: Wiem że to brzmi jak fejk, ale jak się dowiedziałem z kim nas pomylił to serio miał rację, boją się skoczyć nawet z 1 piętra, bo 1 jak kiedyś skoczył to złamał ręke
Odpisz
2 lutego 2019, 12:28
@krzyychu: interesujące.
Odpisz
2 lutego 2019, 14:15
@Polski_Ziemniok: A liczy się wstrząs mózgu
Odpisz
2 lutego 2019, 23:28
@Polski_Ziemniok: ja niestety złamałem kiedyś kredkę więc nie mogę dołączyć
Odpisz
3 lutego 2019, 14:31
@Polski_Ziemniok: Nawet palca wybitego nie miałem, co najwyżej stłuczony. Jednak codzienne jedzenie danonków przydało się
Odpisz
3 lutego 2019, 17:03
Mój brat, mama, tata, grali w Baseball, kilka razy, bez wprawy, mój ojciec podał mojemu bratu piłkę.
Mój brat ma złamane wszystkie palce.
Oprócz kciuków.
Teraz już ok.
Odpisz
6 lutego 2019, 19:35
@Polski_Ziemniok: złamałem sobie rękę 1 dnia szkoły, byłem w szpitalu w uj razy a mój układ immunologiczny praktycznie nie istnieje na dodatek kiedy to piszę mam srakę z krwią
nie macie szans przeciwko mnie
Odpisz
2 lutego 2019, 00:34
Do x - memów *
Odpisz
2 lutego 2019, 11:19
@InsaneFOX13: x-menów*
Odpisz
3 lutego 2019, 00:46
@login_: X - MEMÓW *
Odpisz
2 lutego 2019, 00:36
Przeżyłem zderzenie z samochodem na rowerze walnołem w podjazd, kosz od roweru poleciał 20m dalej, natychmiast wstałem powiedziałem choler@ jasna, a facet przestraszony pyta się czy wszystko w pożądku i czy wezwać pomoc?
Starte i potłuczole kolano i łokieć masa kaczapu a ja mu odpowiadam.... Nie trzeba... bywało już gorzej i przeżyłem.
Po czym zebrałem rower i sobie postanowiłem chwilę odpocząć.
Dziś to dla mnie dość epickie wspomnienie :)
Odpisz
2 lutego 2019, 00:40
@HYPER_SMOKI: A!!! i tak jadłem bardzo dużo danonków w wieku 3/9 lat bo kosztowały wtedy jeszcze normalnie od 1.29zł do 2.30 zł za czteropak
Odpisz
2 lutego 2019, 00:44
@HYPER_SMOKI: A teraz ile?
Odpisz
2 lutego 2019, 00:53
@Adi34: patrząc wstecz i uruchamiając wspomnienia, pamiętam że z dnia na dzień zdrozały na 3.99 i moi rodzice się zirytowali i zaczęli mi kupować ogrom mleka i mówili że w cenie tych danonków mam prawie 4l mleka.
Odpisz
2 lutego 2019, 08:14
@HYPER_SMOKI: Zgaduje, że przez te Danonki na słownik już nie wystarczyło?
Odpisz
2 lutego 2019, 08:08
ja nalurwiałem w Danonki i te serki
Odpisz
2 lutego 2019, 01:21
Które według was jest najlepszy smak danonka?
Odpisz
2 lutego 2019, 02:46
@seba27113: Zawsze jadłam tylko waniliowe. W sumie to nie wiem czemu, ale nie próbowałam innego smaku.
Odpisz
2 lutego 2019, 00:20
W sumie to Danonki nigdy mi jakoś szczególnie nie smakowały a i tak je wpi***alałam
Odpisz
2 lutego 2019, 00:20
A ja kości nie złamałem bo danonki wpi***alałem
Odpisz
2 lutego 2019, 00:15
Nigdy nie miałem złamanej kości, chociaż braciszek mi kiedyś przegrodę w nosie przestawił.
Odpisz
2 lutego 2019, 00:04
login: LudzkiLud
haslo: HOMOSAPIENS
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2019, 23:57
Mam na uczelni takiego typowego głupiego mięśniaka, co mu sterydy mózg zjadły. Kiedy znajomy złamał nogę na w-f i on to zobaczył to powiedział do mnie: "Kurna, ja to sobie nigdy niczego jeszcze nie złamałem. Nie wiem jak można sobie coś łamać, trzeba być słabym. Ja se nigdy niczego nie łamie, w ogóle nie wiem jak to jest".
Ja: "Aha, fajnie... Tak to jest jak się za młodu wpadnie do kociołka z danonkami".
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:04
Połamańcy łączmy się!
Odpisz
1 lutego 2019, 23:27
@zyl15: Łącze się!
Odpisz
1 lutego 2019, 23:30
@zyl15: ok
Odpisz
1 lutego 2019, 23:29
Ja mam tylko często powybijane palce xD ale i tak do szpitali nie chodzę xDDD
Odpisz