Już po mnie, ale było warto
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Pilne
Brawo za czujność!
Nigdy na to nie wpadną
Hobby dla faceta
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2019, 17:16
Ja bym dostał w ryj za to
Odpisz
7 lutego 2019, 19:52
@lorax12: Ale za to warto było.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2019, 21:08
Śmieszne jest to, że mówią, że ludzie rosną na morderców kiedy ci potencjalni mordercy wyładowują emocje na postaciach w grze, a nie na innych ludziach. Z resztą kiedyś było więcej morderstw mimo, że była kara śmierci.
Druga sprawa. Uzależnienia. Jak mnie wku*wia. Dlaczego drą ryja, że gry uzależniają, a np narkotyki raz na ruski rok wspomną. To wina rodziców, że nie pilnują, a nie gier xD
Edit: Swoją drogą granie są bardziej rozwijające niż cpanie etc
Odpisz
6 lutego 2019, 22:14
podczas mordowania kogoś morderca nie myśli o konsekwencjach swych czynów dlatego legalna kara śmierci gówno dała (gdzieś to czytałam)
Odpisz
6 lutego 2019, 22:22
@awazan: Ale myśli przed mordowaniem
Odpisz
6 lutego 2019, 22:41
sądzę że chęć zabicia kogoś może czasami być silniejsza
Odpisz
6 lutego 2019, 22:45
@awazan: Myślę, że więzienie jest bardziej zachęcające od śmierci
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2019, 23:03
patrząc na to że standardy w więzieniu są nie takie najniższe i fakt że jako więzień egzystujesz, jesz i masz lekarza za darmo to to jest wręcz luksus.
I o ile pamiętam to pieniądze na utrzymanie takiej osoby w więzieniu bierze się z podatków. Więc coś jest nie tak.
(Pisałam kiedyś referat do szkoły o karze śmierci to coś tam wiem XD)
Odpisz
6 lutego 2019, 20:21
Wpie**ol gwarantowany.
Odpisz
6 lutego 2019, 18:11
Przynajmniej spotykają się na ŻYWO i występuje jakąś PRAWDZIWA rozmowa...
Odpisz
6 lutego 2019, 18:29
@Zenon_Smolik: Jak ja nienawidzę, gdy ktoś tak AKCENTUJE pojedyncze wyrazy. To jest strasznie ŻAŁOSNE.
Odpisz
6 lutego 2019, 18:32
@Zenon_Smolik: STRASZNIE mi PRZYKRO
nie no tak NAPRAWDĘ to mnie to JE*IE
Odpisz
6 lutego 2019, 20:43
@Zenon_Smolik: tak, bo przez internet rozmowa jest SZTUCZNA a CHLANIE jest dużo zdrowsze niż GRANIE
Odpisz
6 lutego 2019, 22:03
@piekasz: Jestem MŁODYM osobnikiem lubiącym STARE czasy, więc tak UWAŻAM i TYLE xDdD
Odpisz
5 lutego 2019, 16:27
Ojciec: *wpie**ol*
Odpisz
6 lutego 2019, 18:03
@zyl15:
Odpisz
6 lutego 2019, 18:06
protokół wpie**ol zakończony sukcesem Pioter leży na deskach
Odpisz
5 lutego 2019, 16:30
"Nie pyskuj"
Odpisz
5 lutego 2019, 16:29
Odpisz