Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Z klasą się trzeba urodzić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2020, 12:22
Rok 2020 be like
Odpisz
9 kwietnia 2019, 02:42
W FIFIE 19 NADAL BEZ ZMIAN.
Odpisz
2 lutego 2019, 15:46
Oglądałem u tvgry że teraz jest kilka róznych modelów na widowni i każdy ma bliźniaka
Odpisz
7 lutego 2019, 12:02
@MarssPL: ja też lol
Odpisz
7 lutego 2019, 14:38
@MarssPL: jak się nazywał film?
Odpisz
7 lutego 2019, 14:40
@Saaaaasuke: Masz link po prostu
https://www.youtube.com/watch?v=4Gq5U1PSXmI
Odpisz
10 lutego 2019, 12:02
@DeadShoot: dzięki
Odpisz
7 lutego 2019, 16:42
Ktoś tu oglądał TVGry :v
Odpisz
7 lutego 2019, 14:57
Coś jak tutaj
Odpisz
7 lutego 2019, 14:18
Ah te stare fify
Odpisz
7 lutego 2019, 12:46
W Rocket League są balony na widowni, więc nie wiem w czym problem...
Odpisz
7 lutego 2019, 13:57
@nimo2001: Racja, ponieważ je**ć widownie, zrobimy baloniki
Odpisz
7 lutego 2019, 12:41
Odpisz
7 lutego 2019, 12:42
@RpLay: te tekstury drzew obracają się gdzie patrzysz.
Odpisz
7 lutego 2019, 13:50
@NightShadePL: tak było w FC 4
Odpisz
7 lutego 2019, 13:47
I mount and blade
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2019, 15:47
W FIFIE 14 to nadal sprite'y. Wiem, bo kamera pokazała je od tyłu. Brawo EA
Odpisz
7 lutego 2019, 12:51
@SongMan: Podobno możesz wykupić możliwość oglądania trójwymiarowych kibiców
Odpisz
7 lutego 2019, 13:25
@venomman: W FIFIE 14 nawet serwery zostały wyłączone, więc nie ma mowy.
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2019, 12:17
Flat Out 2 śmiesznie wyglądało, bo jak wjedziesz w trybuny to zaczynają panikować ale nie ruszają z miejsca i tekstury bugują sie i wiesz że będzie crash gry gwarantowany.
Odpisz
7 lutego 2019, 12:16
Szkoda że teraz już nie ma takich emocji na widowni...
Odpisz
2 lutego 2019, 18:19
Jeszcze w goat simulator
Odpisz
2 lutego 2019, 17:44
Aż mi się przypomniało jak w Gran Turismo 3 wyjeżdżałem bugami poza tor i podziwiałem te papierowe makiety XD
Odpisz