Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szillse

7 lutego, 17:42

Miałam dzisiaj cztery sprawdziany.

Avatar PolskiKacper123

2 lutego, 19:37

U mnie zawsze jest grupa rewolucjonistów którzy się nie godzą na łamanie statutu szkoły i grupa lizodupów (głównie dziewczyn) którym to nie przeszkadza niestety

Avatar RedText

2 lutego, 20:33

@PolskiKacper123: jak wspomniałeś o lizodupach, to opowiem historię, która cię nie zainteresuje. Otóż kiedyś, dowiedziałem się od pani, która uczy WOSu (bardzo sympatyczna, miła, można z nią normalnie rozmawiać), kiedy ma urodziny oraz przy okazji jakie kwiaty lubi najbardziej(herbaciane róże). W przeddzień jej urodzin zakupiłem te kwiaty i następnego ranka przyniosłem je do szkoły. Oczywiście, od razu, gdy klasa dowiedziała się, komu je dam, zaczęły się wyzwiska od (i tu ten fragment, który mi o tym przypomniał) "lizodupów" oraz żarty (ekhemekhem) "HAHA ALE BEDZIE R*CHAŃSKO XDDDDD". Gdy panią zatrzymałem i miałem w ręce "tajemnicze" kwiaty (ładnie zapakowane, aby nie było widać, jakie to są), nauczycielka była zaskoczona. Zacząłem mówić "Dzień dobry, jeśli się nie mylę, to dzisiaj pani ma urodziny, prawda?". Pani nie wiedziała co powiedzieć, więc odpowiedziała "Chyba tak". No to ja "wszystkiego najlepszego, a tu mam dla Pani kwiaty" i dałem jej kwiaty. Już była bardzo szczęśliwa i dziękowała, a jak je rozpakowała, to miała łzy w oczach. Zapytała "Dziękuję Paweł! Mogę Cię przytulić?". Ja, sprowokowany tym, że rówieśnicy patrzyli na to zza ściany, odpowiedziałem "eee raaaczej nie". Pani odpowiedziała "No dobrze" i uścisnęła moją dłoń. Następnie rozeszliśmy się w swoje strony. Rówieśnicy tylko potem nie mogli wytrzymać ze śmiechu, z mojej wypowiedzi "raczej nie", a ja dopiero po sprawie zorientowałem się, co żem ja uczynił. Wciąż mam na sumieniu, że się nie zgodziłem i przekazałem do pani, że chcę utrzymać dystans. Ale pani wciąż mnie lubi, tak jak ja ją, więc w sumie nie jest źle.

Avatar DMCJCD

7 lutego, 13:39

@RedText: A było r*chańsko?

Avatar RedText

7 lutego, 14:01

@DMCJCD: nigdy nie zaliczę

Avatar DMCJCD

Edytowano - 7 lutego, 14:03

@RedText: Kurła, a miałeś szansę. Weź jej teraz powiedz, że jednak może Cię przytulić. Ciekawe jaka jej reakcja będzie.

Avatar Polish_Soldier

7 lutego, 14:19

@PolskiKacper123: U mnie zawsze są 3 grupy osób, gdy ma być zapowiedziany sprawdzian: dziewczyny ( dziewczyny, które zawsze chcą sprawdzian, jak najszybciej ), rewolucjoniści ( osoby, które chcą sprawdzian, jak najpóźniej, albo żeby był zgodny ze statutem szkoły ( max 2 sprawdziany w tygodniu )) oraz osoby, które mają wyje**ne.
Zawsze wygrywają dziewczyny, ponieważ ich liczba stanowi prawie 75% klasy i zawsze robią głosowanie demokratyczne ( czyli wygrywa większość ).

Avatar maxiu1244

2 lutego, 20:30

''Ale to najwyżej ten sprawdzian wpiszę jako kartkówkę''

Avatar TurboSprezarka

2 lutego, 20:06

a u nas dyra wprowadziła poprawke do statutu i 2 spr migą być :/

Avatar Augurey

2 lutego, 19:59

Dlatego wpisują je jako kartkówki

Avatar Smaug32

2 lutego, 19:18

"a co mnie obchodzi co robi inny nauczyciel macie pisać i koniec!!! 1!!1!11!one!one!

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dodaj obrazek Poczekalnia (3186)
Opis

NAUCZYCIELE: *chcą wcisnąć dwa sprawdziany jednego dnia*

KLASA:

Podobne memy