Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2019, 10:20

Gdy zaczyna się lato...

Ahh, szkoda ze juz nie ma nowych odcinków, najlepsza bajka ever

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar
niemamnietu

14 czerwca 2019, 20:36

Ale jednak.

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2019, 22:32

4 miesiącach

Avatar Krzyniu

4 lutego 2019, 13:32

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar klaszu

17 lutego 2019, 13:33

@Krzyniu: złote masło

Avatar klaszu

17 lutego 2019, 13:35

@Krzyniu: ゴールデンバター

Avatar TeNowy

11 lutego 2019, 22:55

Ta bajka była spoko dopóki nie puszczali jej 15 razy dziennie

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2019, 08:24

@TeNowy: imo lubiłem oglądać ten sam odcinek juz któryś raz, chociaż 3 sezon robił się nudny a 4 sezon to większość to specjalne odcinki

Avatar Big_Chungus

4 lutego 2019, 15:01

MAAAAAMOOOOOOOO

Avatar Polish_Soldier

11 lutego 2019, 20:07

@Big_Chungus: FINEASZ I FERB ZNOWU HAŁASUJĄ!!!

Avatar UZMAjejownik

11 lutego 2019, 22:25

@Polish_Soldier: *Ten charakterystyczny dźwięk gitary

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2019, 08:23

@UZMAjejownik: *BRZĄĄDK*

Avatar Piket

11 lutego 2019, 21:53

Czemu ją oni kuźwa nazwali "Fretka" mogli "Wiewiórka" kolor włosów by się zgadzał...

Avatar Fafikens12

12 lutego 2019, 16:55

@Piket: kuna domowa

Avatar Desuv

11 lutego 2019, 20:56

ssij xd

Avatar flamefrost20

12 lutego 2019, 10:27

@Desuv: Miałem nadzieję, że taki komentarz się tu pojawi. Nie zawiedziono mnie. :)

Avatar
Filizaneczkaherbaty

11 lutego 2019, 20:31

RYKŁAM XD

Avatar Boberek00

4 lutego 2019, 11:50

Zara puwiem mumie

Avatar Julian_

4 lutego 2019, 11:18

bez sensu

Avatar allduckslikewater

4 lutego 2019, 11:22

@Julian_: Sam jesteś bez sensu

Avatar mortzmargonem

4 lutego 2019, 11:48

@Julian_: O N I H A Ł A S U J O M a ty bez sensu...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Phi!

To będzie bolało

Mało znany szczegół

Młodzi gniewni

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka