Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Iphonix

4 lutego 2019, 20:07

Ciekawe co sie stanie przy 100%...

Avatar Ambassador

5 lutego 2019, 12:34

@Iphonix: tego nikt nie wie... ale eksperci uważają że cały wszechświat zostanie natychmiastowo zniszczony.

Avatar orzech39

5 grudnia 2020, 13:50

@Ambassador: to przy 8%

Avatar lorax12

28 stycznia 2019, 19:24

Śmierć Dio w SC była głupia

\__/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (45)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (45)
Avatar gobo333

6 lutego 2019, 18:11

@lorax12: Ogólnie walka z Dio byłaby jedną z lepszych walk w serii, gdyby nie ch*jowy asspull \__/

Avatar orzech39

5 grudnia 2020, 13:49

@gobo333: Ogólnie to najdłuższy wątek jaki widziałem na jeja \__/

Avatar ProMoruxBax

10 lutego 2019, 00:18

Wot dio to śmiertelnik a najpotężniejszy x śmiertelników może go zmusić do użycia tylko 0.069 proc.

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2019, 20:41

@ProMoruxBax: Dio jest wampirem więc nie do końca taki śmiertelnik

Avatar ProMoruxBax

10 marca 2019, 22:37

tylko bogowie są całkowicie nieśmiertelni

Avatar Avcio01

28 stycznia 2019, 19:24

Nadal k*rwa błąd.
Pisze się "DIO"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Avcio01

5 lutego 2019, 12:01

@Soberker: W pierwszej części był "Dio", lecz w późniejszej z jakiegoś powodu jego imię było pisane całe z dużych liter.

Avatar Soberker

5 lutego 2019, 17:21

@Avcio01: To może jakieś dildo napisy.

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2019, 20:58

Odchodzę z jeja na zawsze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Iphonix

5 lutego 2019, 21:51

Tylko konto usuń bo nikt go nie będzie za ciebie slrzątał.

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2019, 22:15

@Iphonix: spk nq

Avatar dawiwi26

4 lutego 2019, 22:39

*0, 1

Avatar darcus

4 lutego 2019, 20:20

Kto to jest?

Avatar rozwalgo

28 stycznia 2019, 19:54

Kurczę, Scoobs!

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2019, 19:37

tylko tego mema nie zabijcie

Avatar kokokochi

28 stycznia 2019, 19:29

Witajcie animędrcy! Wie kto gdzie znajdę odc 13 pierwszej serii z polskimi napisami?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kokokochi

Edytowano - 28 stycznia 2019, 19:38

jest po angielsku ale to chyba jedyne wyjście

Avatar KayonPL

28 stycznia 2019, 19:39

@kokokochi: Na a-o jest, widzę, że jest.

Avatar Komentuje_Emotkami

28 stycznia 2019, 19:28

😂

Avatar kacperski1988

28 stycznia 2019, 19:29

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ambassador
Dodane przez: Ambassador

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Totalnie

To się nie może nie udać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka