Prawie dobił do poziomu worka treningowego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2019, 20:07
Ciekawe co sie stanie przy 100%...
Odpisz
5 lutego 2019, 12:34
@Iphonix: tego nikt nie wie... ale eksperci uważają że cały wszechświat zostanie natychmiastowo zniszczony.
Odpisz
5 grudnia 2020, 13:50
@Ambassador: to przy 8%
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:24
Śmierć Dio w SC była głupia
\__/
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2019, 19:26
@lorax12: ogólnie głupim pomysłem było wskrzeszenie Dio/DIO by znowu zdechł
\______/
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:27
DIO żyje na zawsze w naszych sercach
\________/
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:29
@BudowniczyMakaronu: aż mi się pasta o DIO na wzór pasty shreka przypomniała
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:29
@BudowniczyMakaronu: DIO żyje przez wszystkie części pierwszego universum przez swój wpływ jaki ma nawet po śmierci
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:30
Może i głupim pomysłem, ale zajebistym bo DIO to świetny i najbardziej wpływowy antagonista
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:32
@lorax12: i tak Joshikage Kira best antagonist
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:34
tbh
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:37
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:38
@lorax12: fajnie, a teraz zmykaj
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:39
Dojyaaaa~n
*przykrywa się flagą Stanów Zjednoczonych*
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:40
@lorax12: czej gdzieś schowałem moją kamienną maskę i taki czerwony kamyczek
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:40
@lorax12: *używa trzeciej bomby*
no elo
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:41
It is too late
*activates The Love Train*
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:42
@lorax12: gdzieś tu jeszcze taką szczałę miałem
dobra mam
*jebs szczałą w brzuch*
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:43
@lorax12: kiedy oglądałeś tylko animu więc nie wiesz za bardzo o co chodzi
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:43
@antekk5: Speedwagon was rozpie**oli
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:44
prosze nie
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:46
@antekk5: *strzała trafia gościa za nim*
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:46
*tulu*
Bierz się za mango
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:47
@lorax12: szybkiwagonie nie
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:47
@lorax12: k, dzięki
*wyciera łezkę*
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:47
@antekk5: D:
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:48
*pat pat*
:3
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:49
@lorax12: dobra dawaj ten pociąg miłości czy kij wie co to jest i spieprzaj stąd
ja będę spieprzał na żółwiku pt. sheer heart attack
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:50
@lorax12: jestem na 13/14 odc. Golden Wind, która to manga?
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:50
to akurat był funny valentine ze steel ball run
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:51
@antekk5: najpotężniejsza postać w jojo
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:51
@lorax12: Jak dla mnie głównym minusem 3 części, był Jotaro który miał najnudniejszego Standa ze wszystkich przedstawionych w 3 części.
Bije rzeczy bardzo szybko, a jego specjalną zdolnością jest bicie rzeczy jeszcze szybciej.
Dużo lepiej wspominam 1 i 2 część, gdzie Joestarowie musieli wymyśleć w oryginalny sposób jak wykorzystać słoneczne dyszenie, albo nawet Josuke którego Stand miał przynajmniej jakaś fajną umiejętność i jasno określone minusy.
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:51
@antekk5: z jednej strony wiem że nie ta część, z drugiej chciałbym lecieć po kolei
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:53
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: joseph przecież jest twórcą najlepszej taktyki w żożo
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2019, 19:56
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Nie zapomnijmy o precyzji i
SPOILER
zatrzymywanie czasu
SPOILER
Słoneczne dyszenie, ciekawe tłumaczenie.
Ze standami też da się zrobić interesujące bitwy.
oraz ostatnie: Reverb Act 3 był jeszcze nudniejszy, jedna zdolność, ranga 5 metrów.
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:57
EKOS AKTO TRI, TRI FRISS
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2019, 19:58
LETZ KIL DA HOOOOOO
B-I-C-Z
BIIIIIIIIICZ
Odpisz
28 stycznia 2019, 20:02
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Co jeśli prawdziwą mocą Star Platinum jest ratowanie swojego użytkownika?
AKA Asspulling to the max
Odpisz
4 lutego 2019, 19:17
@lorax12: Właśnie zacząłem czytać Love Train i mam jeszcze większy mindfuck jak przy D4C. Araki wymyśla coraz bardziej poje**ne umiejętności i nawet jak mam już mangę w kolorze to muszę rozdziały czytać kilka razy żeby ogarnąć co się tam odjaniepawla. A do tej pory nie jestem pewien jak działa GER.
Odpisz
4 lutego 2019, 19:24
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: No, SP w porównaniu do czegokolwiek innego jest całkiem nudny, ale ma sporo pasywek, których nie mają inne stójki:
- precyzja + wzrok (jak zauważył muchę na zdjęciu z jakością 144p)
- może przynosić rzeczy Jotaro z daleka - zajebiste do leniuchowania
- Gwiezdny Palec - w sumie trochę nijakie
- no i pomimo, że inne stójki mają fajniejsze i przydatniejsze umiejętności to oficjalnie Star Platinum jest najpotężniejszym "uderzającym duchem" - inne stójki Joestarów są słabsze i wolniejsze, choć Crazy Diamond jest całkiem szybki.
Odpisz
4 lutego 2019, 20:29
@Soberker: Skoro mam pod nosem znawców to pytam: czy SDC sezon 2 to part 4 czy 3?
Odpisz
4 lutego 2019, 21:53
@Soberker: Jak dla mnie to jak SP jest mocny sprawia, że seria jest nudniejsza. Pokonał Dio w walce 1v1 bez większych udziwnień. Praktycznie uczciwy pojedynek, czysty pokaz mocy. Przez taką postać widz odnosi wrażenie, że starcia nie sprawiają mu właściwie żadnego trudu i po prostu przez każdy problem może przebrnąć jak czołg przez skład porcelany.
Odpisz
4 lutego 2019, 22:14
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: *pssst* szczuryyy
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2019, 22:15
wydaje mi się że całe sdc to P3, w anime po prostu biorąc pod uwagę dość sporą liczbę odcinków podzielony na dwa "arki"
Odpisz
4 lutego 2019, 22:31
@BudowniczyMakaronu: W części 3 SP jest nagle z jakiegoś powodu dużo słabszy, chociaż nadal jest strasznie OP
Odpisz
4 lutego 2019, 23:16
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: nie czytałem jeszcze 6tki, więc nie wiem jak jest tam, ale w Moriah nie wykorzystywał całego potencjału The World'a. Zatrzymywał co prawda czas, ale mógł robić to częściej i w bardziej niebezpiecznych momentach
Odpisz
5 lutego 2019, 00:28
Stardust Crusaders to jest wszystko część 3. Część 4 to Diamond is Unbreakable. SC miało 2 zesony bo było po prostu długie.
Odpisz
5 lutego 2019, 03:28
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Stał się słabszy bo Jotaro stał się starszy (co sprawia że wygląda młodziej bo ku*wa tak) i jego buntowniczy duch walki gdy był nastolatkiem lekko opadł
Odpisz
5 lutego 2019, 03:29
@Soberker: LoveTrain to jeszcze nic
Część 8 zaprasza
Odpisz
6 lutego 2019, 18:11
@lorax12: Ogólnie walka z Dio byłaby jedną z lepszych walk w serii, gdyby nie ch*jowy asspull \__/
Odpisz
5 grudnia 2020, 13:49
@gobo333: Ogólnie to najdłuższy wątek jaki widziałem na jeja \__/
Odpisz
10 lutego 2019, 00:18
Wot dio to śmiertelnik a najpotężniejszy x śmiertelników może go zmusić do użycia tylko 0.069 proc.
Odpisz
10 marca 2019, 20:41
@ProMoruxBax: Dio jest wampirem więc nie do końca taki śmiertelnik
Odpisz
10 marca 2019, 22:37
tylko bogowie są całkowicie nieśmiertelni
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:24
Nadal k*rwa błąd.
Pisze się "DIO"
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:25
@Avcio01: DIO jak DIOda
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:27
@Jasnowidz: Kono DIO da!
Odpisz
4 lutego 2019, 19:27
@Avcio01: DIO to zespół, a wokalista i wampir z JoJo to po prostu Dio.
Odpisz
5 lutego 2019, 12:01
@Soberker: W pierwszej części był "Dio", lecz w późniejszej z jakiegoś powodu jego imię było pisane całe z dużych liter.
Odpisz
5 lutego 2019, 17:21
@Avcio01: To może jakieś dildo napisy.
Odpisz
4 lutego 2019, 20:58
Odchodzę z jeja na zawsze
Odpisz
5 lutego 2019, 12:33
ok
Odpisz
5 lutego 2019, 14:27
Rozumiem że ⬇ ma mnie tu zatrzymać?
Odpisz
5 lutego 2019, 18:11
nikt nie ma zamiaru Cię zatrzymywać gościu
Odpisz
5 lutego 2019, 21:51
Tylko konto usuń bo nikt go nie będzie za ciebie slrzątał.
Odpisz
5 lutego 2019, 22:15
@Iphonix: spk nq
Odpisz
4 lutego 2019, 22:39
*0, 1
Odpisz
4 lutego 2019, 20:20
Kto to jest?
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:54
Kurczę, Scoobs!
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:37
tylko tego mema nie zabijcie
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:29
Witajcie animędrcy! Wie kto gdzie znajdę odc 13 pierwszej serii z polskimi napisami?
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:31
@kokokochi: shinden? A-oninja? Ewnetualnie popatrz czy znajdziesz link do pliku na dyski google
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:34
@BudowniczyMakaronu: sorry z 12 mi się pomiliło ale na shindenie i a-o ninja właśnie nie ma
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:36
@kokokochi: crunchyroll ewentualnie
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2019, 19:38
jest po angielsku ale to chyba jedyne wyjście
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:39
@kokokochi: Na a-o jest, widzę, że jest.
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:28
😂
Odpisz
28 stycznia 2019, 19:29
@Komentuje_Emotkami:
Odpisz